Смартфони Google

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
Сьогодні без попередження гугл почав відвантажувати андроїд 13
Нажаль мені ще не прийшло
Шо у вас?
пишут что после апдейта на 13 загрузчик блокирует возможность возврата на 12 ведроид.
Android 13 для Google Pixel 6 оказалась «билетом в один конец»
«Предупреждение. Обновление Android 13 для Pixel 6, Pixel 6 Pro и Pixel 6a содержит обновление загрузчика, которое изменяет версию системы защиты от отката. После прошивки до Android 13 на этих устройствах вы не сможете установить более старые сборки [на базе] Android 12», — отмечают разработчики.
Подобная схема была впервые представлена в Android 8 для предотвращения взлома ОС и гаджетов путём отката на старую версию загрузчика. Google не объясняет, почему изменение коснулось только серии Pixel 6. Для большинства пользователей нововведение вряд ли станет проблемой, но энтузиасты могут столкнуться с трудностями при необходимости отката к более стабильной сборке ОС или установке кастомной прошивки.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Після обнови андроїда прилетіла обнова на гугл камеру на 100+мб, можливо тому блокують відкат системи назад бо в новому андроїді є щось важливе для неї
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
Підкажіть, чи варто переплачувати за 6 про, чи взяти звичайну 6?
Чи вартує телекамера своїх грошей та чи помітно оком різниця у кіл-ті пікселів екрану? Ну і звичайно різниця в тисячу маг акумулятора.
Можливо у когось був досвід обох телефонів та був вибір
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
Підкажіть, чи варто переплачувати за 6 про, чи взяти звичайну 6?
Чи вартує телекамера своїх грошей та чи помітно оком різниця у кіл-ті пікселів екрану? Ну і звичайно різниця в тисячу маг акумулятора.
Можливо у когось був досвід обох телефонів та був вибір
В мене зараз на руках 6 Pro, також був 6. В жінки 7 звичайна.
6 Pro дуже приємний розміром екрану, 12 ГБ пам'яті, 120 Гц. Різницю в кількості пікселів екрану особливо не помітно, навіть якщо включити 1080+ роздільну здатність. А ось ширина екрану - це так, мені це сподобалось в прошці.
Телекамера крута річ, тут вона класна, природу, захід сонця фоткати одне задоволення. Для мене переплата за неї варта того.
Але що не подобається - нагрів. На мобільному інеті, при завантаженні, він дуже помітно гріється (особливо зараз, при +30 на вулиці), користуюсь ним без чохла і цей нагрів бісить. У 7 з цим вже краще. Саме через це поки не хочу переходити зі свого Poco F2 на нього.
Загалом крутий телефон за свої 12-15к, якщо б не нагрів та доволі повільна зарядка.
Що ще цікаво - запитуйте.
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
FlashUA, дякую за таку розгорнуту відповідь!
Загалом крутий телефон за свої 12-15к
це точно про цей телефон мова?) бо наразі 6 про на 256 коштує аж 30к... що і змушує сумніватись у доцільності покупки
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
FlashUA, дякую за таку розгорнуту відповідь!
Загалом крутий телефон за свої 12-15к
це точно про цей телефон мова?) бо наразі 6 про на 256 коштує аж 30к... що і змушує сумніватись у доцільності покупки
Як де, я би точно його за 30 ку не брав, на ОЛХ їх валом в половину ціни.
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
FlashUA, дякую за таку розгорнуту відповідь!
Загалом крутий телефон за свої 12-15к
це точно про цей телефон мова?) бо наразі 6 про на 256 коштує аж 30к... що і змушує сумніватись у доцільності покупки
Як де, я би точно його за 30 ку не брав, на ОЛХ їх валом в половину ціни.
які підводні камені можуть бути при такому варіку купівлі? не зовсім тоді розумію, чому нахабні магази ставлять собі таку маржу на цей вже відверто не новий смарт...
Post automatically merged:

У 7 з цим вже краще
не дуже й краще. Також гріється, особливо на зарядці
мій салямі також гріється на зарядці, прямо зараз :D
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
FlashUA, дякую за таку розгорнуту відповідь!
Загалом крутий телефон за свої 12-15к
це точно про цей телефон мова?) бо наразі 6 про на 256 коштує аж 30к... що і змушує сумніватись у доцільності покупки
Як де, я би точно його за 30 ку не брав, на ОЛХ їх валом в половину ціни.
які підводні камені можуть бути при такому варіку купівлі? не зовсім тоді розумію, чому нахабні магази ставлять собі таку маржу на цей вже відверто не новий смарт...
Post automatically merged:

У 7 з цим вже краще
не дуже й краще. Також гріється, особливо на зарядці
мій салямі також гріється на зарядці, прямо зараз :D
Я маю 4XL все мене в ньому поки влаштовує, користуюсь більше року, брав на ОЛХ, з салямі не зрівняти, на майбутнє також якщо буду міняти то тільки на гуглофон.
 
Останнє редагування:

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
які підводні камені можуть бути при такому варіку купівлі? не зовсім тоді розумію, чому нахабні магази ставлять собі таку маржу на цей вже відверто не новий смарт...
За 30к я б його скоріш не купляв, маючи зараз досвід, вже краще S23 шукати на Snapdragon.

На олх повно варіантів дешевше. Там можна напоротись на відновлений (refurbished, і вже відновлювали його у підвалі або в офіційному сервісі ви не дізнаєтесь), операторські версії, які відвязазали від них (ось цей варіант можна брати, нічого страшного в таких версіях не бачу, якщо це було вірно зроблено, тоді можна скидати до заводських, підтримують esim), Soft-unlock (такі не беріть. Це програмно відвязаний телефон, після скидання до заводських процедуру треба проходити по-новому).
А те, що в магазинах у нас по 30, то скоріш за все цілком новий, neverlock (з заводу без прив'язки до оператора), бо телефон був дорогим на момент продажу його в Гугл-сторі.
А, і ще, Verizon - версія хоч і може бути повністю відвязаний від оператора, але там заблоковано загрузчик (не отримати рут), якщо це важливо.

Так то телефон приємний, зі своїми плюсами. Якщо нагрів не є проблемою, то цілком крутий телефон)
Проблем зі зв'язком, про які пишуть на 4пда, я не ловив.
Ще автоматично у вас не буде VoLTE / VoWiFi, тільки після ручних маніпуляцій.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
А, і ще, Verizon - версія хоч і може бути повністю відвязаний від оператора, але там заблоковано загрузчик (не отримати рут), якщо це важливо.
Щось десь чув але не зрозумів що саме. Все поплуталось - люди, коні...
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
А, і ще, Verizon - версія хоч і може бути повністю відвязаний від оператора, але там заблоковано загрузчик (не отримати рут), якщо це важливо.
Щось десь чув але не зрозумів що саме. Все поплуталось - люди, коні...
Не буде можливості підключити є-сім
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
А, і ще, Verizon - версія хоч і може бути повністю відвязаний від оператора, але там заблоковано загрузчик (не отримати рут), якщо це важливо.
Щось десь чув але не зрозумів що саме. Все поплуталось - люди, коні...
Не буде можливості підключити є-сім
Буде.
Pixel 7 після Verizon, що є в родині, чудово працює з Київстар через єсім. Оновлюється та скидався до заводських.
Але все залежить від того, як його саме розлочили.

Не буде можливості ставити кастом (але хз навіщо його ставити на Pixel)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
Тут є користувачі pixel 7a Japan версії?
Чи є там якісь відмінності від версій для інших регіонів окрім звуку камери що не вимикається ?
Esim від водафона буде працювати, чи немає інших нюансів ?
 
Реєстрація
05.11.23
Місто
Львів
Телефон
Blackview bv5800
Доброго здоровя всім. Це правда що власники Пікселів мають безлім на Гугл фото? Загорівся я Піксель7 . Підкажіть на скільки він ремонтопридатний? Зараз вибираю між Pixel7 і Iphone 11 pro max. Звичайно в айфона простіше з аксесуарами ( чохли і тд) В пікселя з цим складніше але не дуже хочеться переходити на IOS.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Доброго здоровя всім. Це правда що власники Пікселів мають безлім на Гугл фото? Загорівся я Піксель7 . Підкажіть на скільки він ремонтопридатний? Зараз вибираю між Pixel7 і Iphone 11 pro max. Звичайно в айфона простіше з аксесуарами ( чохли і тд) В пікселя з цим складніше але не дуже хочеться переходити на IOS.
Тільки 5й гуглофон решта йдуть лісом.
 
Зверху