Смартфони Google

Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
VovikT, у меня Pixel 7. Нет ни какого анлима. Да и не пользуюсь я гугл диском, у меня на one drive 30 гиг, туда выкладываются фотки.
 
Реєстрація
05.11.23
Місто
Львів
Телефон
Blackview bv5800
VovikT, у меня Pixel 7. Нет ни какого анлима. Да и не пользуюсь я гугл диском, у меня на one drive 30 гиг, туда выкладываются фотки.
А як звязок на Pixel 7 . Читав відгуки що з звязком проблеми. Хоча смартфону вже рік , думаю якісь баги вже б мали пофіксити... Хто підкаже на скільки він ремонто-придатний. Тобто : замінити батарею , чи розбитий екран . Чи є запчастини на Піксель?
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
VovikT, у меня Pixel 7. Нет ни какого анлима. Да и не пользуюсь я гугл диском, у меня на one drive 30 гиг, туда выкладываются фотки.
А як звязок на Pixel 7 . Читав відгуки що з звязком проблеми. Хоча смартфону вже рік , думаю якісь баги вже б мали пофіксити... Хто підкаже на скільки він ремонто-придатний. Тобто : замінити батарею , чи розбитий екран . Чи є запчастини на Піксель?
з цим проблеми. Так що не розбивайте екрани та не садіть акумулятор.
 
Реєстрація
05.11.23
Місто
Львів
Телефон
Blackview bv5800
з цим проблеми. Так що не розбивайте екрани та не садіть акумулятор.
Ну тут Ви вбили мрію будівельника - стати фотографом:confused:. Перший мій смарт був Soni Xperia Z3.Екран якого я розбив в перший день. В мене до того слабість..:)
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
VovikT, зі слів колег з форуму, я зрозумів, що потрібно відмовлятися від "екзотики", на жаль( бо як я в тому році купував 6 піксель, то гімна відключили у мене критичне мислення, краще б за ті гроші взяв Самсунг S22.
 
Реєстрація
05.11.23
Місто
Львів
Телефон
Blackview bv5800
краще б за ті гроші взяв Самсунг S22.
В моєї дочки самсунг S21FE . В жінки Xiaomi Note 8 pro. А я хотів "екзотики" щоб була можливість порівняти. Доречі S21FE не вартує тих грошей в плані фото. Мобуть доведеться спробувати то "райське надкушене яблуко". Є бажання придбати Iphone 11 pro max і спробувати IOS.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
В моєї дочки самсунг S21FE . В жінки Xiaomi Note 8 pro. А я хотів "екзотики" щоб була можливість порівняти. Доречі S21FE не вартує тих грошей в плані фото. Мобуть доведеться спробувати то "райське надкушене яблуко". Є бажання придбати Iphone 11 pro max і спробувати IOS.
Не знаю що там у Ultra і Pro Max, але в моєму базовому s20 камера краще ніж у дружини в базовому iPhone 12
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
А як звязок на Pixel 7 . Читав відгуки що з звязком проблеми. Хоча смартфону вже рік , думаю якісь баги вже б мали пофіксити... Хто підкаже на скільки він ремонто-придатний. Тобто : замінити батарею , чи розбитий екран . Чи є запчастини на Піксель?

Сам много читал на 4pda про проблемы со связью на пикселе.
Честно - особо не заметил, да в одной комнате практически нет связи, но и другие телефоны себя в той комнате так же себя ведут.

А по ремонтам. Учтите - в Украину пиксели официально не поставляются. А раз так ни о каком официальном ремонте говорить нельзя. Разве что магазин в котором был куплен телефон (или вы сам собственноручно), вывезет его в страну куда они официально поставляются и отнесет в официальный сервис.

Отсюда и возможные проблемы с ремонтами.

Лично я хотел чистый андроид с более менее нормальным железом и камерой. Из-за этого выбора особо и не осталось. Что там на чистом андроиде сейчас выпускается? Мотороллы? Так там железо у них обнять и плакать...

Телефон у меня с весны этого года. Пока доволен.
 
Реєстрація
23.11.23
Місто
Харків
У меня на Pixel 8 не работает почему то "Окей, Google". Никто не сталкивался?
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Раджу всім користувачам в Україні ставити рут. Як зʼясувалося, пікселі не підтримують агрегацію без операторських конфігів, які звісно не додані для країн, де він офіційно не продається. Без руту швидкість на кс була 18 мбіт. Після рутовання та патчу modem fix, швидкість вже біля 100 мбіт. Ну і також зʼявляється можливість додати запис дзвінків та ще купу всього корисного. Із мінусів треба шукати працюючий модуль, який ховає від системи рут, тому що не буде працювати GPay
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
Раджу всім користувачам в Україні ставити рут. Як зʼясувалося, пікселі не підтримують агрегацію без операторських конфігів, які звісно не додані для країн, де він офіційно не продається. Без руту швидкість на кс була 18 мбіт. Після рутовання та патчу modem fix, швидкість вже біля 100 мбіт. Ну і також зʼявляється можливість додати запис дзвінків та ще купу всього корисного. Із мінусів треба шукати працюючий модуль, який ховає від системи рут, тому що не буде працювати GPay
Нічого подібного.
7 покоління вміє наші агрегації 3 та 7 бендів з коробки, без рутів.
6 покоління - так, є нюанси з 7+3 у Київстар. (У Лайф та Водафон працює без проблем). Нюанси в тому, що 6 покоління не любить 7+3, але 3+7 агрегує без проблем. (але і там є "костиль", що 7+3 зевелось).

Єдине обмеження - це максимальна комбінаця з 2СА, але і тут зараз є чутки, що в останніх оновленнях зняли це обмеження. (я ще не встиг перевірити)
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
FlashUA, маю ще айфон, тому є з чим порівнювати. Оновлення останнє. Швидкість на айфоні завжди була більшою, іноді в 2-3 рази. Зараз показники зрівнялися. Костилі не використовув, у всі тонкощі не вникав, просто ділюся інформацією. Хотів вже його продавати, а тут телефон отримав друге дихання.
 

Вкладення

  • Screenshot_20240320-134840.png
    Screenshot_20240320-134840.png
    167.3 КБ · Перегляди: 25

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
artsel,
може то у вас якась особлива версія телефона (був залочений під американського оператора, наприклад. Чи ще щось).
Ось у вкладенні порівнював в тому самому місці. 7 Pro vs iPhone 13. (на низький аплоад не дивіться, там різні сервери були і то глюк саме серверу).
 

Вкладення

  • photo_2024-03-20_19-01-28.jpg
    photo_2024-03-20_19-01-28.jpg
    54 КБ · Перегляди: 29
  • photo_2024-03-20_19-01-21.jpg
    photo_2024-03-20_19-01-21.jpg
    62.7 КБ · Перегляди: 29

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
FlashUA, ні, звичайний європеєць. Я не знаю чому.
nickprosto, якісь нереальні швидкості. Мій до руту більше 40 не бачив.
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
В кого після березневого оновлення є проблеми з недозвоном до вас, то налаштуйте ось так:
- сім, яка без інету: тип мережі 3G (з включеним тумблером на дозвіл 2Ж)
- сім, яка з інетом: тип мережі LTE (без 5Ж, з включеним тумблером на дозвіл 2Ж)

Бо щось модем дуріє після оновлення, якщо обидві сім в 4Ж знаходяться. В родині є 7 і 7 Про і на обох після оновлення були часті недозвони. З налаштуванням, як вище, проблем немає взагалі.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Цікаво побачити спідтести пікселя від мешканців Львова. Може тому що тут переважно бс zte, така ситуація зі швидкостями

FlashUA, на болтах він взагалі дуріє постійно втрачаючи звʼязок. 4пда завалений скаргами
 
Останнє редагування:
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
artsel, ну не знаю, чуть ниже моего сообщения с моим тестом, есть тесты пикселя и iPhone - там скоростя такие же.
У меня пиксель для американского рынка.
Хотя там особой различий нет для какого рынка сделан телефон.
 
Зверху