Реєстрація
09.10.13
Місто
Запорожье
Уже з 15-го червня 2022 року українці знову можуть замовляти товари з онлайн-магазину AliЕxpress напряму в Україну із доставкою Укрпоштою і Новою поштою. Наразі доставка замовлень можлива в 14 областей...
  • Вінницьку
  • Житомирську
  • Івано-Франківську
  • Київську
  • Кіровоградську
  • Львівську
  • Полтавську
  • Рівненську
  • Сумську
  • Тернопільську
  • Хмельницьку
  • Черкаську
  • Чернігівську
  • Чернівецьку
Доставка в інші області буде поступово додаватись. У разі замовлення в ті області, доставка в які не працює, при оплаті товару з'явиться повідомлення "Due to logistics issues this service is unavailable in your region at the moment".
  • Нова пошта
    ...користувачі знову можуть замовляти доставку товарів з AliExpress одразу із сайту у зручне відділення або поштомат Нової пошти. Для цього потрібно лише вказати опцію AliExpress Standard Shipping та на карті обрати найближче працююче відділення/поштомат.
    Трек-коди відправлень, які доставляються Новою поштою, починаються з:
    • AEPD* (адреса відділення/поштомат обирається при замовленні — послуга "Управління доставкою" не застосовується)
    • AENM* (послуга "Управління доставкою" доступна протягом доби з моменту отримання відповідного повідомлення від NovaPoshta).
      Nova Poshta Global: Управління посилками з закордону обрати «Ваше відділення», обрати зручне відділення/поштомат доставки — послуга "Управління доставкою"
  • Укрпошта
    ...Усі замовлення, які доставляються Укрпоштою, можна відстежити. Це означає, що навіть відправлення з типом доставки Cainiao Super Economy з безкоштовною доставкою будуть відслідковуватися в особистому кабінеті й застосунку AliExpress та на сайті Укрпошти. Укрпошта також обслуговує такі канали доставки з AliExpress, як Cainiao Super Economy, AliExpress Saver Shipping, AliExpress Standard та інші. Доставка замовлень з AliExpress буде здійснюватися з Китаю чартерними рейсами транзитом через Пошту Латвії, а звідти в Україну.
  • Інформація про інші коди в цьому повідомленні.
— — —
☝️ Сусідня тема "Доставка товарів із закордону (Китаю, США тощо)"
❗ Щодо доставки зовнішніх акумуляторів...
 
Причина: Інфо про коди відстеження посилок з AliExpress
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
21.10.16
Місто
Умань
Телефон
Poco m5
Сьогодні намагався придбати також телефон по акції, при спробі купити з промокодами чи без перераховується ціна при оплаті і так скажімо нормально ще й , але повністю перепрошив старий телефон ,зробив по новому і дало замовити зі знижкою з купоном без проблем.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Когда следующая распродажа намечается? А то кое-что из мелочевки снова надо, "не хватило", а сейчас цена в полтора раза больше, или доставка конская.
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
О, точно, я ж в начале марта заказывал. Спасибо.
Post automatically merged:

nikolaevich, там то, что мне надо, стоило пару дней назад 8$, а сейчас 12-16. Но 100% будет снова 8, это не смартфоны.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL

О, точно, я ж в начале марта заказывал. Спасибо.
Post automatically merged:

nikolaevich, там то, что мне надо, стоило пару дней назад 8$, а сейчас 12-16. Но 100% будет снова 8, это не смартфоны.
Згоден після так званих знижок ціна взлітає, а потім падає знову.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Не знаю в какой теме спросить, поэтому спрошу в этой, может кто мониторит тему и чуть больше понимает, в закон 9456 внесли правки, простыми словами 150Евро поменяли на 1000Евро для пересылки товаров за бугор, как там написано експорту товарів, это я так понимаю только из Украины а в Украину тоже ж этот лимит или нет?

2. Статтю 236 доповнити частиною дванадцятою такого змісту:

"12. У порядку, передбаченому цією статтею, допускається також
поміщення у митний режим експорту товарів, сумарна митна вартість яких не перевищує еквівалент 1000 євро, що переміщуються (пересилаються) підприємствами за межі митної території України у міжнародних поштових або експрес-відправленнях, шляхом подання оператором поштового зв’язку
або експрес-перевізником додаткового реєстру міжнародних поштових або експрес-відправлень

 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Terabajtik, экспорт не равно импорт
Очень информативно, встречал информацию что как раз равно эти 1000Евро в обе стороны, вот тут решил узнать, может кто владеет вопросом, а оно похоже никто ничего не знает
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
ви не розумієте те що пишите?
Прекрасно понимаю что я пишу

ви вважаєте що експорт це продаж товарів в Україну?
:psih: перекрутить все с ноги на голову, вообщем все ясно, никто ничего толком не знает но каждый пытается показать какой он умный, жду официальной публикации закона и там уже сам буду смотреть
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
ви не розумієте те що пишите?
Прекрасно понимаю что я пишу

ви вважаєте що експорт це продаж товарів в Україну?
:psih: перекрутить все с ноги на голову, вообщем все ясно, никто ничего толком не знает но каждый пытается показать какой он умный, жду официальной публикации закона и там уже сам буду смотреть
Ніхто тобі 1000 євро на вхід не дасть не будь маленьким, подумай головою.
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
вообщем все ясно, никто ничего толком не знает но каждый пытается показать какой он умный, жду официальной публикации закона и там уже сам буду смотреть
в законопроекте все предельно ясно написано - предлагается повысить лимит до 1000 евро для международных отправлений ИЗ Украины
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Terabajtik, я встречал информацию, что у бабушки есть тоже что и у дедушки, а что и то и другое органы...
Post automatically merged:

nikolaevich, Росіянцям давали і він хоче Флагмана
Post automatically merged:

Terabajtik, тебе я ответил, но что тебе Kladoff, ведь правда? В тик токе вот там обещают. Не переведутся Гречкосії никогда
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
У кого-то сегодня получилось разместить заказ ? Купоны не проходят (ошибку не выдаёт), при попытке оплаты - ошибка, причём даже запрос в банк не приходит.
 
Зверху