eSIM від Київстар

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
eSIM Київстар

esim.png


Наразі (2020) eSIM підтримують такі сертифіковані в Україні мобільні пристрої:
  • Phone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2020), iPhone XR, iPhone XS, iPhoneXS MAX, iPad, iPad Air, iPad mini, iPad Pro 11, iPad Pro 12.9
  • GALAXY FOLD, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Note20 Ultra 5G, Galaxy S20, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20+, Galaxy Z Flip
  • Huawei P40, Huawei P40 Pro
Перейти на eSIM можна в додатку "Мій Київстар(iOS/Android)" або в веб сервісі "Мій Київстар".
Купити номер з eSIM можна в інтернет-магазині Київстар.


Перехід безкоштовний.
Обов'язковою умовою переходу є оплачена 4-ьох тижнева абонплата.


Скільки одночасно може працювати eSIM?
Зберігатись більше п'яти. Бути на зв'язку - одна (не рахуючи фізичної SIM).

Чи можна встановити eSIM в смарт-годинник?
Поки що ні.

До моєї основної SIM прив'язана "SIM для планшета", чи буде вона далі працювати якщо я перейду на eSIM?
Так, фізична "SIM для планшета" буде далі працювати.

Я перейшов на eSIM в додатку, де мій QR-код?
Зайдіть в веб-версію Мій Київстар, ваш QR код доступний в розділі "Інформація про пристрій".

Скільки разів можна завантажити і видалити eSIM?
До 3-ьох разів.

Як перейти назад на фізичну SIM?
Безкоштовно в магазині Київстар, або відновити за допомогою SmartSIM (50грн).

Які тарифи Київстар можна підключити для eSIM?
Ви можете вибрати будь-який актуальний тариф.

Хто може підключити eSIM?
Наразі тарифи для еSIM можуть підключити абоненти передплаченого зв'язку. Згодом ця послуга стане доступною й для контрактних абонентів.

Чи зберігається тариф після переходу на eSIM?
Так. Всі тарифи та послуги залишаються за вашим номером.

Чи можна користуватися одним номером на кількох пристроях одночасно?
Поки що ні. Але ми запровадимо таку можливість згодом.

Скільки номерів можна підключити до eSIM?
До однієї еSIM ви можете підключити п'ять номерів будь-яких операторів та змінювати їх через налаштування пристрою.

Як відновити номер на eSIM у разі втрати телефона?
Щоб відновити номер на eSIM вам знадобиться фізична SIM. Після чого перейти на eSIM.

Чи потрібен інтернет, щоб працювала eSIM?
Ні, eSIM працює як звичайна SIM-ка. Інтернет необхідний тільки, щоб активувати або деактивувати еSIM.
 
Останнє редагування:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
raptor, не знаю про який код зараз мова, але, здається, коли робив процедуру на iPhone 11 (десь рік тому чи більше), то з додатку МКС просто "прописало" єСім в телефон, без кодів.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
raptor, нехай родичка залогіниться в МКС з цим номером і зробить собі єсім. Воно ж наче так працює.
Родичка в цьому не шарить. Може щось напартачити, код втратити, тощо. Треба, щоб вона робила це під моїм наглядом. Тому, доведеться відкласти все це, поки ми не зустрінемось.
Набираєш по відеозв'язку для підстраховки, в КС там максимально все просто, додаток все робить замість тебе, там тільки натискаєш ОК, ДАЛІ, і прийняти дзвінок і натиснути 1, а потім ше якусь цифру.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
знаю про який код зараз мова
То там не дають QR-код, як в Лайфі?
Post automatically merged:

Набираєш по відеозв'язку для підстраховки
А як по відео зв"язку можна побачити, що у неї на екрані телефону відображається?
Post automatically merged:

в КС там максимально все просто, додаток все робить замість тебе, там тільки натискаєш ОК, ДАЛІ, і прийняти дзвінок і натиснути 1, а потім ше якусь цифру.
Та воно, може й просто, та я ніколи цього не робив і не бачив, як воно виглядає. Тому, робити все віддалено, чужими руками на чужому телефоні, не бачити, як і що там, якось не комільфо. Мені краще почекати якийсь час, зустрітись і самому все зробити. Руки сверблять зробити все ососбисто і побачити, як воно працює.
 
Останнє редагування:

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
То там не дають QR-код, як в Лайфі?
В Лайфі тобі видають QR код, ти по суті "відновлюєшся" на той QR код, і потім вручну додаєш його в меню eSIM.
В КС тобі нічого не видають, і не потрібно нічого робити вручну. Натиснув кнопку "перейти на eSIM", додаток подумав 5 секунд і зробив все це сам. Якщо навіть шось піде не так, потім в МКС можна найти цей QR код, і вручну додати (по аналогії з Лайфом).

А як по відео зв"язку можна побачити, що у неї на екрані телефону відображається?
Мав на увазі шо подзвонити на інший телефон, навести на телефон родички, щоб бачити що робиться. В мене так всі "а подивись шось до тєлєфона, бо я шось тут нажала" вирішуються))
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Мав на увазі шо подзвонити на інший телефон, навести на телефон родички, щоб бачити що робиться. В мене так всі "а подивись шось до тєлєфона, бо я шось тут нажала" вирішуються))
Воно так працює, коли є інший телефон. А коли родичка живе сама і іншого телефона нема, то так не вийде. А ходити по сусідах, щоб позичити телефон для відеозв"язку - не комільфо. Простіше вже до мене приїхати.
 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
Мав на увазі шо подзвонити на інший телефон, навести на телефон родички, щоб бачити що робиться. В мене так всі "а подивись шось до тєлєфона, бо я шось тут нажала" вирішуються))
Воно так працює, коли є інший телефон. А коли родичка живе сама і іншого телефона нема, то так не вийде. А ходити по сусідах, щоб позичити телефон для відеозв"язку - не комільфо. Простіше вже до мене приїхати.
В телеграмі можна транслювати свій екран, не один раз вже в схожих ситуаціях допомагало
 
Реєстрація
31.10.17
Місто
Киев
Нагадайте: в передплаті КС для переносу eSIM на інший телефон необхідно щоб тариф був сплачений на момент переносу? Чи можна "голодуючий" номер також переносити?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
️+1 послуга з Дією в Київстар

Оформлюйте eSIM для контрактного підключення онлайн

Тепер замовити eSIM з контрактним підключенням у Київстар можна онлайн. Достатньо мати ID-картку або закордонний паспорт у Дії й заповнити відповідну форму в інтернет-магазині мобільного оператора.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Ще б зробили онлайн підключення на контракт з доставкою сімки новою поштою чи укрпоштою. Оце було б супер.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Ще б зробили онлайн підключення на контракт з доставкою сімки новою поштою чи укрпоштою. Оце було б супер.
eSIM+Дія = доставка на емейл + контракт
Ну то тим у кого є підтримка е-сім, а в кого нема??
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ще б зробили онлайн підключення на контракт з доставкою сімки новою поштою чи укрпоштою. Оце було б супер.
eSIM+Дія = доставка на емейл + контракт
Ну то тим у кого є підтримка е-сім, а в кого нема??
Насосати на смартфон з еSim.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Ще б зробили онлайн підключення на контракт з доставкою сімки новою поштою чи укрпоштою. Оце було б супер.
eSIM+Дія = доставка на емейл + контракт
Ну то тим у кого є підтримка е-сім, а в кого нема??
Насосати на смартфон з еSim.
Або купити есім адаптер;)
 
Реєстрація
30.05.20
Місто
Dnipro
Скільки разів можна завантажити і видалити eSIM?
До 3-ьох разів.
Вчора замовив новий номер за послугою Вибір номера (https://shop.kyivstar.ua/pick-number).
В інструкції з активації вказано, що повторно активувати eSIM за QR-кодом можна тільки на одному і тому самому
пристрої. Кількість спроб — 5.
2024-03-03_172751.png
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Скільки разів можна завантажити і видалити eSIM?
До 3-ьох разів.
Вчора замовив новий номер за послугою Вибір номера (https://shop.kyivstar.ua/pick-number).
В інструкції з активації вказано, що повторно активувати eSIM за QR-кодом можна тільки на одному і тому самому
пристрої. Кількість спроб — 5.
Брехня там дається максимум 2 рази не засканував викидай в смітник.
 
Зверху