eSIM від Київстар

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
eSIM Київстар

esim.png


Наразі (2020) eSIM підтримують такі сертифіковані в Україні мобільні пристрої:
  • Phone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2020), iPhone XR, iPhone XS, iPhoneXS MAX, iPad, iPad Air, iPad mini, iPad Pro 11, iPad Pro 12.9
  • GALAXY FOLD, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Note20 Ultra 5G, Galaxy S20, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20+, Galaxy Z Flip
  • Huawei P40, Huawei P40 Pro
Перейти на eSIM можна в додатку "Мій Київстар(iOS/Android)" або в веб сервісі "Мій Київстар".
Купити номер з eSIM можна в інтернет-магазині Київстар.


Перехід безкоштовний.
Обов'язковою умовою переходу є оплачена 4-ьох тижнева абонплата.


Скільки одночасно може працювати eSIM?
Зберігатись більше п'яти. Бути на зв'язку - одна (не рахуючи фізичної SIM).

Чи можна встановити eSIM в смарт-годинник?
Поки що ні.

До моєї основної SIM прив'язана "SIM для планшета", чи буде вона далі працювати якщо я перейду на eSIM?
Так, фізична "SIM для планшета" буде далі працювати.

Я перейшов на eSIM в додатку, де мій QR-код?
Зайдіть в веб-версію Мій Київстар, ваш QR код доступний в розділі "Інформація про пристрій".

Скільки разів можна завантажити і видалити eSIM?
До 3-ьох разів.

Як перейти назад на фізичну SIM?
Безкоштовно в магазині Київстар, або відновити за допомогою SmartSIM (50грн).

Які тарифи Київстар можна підключити для eSIM?
Ви можете вибрати будь-який актуальний тариф.

Хто може підключити eSIM?
Наразі тарифи для еSIM можуть підключити абоненти передплаченого зв'язку. Згодом ця послуга стане доступною й для контрактних абонентів.

Чи зберігається тариф після переходу на eSIM?
Так. Всі тарифи та послуги залишаються за вашим номером.

Чи можна користуватися одним номером на кількох пристроях одночасно?
Поки що ні. Але ми запровадимо таку можливість згодом.

Скільки номерів можна підключити до eSIM?
До однієї еSIM ви можете підключити п'ять номерів будь-яких операторів та змінювати їх через налаштування пристрою.

Як відновити номер на eSIM у разі втрати телефона?
Щоб відновити номер на eSIM вам знадобиться фізична SIM. Після чого перейти на eSIM.

Чи потрібен інтернет, щоб працювала eSIM?
Ні, eSIM працює як звичайна SIM-ка. Інтернет необхідний тільки, щоб активувати або деактивувати еSIM.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
03.09.22
Місто
Одеса
Телефон
iPhone15 Pro
Всем привет! Как можно с одного телефона с e-sim перебросить на другой с e-sim? Написал в поддержку, говорят что нужно через smart sim делать.

В мой Киевстар есть qr код, он для чего тогда?
Добрый день.Я звонил в поддержку и просил,чтобы мне на e-mail выслали новый QR-код для подключения на новом устройстве.Выслали.Подключил на новом устройстве за секунды.
 
Реєстрація
01.05.08
Місто
Киев
Всем привет! Как можно с одного телефона с e-sim перебросить на другой с e-sim? Написал в поддержку, говорят что нужно через smart sim делать.

В мой Киевстар есть qr код, он для чего тогда?
Добрый день.Я звонил в поддержку и просил,чтобы мне на e-mail выслали новый QR-код для подключения на новом устройстве.Выслали.Подключил на новом устройстве за секунды.
А у вас точно предоплата? Мне кажется это процедура для контракта. Только что опять писал в поддержку сказали что на почту выслать не можем. Возможно нужно позвонить... ;)
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Всем привет! Как можно с одного телефона с e-sim перебросить на другой с e-sim? Написал в поддержку, говорят что нужно через smart sim делать.

В мой Киевстар есть qr код, он для чего тогда?
Добрый день.Я звонил в поддержку и просил,чтобы мне на e-mail выслали новый QR-код для подключения на новом устройстве.Выслали.Подключил на новом устройстве за секунды.
Ти пиши що контракт і не плутай людей.
 
Реєстрація
03.09.22
Місто
Одеса
Телефон
iPhone15 Pro
Реєстрація
03.09.22
Місто
Одеса
Телефон
iPhone15 Pro
По-перше, де в цьому пості хоч слово про контракт чи передоплату? (спойлер 1).
По-друге. Ваш пост о 9:32. Мій об 11:51.Ви провидець? (спойлер 2).
По-третє. Ми з вами чарку не пили і не треба тикати.Безымянный.pngБезымянный 2.pngБезымянный 3.png
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
На пошту висилають кюаркоди тільки контрактникам, на передплаті ніхто нікому нічого не висилає, пора знати і не писати а от я замінив так і дехто думає, а чого мені так не вдається
 
Реєстрація
03.09.22
Місто
Одеса
Телефон
iPhone15 Pro
На пошту висилають кюаркоди тільки контрактникам, на передплаті ніхто нікому нічого не висилає, пора знати
Ви дійсно вважаєте, що абсолютно всі мають знати цю інформацію? Людина запитала, як зробити. Я відповів з особистого досвіду.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
На пошту висилають кюаркоди тільки контрактникам, на передплаті ніхто нікому нічого не висилає, пора знати
Ви дійсно вважаєте, що абсолютно всі мають знати цю інформацію? Людина запитала, як зробити. Я відповів з особистого досвіду.
Про це вже тут розжовано давно і не раз.
 

Uni

Реєстрація
02.03.11
Місто
Харьков
Підкажіть .Планую перейти на есім , але в майбутньому може з'явитися потреба мати номер на фізичний сім карті, чи дуже проблемно повернутися потім фізичну сімку?
 
Реєстрація
03.09.22
Місто
Одеса
Телефон
iPhone15 Pro
Підкажіть .Планую перейти на есім , але в майбутньому може з'явитися потреба мати номер на фізичний сім карті, чи дуже проблемно повернутися потім фізичну сімку?
Якщо контракт,то ні.Паспорт показав і все.Про ПРП не знаю.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Підкажіть .Планую перейти на есім , але в майбутньому може з'явитися потреба мати номер на фізичний сім карті, чи дуже проблемно повернутися потім фізичну сімку?
Без проблем, в магазині тобі безкоштовно видадуть фізичну сім.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Народ, підкажіть, де в додатку Мій КС є пункт для переходу із фізичної сім на есім. Обшарив все меню, не можу знайти.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Народ, підкажіть, де в додатку Мій КС є пункт для переходу із фізичної сім на есім. Обшарив все меню, не можу знайти.
Щоб побачити цей пункт необхідно:
1) щоб додаток був встановлений на телефоні з підтримкою eSIM
2) вибрати номер в МКС, з якого ти залогінився
Якщо всі пункти виконано, перехід можна знайти в каруселі акцій (зверху, одразу під номером, над назвою тарифу), і ще є якщо натиснути кнопку "Профіль", одразу під номером буде пропозиція перейти на eSIM.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Блін. Телефон з есім зараз не є біля мене. Без нього перевести ніяк? Щоб отримати код на телефоні без есім і передати його через месенджер.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Блін. Телефон з есім зараз не є біля мене. Без нього перевести ніяк? Щоб отримати код на телефоні без есім і передати його через месенджер.
Тобі потрібен QR код, але в тебе нема телефона з eSIM - тоді я не розумію для чого такі танці :unsure:
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Тобі потрібен QR код, але в тебе нема телефона з eSIM - тоді я не розумію для чого такі танці
Маю халявну фізичну сімкарту, телефон з есім має родичка. Треба фізичну сімку перевести в есім і віддати код родичці. Все має бути безкоштовно.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, нехай родичка залогіниться в МКС з цим номером і зробить собі єсім. Воно ж наче так працює.
Родичка в цьому не шарить. Може щось напартачити, код втратити, тощо. Треба, щоб вона робила це під моїм наглядом. Тому, доведеться відкласти все це, поки ми не зустрінемось.
 
Зверху