Реєстрація
09.10.13
Місто
Запорожье
Уже з 15-го червня 2022 року українці знову можуть замовляти товари з онлайн-магазину AliЕxpress напряму в Україну із доставкою Укрпоштою і Новою поштою. Наразі доставка замовлень можлива в 14 областей...
  • Вінницьку
  • Житомирську
  • Івано-Франківську
  • Київську
  • Кіровоградську
  • Львівську
  • Полтавську
  • Рівненську
  • Сумську
  • Тернопільську
  • Хмельницьку
  • Черкаську
  • Чернігівську
  • Чернівецьку
Доставка в інші області буде поступово додаватись. У разі замовлення в ті області, доставка в які не працює, при оплаті товару з'явиться повідомлення "Due to logistics issues this service is unavailable in your region at the moment".
  • Нова пошта
    ...користувачі знову можуть замовляти доставку товарів з AliExpress одразу із сайту у зручне відділення або поштомат Нової пошти. Для цього потрібно лише вказати опцію AliExpress Standard Shipping та на карті обрати найближче працююче відділення/поштомат.
    Трек-коди відправлень, які доставляються Новою поштою, починаються з:
    • AEPD* (адреса відділення/поштомат обирається при замовленні — послуга "Управління доставкою" не застосовується)
    • AENM* (послуга "Управління доставкою" доступна протягом доби з моменту отримання відповідного повідомлення від NovaPoshta).
      Nova Poshta Global: Управління посилками з закордону обрати «Ваше відділення», обрати зручне відділення/поштомат доставки — послуга "Управління доставкою"
  • Укрпошта
    ...Усі замовлення, які доставляються Укрпоштою, можна відстежити. Це означає, що навіть відправлення з типом доставки Cainiao Super Economy з безкоштовною доставкою будуть відслідковуватися в особистому кабінеті й застосунку AliExpress та на сайті Укрпошти. Укрпошта також обслуговує такі канали доставки з AliExpress, як Cainiao Super Economy, AliExpress Saver Shipping, AliExpress Standard та інші. Доставка замовлень з AliExpress буде здійснюватися з Китаю чартерними рейсами транзитом через Пошту Латвії, а звідти в Україну.
  • Інформація про інші коди в цьому повідомленні.
— — —
☝️ Сусідня тема "Доставка товарів із закордону (Китаю, США тощо)"
❗ Щодо доставки зовнішніх акумуляторів...
 
Причина: Інфо про коди відстеження посилок з AliExpress
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
12.08.18
Місто
Харків
Вже якийсь час з комп'ютера не відображається частина повідомлень від продавців. Особисте спілкування у цій самій формі - без перешкод, а усі розсилки виглядають як на картинці. Особливо цікаво що зліва я бачу частину останнього повідомлення, а ось у середині лише "Unknown message type, please check it on App." Взагалі то мені байдуже на це, але дуже важко знайти продавця, якому я писав нещодавно. Чи є можливість або вимкнути подібну розсилку, або налаштувати відображення повідомлень?
 

Вкладення

  • 240318_01_Ali_messages.png
    240318_01_Ali_messages.png
    42.1 КБ · Перегляди: 16
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Чи є можливість або вимкнути подібну розсилку, або налаштувати відображення повідомлень?
Так, відкрити додаток на телефоні. Така штука відбувається вже кілька років. Нічого не поробимо, Аліекспрес перетворився в мобільний додаток, де в десктопній версії нижчий функціонал та відрізняються ціни.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ви промокоди можете зараз використовувати? Я на свій акк ні монети набрати, ні промікі не можу використати. Все через "Security reasons"
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Умань
Телефон
Poco m5
Ви промокоди можете зараз використовувати? Я на свій акк ні монети набрати, ні промікі не можу використати. Все через "Security reasons"
Монети зібрати дають, а от з промокодами така ж ситуація точно .
 
Реєстрація
27.03.15
Місто
Тараща
Телефон
Realme 6
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Ви промокоди можете зараз використовувати? Я на свій акк ні монети набрати, ні промікі не можу використати. Все через "Security reasons"
з 5 разу дало зробити замовлення з промокодом. До цього крило. Замовляв один і той же товар
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
не знаю чи було, на Укрпошті безкоштовне зберігання тепер тільки 7 днів (замість 30 раніше).
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
не знаю чи було, на Укрпошті безкоштовне зберігання тепер тільки 7 днів (замість 30 раніше).
Було два роки тому про місяць. Потім десь влітку минулого року вже про 5 робочих днів.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
alibob до цього у всіх повідомленнях в Viber йшлось тільки про повернення через місяць, вчора отримав вперше про платне зберігання через 7 днів.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Після 2022.02.24 було повідомлення про безкоштовне зберігання протягом місяця. Потім десь влітку минулого року стало: зберігання так само місяць (потім повернення або на утилізацію), але безкоштовно лише 5 робочих днів (як і було до 2022.02.24). Про це дійсно не писали в повідомленнях.
Сам минулого року попав випадково. Прийшов отримувати посилку, про яку отримав повідомлення про доставку у відділення, а там спитав ще про одну, на яку вже давно очікував, але повідомлення від УП не було. Знайшли по трек-коду, лежала в них вже з 10 днів. На питання чому не повідомили, є ж номер телефону на пакуванні, отримав відповідь - ми не зобов'язані це робити, це не наша робота, повідомлення відправляються автоматично при скануванні. І конкретно по цій моїй посилці в електронній супроводжувальній інформації не було вказано номер мого телефону відправником. На посилці є, а в комп'ютері немає...
Тоді за зберігання не платив, через гарячу лінію вирішив.
 

VAS

Реєстрація
05.04.10
Місто
Херсон
Почему не хочет применять промокоды на этот телефон?
А если на Али купить, то на этот Поко будет гарантия в Украине?
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
не знаю чи було, на Укрпошті безкоштовне зберігання тепер тільки 7 днів (замість 30 раніше).
Рік тому вже було платне зберігання після 7 діб з можливістю оформлення платного зберігання до 2 місяців (дуже допомагає при замовленні LiFePo4 батарей; так можна зберігати без отримання маленьку посилку до прибуття батареї).
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
Доброго дня. У мене запитання з приводу посилки з Китаю Аліекспресу. Підкажіть будь ласка, скільки часу вона може зберігатися безкоштовно на пошті, дякую?
Укрпошта
Вітаємо !
Безкоштовне зберігання рекомендованого міжнародного відправлення - 5 робочих днів відділення (дата надходження не враховується).
Зберігання відправлення понад 5 робочих днів (за кожну добу) 10 грн/доба, але не більше ніж 50 грн за увесь термін зберігання.
Аліна, команда Укрпошти
 
Зверху