eSIM від Київстар

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
eSIM Київстар

esim.png


Наразі (2020) eSIM підтримують такі сертифіковані в Україні мобільні пристрої:
  • Phone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2020), iPhone XR, iPhone XS, iPhoneXS MAX, iPad, iPad Air, iPad mini, iPad Pro 11, iPad Pro 12.9
  • GALAXY FOLD, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Note20 Ultra 5G, Galaxy S20, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20+, Galaxy Z Flip
  • Huawei P40, Huawei P40 Pro
Перейти на eSIM можна в додатку "Мій Київстар(iOS/Android)" або в веб сервісі "Мій Київстар".
Купити номер з eSIM можна в інтернет-магазині Київстар.


Перехід безкоштовний.
Обов'язковою умовою переходу є оплачена 4-ьох тижнева абонплата.


Скільки одночасно може працювати eSIM?
Зберігатись більше п'яти. Бути на зв'язку - одна (не рахуючи фізичної SIM).

Чи можна встановити eSIM в смарт-годинник?
Поки що ні.

До моєї основної SIM прив'язана "SIM для планшета", чи буде вона далі працювати якщо я перейду на eSIM?
Так, фізична "SIM для планшета" буде далі працювати.

Я перейшов на eSIM в додатку, де мій QR-код?
Зайдіть в веб-версію Мій Київстар, ваш QR код доступний в розділі "Інформація про пристрій".

Скільки разів можна завантажити і видалити eSIM?
До 3-ьох разів.

Як перейти назад на фізичну SIM?
Безкоштовно в магазині Київстар, або відновити за допомогою SmartSIM (50грн).

Які тарифи Київстар можна підключити для eSIM?
Ви можете вибрати будь-який актуальний тариф.

Хто може підключити eSIM?
Наразі тарифи для еSIM можуть підключити абоненти передплаченого зв'язку. Згодом ця послуга стане доступною й для контрактних абонентів.

Чи зберігається тариф після переходу на eSIM?
Так. Всі тарифи та послуги залишаються за вашим номером.

Чи можна користуватися одним номером на кількох пристроях одночасно?
Поки що ні. Але ми запровадимо таку можливість згодом.

Скільки номерів можна підключити до eSIM?
До однієї еSIM ви можете підключити п'ять номерів будь-яких операторів та змінювати їх через налаштування пристрою.

Як відновити номер на eSIM у разі втрати телефона?
Щоб відновити номер на eSIM вам знадобиться фізична SIM. Після чого перейти на eSIM.

Чи потрібен інтернет, щоб працювала eSIM?
Ні, eSIM працює як звичайна SIM-ка. Інтернет необхідний тільки, щоб активувати або деактивувати еSIM.
 
Останнє редагування:

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Або купити есім адаптер;)
І отримати геморой із Київстаром, який отримав я.
А у веб сервісі МКС пише зайдіть в додаток МКС.
Тільки так інакше ніяк, якщо в додатку нема переходу на есім, то тоді треба йти в СЦ.
Я купив адаптер, щоб нікуди не йти, тому що найближчий СЦ від мене не менш 2500 км. Проктолог ближче. :ROFLMAO:
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
А у веб сервісі МКС пише зайдіть в додаток МКС.
Тільки так інакше ніяк, якщо в додатку нема переходу на есім, то тоді треба йти в СЦ.
Я купив адаптер, щоб нікуди не йти, тому що найближчий СЦ від мене не менш 2500 км. Проктолог ближче. :ROFLMAO:
Відкіля оператор може знати що ти вирішив все зробити через зад, поясни яким макаром в додатку твого телефону має бути опція перехід на єсім, я скажу ніяким один варіант пекти в їх контору, або йти на контракт тоді на пошту можна отримати к"юар код, в оператора не написано що за допомогою якихось костилів ти можеш в телефоні котрий не підтримує єсісм її отримати.
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
яким макаром в додатку твого телефону має бути опція перехід на єсім
Я думав, що вона з'явиться після встановлення адаптера в телефон.
Post automatically merged:

Яким чином додаток визначає, чи підтримує смартфон е-сим, чи ні? По IMEI?
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
яким макаром в додатку твого телефону має бути опція перехід на єсім
Я думав, що вона з'явиться після встановлення адаптера в телефон.
Ти бачив на їх сайті які телефони підтримують єсім?? Я з телефоном котрий підтримує є сім ледве перейшов, а ти захотів з костильом перейти, не вийде, в кс отримати єсім з тим же номером тільки контракт на елпошту, в водафон шляхом перенесення можна отриматии без контракту, більше варіантів нема.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
А буцім ти не знав, що твій телефон не підтримує єсім, ну то тепер май мороку.
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
яким макаром в додатку твого телефону має бути опція перехід на єсім
Я думав, що вона з'явиться після встановлення адаптера в телефон.
Post automatically merged:

Яким чином додаток визначає, чи підтримує смартфон е-сим, чи ні? По IMEI?
В МКС в профілі, де номери телефонів прив'язані, є вся інформація, в який телефон вставлена сім-карта.
Якщо телефон підтримує eSIM, з того телефону зайти в МКС, тоді без проблем можна перейти на eSIM в додатку, на передплаті (буде кнопка "перейти на eSIM"). Контракт - тільки через чат з котиком + електронна пошта (в додатку кнопки нема).
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
А буцім ти не знав, що твій телефон не підтримує єсім, ну то тепер май мороку.
Якщо ти про скріншот вище, то це не мій телефон, а телефон, який підтримує виключно е-сім, в ньому немає навіть слота під фізичну сім. Цю модель телефону я назвав оператору, мотивуючи тим, що я не можу вставити сім-картку в свій телефон, який підтримує е-сім.
Якщо телефон підтримує eSIM, з того телефону зайти в МКС, тоді без проблем можна перейти на eSIM в додатку, на передплаті (буде кнопка "перейти на eSIM").
Сім картку вставити в телефон з підтримкою е-сім, а додаток встановити на телефон без підтримки е-сим? Я вірно зрозумів? Це перевірено на практиці чи припущення?
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
А буцім ти не знав, що твій телефон не підтримує єсім, ну то тепер май мороку.
Якщо ти про скріншот вище, то це не мій телефон, а телефон, який підтримує виключно е-сім, в ньому немає навіть слота під фізичну сім. Цю модель телефону я назвав оператору, мотивуючи тим, що я не можу вставити сім-картку в свій телефон, який підтримує е-сім.
Якщо телефон підтримує eSIM, з того телефону зайти в МКС, тоді без проблем можна перейти на eSIM в додатку, на передплаті (буде кнопка "перейти на eSIM").
Сім картку вставити в телефон з підтримкою е-сім, а додаток встановити на телефон без підтримки е-сим? Я вірно зрозумів? Це перевірено на практиці чи припущення?
В київстарі ніхто не буде возитись з твоїм шахермахерством, або твій телефон підтримує єсім і ти робиш через додаток перехід з звичайної сімки, не хочеш тоді купуєш в них єсім на сайті з новим номером і тоді пихаєш в телефон, ще раз кажу я з піксельом місяць їх довбав поки перейшов на єсім вони мені верещали ми не підтримуєм такої моделі, на тепер він вже є в них в списку.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
а тепер він вже є в них в списку
там ще є дисклаймер про "сертифіковані на територої України", а піксель явно туди не належить
Ну належить чи не належить але я перейшов, правда зі скандалом і він в них при перевірці пише що підтримується.
 

Zat

Реєстрація
20.09.18
Місто
Одеська обл.
Телефон
Pixel 6a
Ну належить чи не належить але я перейшов, правда зі скандалом і він в них при перевірці пише що підтримується.
А в чому саме була загвоздка? А то у мене Pixel 6a, який при перевірці теж нібито не підтримує eSIM, але на eSIM перейшов без проблем.
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
А буцім ти не знав, що твій телефон не підтримує єсім, ну то тепер май мороку.
Якщо ти про скріншот вище, то це не мій телефон, а телефон, який підтримує виключно е-сім, в ньому немає навіть слота під фізичну сім. Цю модель телефону я назвав оператору, мотивуючи тим, що я не можу вставити сім-картку в свій телефон, який підтримує е-сім.
Якщо телефон підтримує eSIM, з того телефону зайти в МКС, тоді без проблем можна перейти на eSIM в додатку, на передплаті (буде кнопка "перейти на eSIM").
Сім картку вставити в телефон з підтримкою е-сім, а додаток встановити на телефон без підтримки е-сим? Я вірно зрозумів? Це перевірено на практиці чи припущення?
Додаток має бути теж на телефоні з е-сім. Тоді в додатку буде кнопка переходу, перехід відбувається за кілька хвилин.
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Додаток має бути теж на телефоні з е-сім.
У такому разі воно автоматично встановиться на телефон і ніякого QR коду не буде.
В КС тобі нічого не видають, і не потрібно нічого робити вручну. Натиснув кнопку "перейти на eSIM", додаток подумав 5 секунд і зробив все це сам.
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Додаток має бути теж на телефоні з е-сім.
У такому разі воно автоматично встановиться на телефон і ніякого QR коду не буде.
В КС тобі нічого не видають, і не потрібно нічого робити вручну. Натиснув кнопку "перейти на eSIM", додаток подумав 5 секунд і зробив все це сам.
Так, все відбувається автоматично, коду не треба, але qr код на пошту присилають.
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Так, все відбувається автоматично, коду не треба, але qr код на пошту присилають.
Якщо номер встановиться, то від QR коду толку вже не буде. Якщо ти вище не прочитав мій пост, то мене цікавить, як перевести сім КС на е-сім до адаптеру 5ber.
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Так, все відбувається автоматично, коду не треба, але qr код на пошту присилають.
Якщо номер встановиться, то від QR коду толку вже не буде. Якщо ти вище не прочитав мій пост, то мене цікавить, як перевести сім КС на е-сім до адаптеру 5ber.
Пост читав.
QR код на пошті потрібний для повторної активації е-сім (в КС тільки на одному пристрої).
На адаптер ніяк, КС не бачить адаптер, бачить телефон.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Ну належить чи не належить але я перейшов, правда зі скандалом і він в них при перевірці пише що підтримується.
А в чому саме була загвоздка? А то у мене Pixel 6a, який при перевірці теж нібито не підтримує eSIM, але на eSIM перейшов без проблем.
То було років 2 тому в КС ще пікселі не були в списку підтримуваних, в додатку давало перейти без питань, але коли тиснув на перехід далі діло ставало колом і не завершувалась процедура переходу, через скандал і надання скрінів що в додатку телефон світиться і дає перейти ледве перевели, на зараз я б зробив єсім від водафону і не морочив собі башку пробував водафоновські єсімки стають без питань, бо в КС єсім прив"язана до одного телефона і перенести його на другий то знов цілий квест.
Post automatically merged:

На адаптер ніяк, КС не бачить адаптер, бачить телефон.
Я про те писав відкіля оператор знає що абонент рішив з костильом перейти на єсім.
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Я про те писав відкіля оператор знає що абонент рішив з костильом перейти на єсім.
Я вище теж писав, що навіть в МКС можна подивитись в яких моделях стоять зареєстровані в додатку номери.
Відповідно якщо сімка стоїть в Nokia 3310, чи там адаптер, чи самостійно "впаяти" е-сім в плату (сарказм), легше власнику 3310 від того не стане.
 
Реєстрація
31.10.17
Місто
Киев
Приветствую. Непополненную e-sim в пластик не переведут? Надо проплатить тариф сначала?

Ответ: проплачивать не надо, перевёл на пластик неоплаченную карточку.
 
Останнє редагування:
Зверху