Реєстрація
09.10.13
Місто
Запорожье
Уже з 15-го червня 2022 року українці знову можуть замовляти товари з онлайн-магазину AliЕxpress напряму в Україну із доставкою Укрпоштою і Новою поштою. Наразі доставка замовлень можлива в 14 областей...
  • Вінницьку
  • Житомирську
  • Івано-Франківську
  • Київську
  • Кіровоградську
  • Львівську
  • Полтавську
  • Рівненську
  • Сумську
  • Тернопільську
  • Хмельницьку
  • Черкаську
  • Чернігівську
  • Чернівецьку
Доставка в інші області буде поступово додаватись. У разі замовлення в ті області, доставка в які не працює, при оплаті товару з'явиться повідомлення "Due to logistics issues this service is unavailable in your region at the moment".
  • Нова пошта
    ...користувачі знову можуть замовляти доставку товарів з AliExpress одразу із сайту у зручне відділення або поштомат Нової пошти. Для цього потрібно лише вказати опцію AliExpress Standard Shipping та на карті обрати найближче працююче відділення/поштомат.
    Трек-коди відправлень, які доставляються Новою поштою, починаються з:
    • AEPD* (адреса відділення/поштомат обирається при замовленні — послуга "Управління доставкою" не застосовується)
    • AENM* (послуга "Управління доставкою" доступна протягом доби з моменту отримання відповідного повідомлення від NovaPoshta).
      Nova Poshta Global: Управління посилками з закордону обрати «Ваше відділення», обрати зручне відділення/поштомат доставки — послуга "Управління доставкою"
  • Укрпошта
    ...Усі замовлення, які доставляються Укрпоштою, можна відстежити. Це означає, що навіть відправлення з типом доставки Cainiao Super Economy з безкоштовною доставкою будуть відслідковуватися в особистому кабінеті й застосунку AliExpress та на сайті Укрпошти. Укрпошта також обслуговує такі канали доставки з AliExpress, як Cainiao Super Economy, AliExpress Saver Shipping, AliExpress Standard та інші. Доставка замовлень з AliExpress буде здійснюватися з Китаю чартерними рейсами транзитом через Пошту Латвії, а звідти в Україну.
  • Інформація про інші коди в цьому повідомленні.
— — —
☝️ Сусідня тема "Доставка товарів із закордону (Китаю, США тощо)"
❗ Щодо доставки зовнішніх акумуляторів...
 
Причина: Інфо про коди відстеження посилок з AliExpress
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Не певен що і для Xiaomi є. Колись вони додатково продавали гарантію як сервіс при купівлі, зараз хіба читати опис позиції.
Назагал маєте 15 днів після дати отримання щоб перевірити функціонал та впевнитись що телефон справний. З власного досвіду покупок більше 5 телефонів на Алі можу сказати що відсоток браку відомих виробників смартфонів з коробки зведений практично до нуля. Значно більші шанси що телефон не доїде або буде пошкоджена упаковка. Знімаєте на відео розпакування. Запускаєте, тестуєте, якщо є проблеми- відкриваєте диспут протягом 15 днів на повернення коштів. Різниця в ціні- плата за відстутність річної гарантії і можливі пов‘язані з цим ризики.

 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
VAS, формально є. Коли ви купуєте товар на олх у вас є гарантія? Звідки їй взятися в Китаї?
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Kladoff, на ОЛХ, якщо забрав - всьо, будь-які спірні питання суто на розсуд продавця. На Алі ж, забрав, розпакував під відео, протестував, якщо шось не так - є можливість відкрити диспут, і якщо недостаток реальний/суттєвий, є усі шанси повернути гроші, частково чи повністю, в деяких випадках навіть без повернення "дефектного" товару.

Так, час на відкриття диспуту - не рік, пів року чи місяці, але принаймі якщо недолік проявиться протягом першого тижня-двох, то є шанс на сатисфакції.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11

VAS

Реєстрація
05.04.10
Місто
Херсон
Десь читав, що гарантія є. Але тільки для офіційного магазину Xiaomi. Леньки читати на сайті їх гарантії
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Десь читав, що гарантія є. Але тільки для офіційного магазину Xiaomi. Леньки читати на сайті їх гарантії
Це якщо вказано у продавця на алі що гарантія розповсюджується і в Україні тоді так.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
VAS, тобі папірець, чи по факту? По факту якщо зателефонуєш по попірцю зустрінеш скоріш за все дядько з бородовкую на носі з Вірменськім акцентом
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Гарантія від оф. магаза робиться не так - ти звертаєшся до продавана, він тобі для твого серійника виробу створює RMA, і вже із цим номером пензлюєш в оф. сервіс в Україні, де по номеру RMA вони пробивають, що ремонт гарантійний, і приймають виріб.
 
Реєстрація
24.03.24
Місто
Київ
Вітаю народ
Таке питання, може хто стикався, замовив телефон Meizu, на таможні затримали посилку та переоцінили мито, майже на 2.5т дорожче аніж за калькулятором розмитнення, але на виписку з банку та інвойс замовлення навіть не звернули уваги бо їх надав, ігнорують дзвінки і звернення, містом їхало і попало на дуже "відому" в поганому сесні таможню росан
Може хтось підкаже, простіше дочекатися коли вийде термін і типу не отримав товар чи в такому випадку не повернуть кошти?
Або ж робити повернення, але в переліку причин повернення, немає пункту "не отримав але хочу повернути" і як його робити якщо фізично в мене немає посилки?
Трошки принципове питання, сплатити можу якщо вибору не буде, але доплачувати тупо бо хтось там вирішив нарахувати на декілька тисяч більше мито за своїм бажанням, і тим паче ігнорують звернення, бажання взагалі немає в такому випадку
Заздалегідь дякую!
 
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
Може хтось підкаже, простіше дочекатися коли вийде термін і типу не отримав товар чи в такому випадку не повернуть кошти?
Або ж робити повернення, але в переліку причин повернення, немає пункту "не отримав але хочу повернути" і як його робити якщо фізично в мене немає посилки?
Как вариант, в приложении Meest есть пунктик Отказаться от посылки.
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Вітаю народ
Таке питання, може хто стикався, замовив телефон Meizu, на таможні затримали посилку та переоцінили мито, майже на 2.5т дорожче аніж за калькулятором розмитнення, але на виписку з банку та інвойс замовлення навіть не звернули уваги бо їх надав, ігнорують дзвінки і звернення, містом їхало і попало на дуже "відому" в поганому сесні таможню росан
Може хтось підкаже, простіше дочекатися коли вийде термін і типу не отримав товар чи в такому випадку не повернуть кошти?
Або ж робити повернення, але в переліку причин повернення, немає пункту "не отримав але хочу повернути" і як його робити якщо фізично в мене немає посилки?
Трошки принципове питання, сплатити можу якщо вибору не буде, але доплачувати тупо бо хтось там вирішив нарахувати на декілька тисяч більше мито за своїм бажанням, і тим паче ігнорують звернення, бажання взагалі немає в такому випадку
Заздалегідь дякую!

Они присылали тебе ссылку на "кабинет растаможки" и ты там прикреплял доки?
 
Реєстрація
24.03.24
Місто
Київ
Вітаю народ
Таке питання, може хто стикався, замовив телефон Meizu, на таможні затримали посилку та переоцінили мито, майже на 2.5т дорожче аніж за калькулятором розмитнення, але на виписку з банку та інвойс замовлення навіть не звернули уваги бо їх надав, ігнорують дзвінки і звернення, містом їхало і попало на дуже "відому" в поганому сесні таможню росан
Може хтось підкаже, простіше дочекатися коли вийде термін і типу не отримав товар чи в такому випадку не повернуть кошти?
Або ж робити повернення, але в переліку причин повернення, немає пункту "не отримав але хочу повернути" і як його робити якщо фізично в мене немає посилки?
Трошки принципове питання, сплатити можу якщо вибору не буде, але доплачувати тупо бо хтось там вирішив нарахувати на декілька тисяч більше мито за своїм бажанням, і тим паче ігнорують звернення, бажання взагалі немає в такому випадку
Заздалегідь дякую!

Они присылали тебе ссылку на "кабинет растаможки" и ты там прикреплял доки?
Да, прислали ссылку на чат бот, отправил туда, после, где-то через 3-4 дня прислали платёжку на сумму больше чем нужно
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий

Они присылали тебе ссылку на "кабинет растаможки" и ты там прикреплял доки?
Да, прислали ссылку на чат бот, отправил туда, после, где-то через 3-4 дня прислали платёжку на сумму больше чем нужно
Странно, должен быть веб-кабинет, в который переход по их ссылке. Хотя, может для "китайцев" чат-бот.
Сюда звонил? 0674335070
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Використовували при купівлі промокоди? За наданим посиланням ціна відповідає вашій задекларованій? Посилка не містить інших об’єднаних покупок?
В мене з Realme 8 була схожа ситуація на Укрпошті, запитали чеки, а потім порахували мито згідно офіційної ціни в Україні, але за +300 грн. не став з ними дискутувати.
 
Реєстрація
24.03.24
Місто
Київ
Використовували при купівлі промокоди? За наданим посиланням ціна відповідає вашій задекларованій? Посилка не містить інших об’єднаних покупок?
В мене з Realme 8 була схожа ситуація на Укрпошті, запитали чеки, а потім порахували мито згідно офіційної ціни в Україні, але за +300 грн. не став з ними дискутувати.
Без промокодів але за посиланням саме на товар ціна "типу" акційна, я так розумію взяли повну ціну за телефон, але ж надав виписку з банку та інвойс замовлення з фактичною ціною і на це не звернули увагу взагалі
У посилці немає інших, тільки телефон
Через це і не хочу переплачувати не розуміючи за що, бо все надав
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Алі прокидує через піструн з акцією та промокодами - самі ж викидають в додатку на сторінку, а коли тиснеш отримати - помилка.. :mad:
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Алі прокидує через піструн
Если есть время заморочиться - ищи, как пожаловаться на продавана. Типа Вы, великий АЛИ, с барского плеча даете промокоды на любые покупки, но несознательные продаваны копают под вашу репутацию, просто игнорируют вашу щедрость, не дают применять ваши дары. Пускай сами разбираются - сама программа криво написана, лажа ли это с самого начала или таки продавец виноват.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
EvgenyTar, до продавана ще не дійшло - тупо не можу отримати промокод від самого алі, повний глюк, або кидок.
 
Зверху