Golden Telecom

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Тариф, где переадресация на Билайн, называется "Рациональный"
После добровольно-принудительного перехода на контракт КС старый прямой номер остается, но:
- абонка растет с 20 грн. (в Рациональном) до 25 грн. уже за один только прямой без мобильного;
- добавляется поминутка за входящие 10 коп./минута - за переадресацию на новый контрактный кривой, за который возьмут еще одну абонку (браво находчивости оператора!);
- т.е. самое малоприятное - плюс ко всему дополнительная ежемесячная плата за новую ненужную контрактную симку гривен эдак 50.
Итого вместо 20 гривен в месяц имеем 75 гривен в месяц, еще и с платой за входящие. Шаз разогнался!))
Треба спочатку уточнити, що всі ці страхи наступлять з 01.02.2014. До цього часу сама послуга надається повністю безкоштовно. Буде тільки 50 грн абонки за контрактним номером, що, по суті, не є gut.
СуперЛайф20 (5000 мин и 500 СМС в мес. на внутрисеть за 20 грн. + 25 коп./мин за переадресацию с прямого на 063/093 без какой-либо доп. абонки) в помощь, а КС пусть отращивает хотелку)).
Цікаво було б подивитись на твоє користування Лайфом, якби в тебе в оточенні був один лиш КС;)

Добавлено через 2 минуты
Мене цікавить лише прямий і кінцева переадресація на 068. Я розумію, що ланцюжок прямий-039-068 обірвуть під приводом припинення надання мобільних послуг. Але що буде з прямим і з договором, який я не переукладав? :)

Чого б тобі не звернутись з цим питанням за номером 111 ? І нам би відписав, що тобі сказали, і сам би мав би якусь інфо. А то - переливання з пустого в порожнє.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.04.11
Місто
Чернігів
Телефон
Mi6, Mi10TPro5G, FlyTS113
Verden, А хто тобі сказав, що я "тільки Лайфом користуюся"?
Начебто суть тарифу "Раціональний" (де переадресація на 068) це спростовує, та й модель телефону у статусі міг глянути, як не ліньки))). Ось тільки 068 - то не контракт, а ще одна сімка за 50 грн. явно забагато)) - 40 грн. щомісяця вже вношу, на КС телефоную і телефонуватиму. Пропонуєш позайматися додатковим мазохізмом до 02.2014?)))
Нагадаю також, що "Голден телеком" згідно договору надає мені послуги мобільного (!) зв'язку, а прямий - додаткова послуга. Тому "переливання" - точно не мій гріх!)))
 

BeePlus

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Moto
А мы еще жаловались на то как лайф поступил с абонами DCC :dash1:
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
BeePlus, когда? Мне тогда на корпе все телефоны со тсажем более полугода компенсировали и тарифы не поменяли (даже лучше, внутрисеть Life через полгода халявную добавили). Я точно не жаловался/
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
А мы еще жаловались на то как лайф поступил с абонами DCC :dash1:

Ну Лайфу то проще, Астелит он один- номера между DAMPS и GSM несложно перебросить, никакой бумажной волокиты, только трубку заменить.
В случае КС-ГТ- это две разные компании, не может КыСа 039 использовать. И мне чего-то уж очень кажется, что они и рады вслед за 068 и 039 заграбастать, но им не разрешили. Проще же прописать 039 в свой биллинг и на худой конец просто заменить сим-ки абонентам, если старые в КС не зашуршат.
Видно, что проблема у них в бумажной плоскости, а не официальная байка об устаревшей сети, потому и затеяли отключение номеров.
 
  • Like
Реакції: vein

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Кто-то в курсе: нужно ли ехать в офис гт и закрывать контракт или можно забить просто и не пополнять его и ждать тихой смерти? (тариф рациональный)
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Menwyy, а ты сумму такую кинь, чтоб до сентября хватило. А в сентябре виднее будет, что они там придумали
 

Boss

Заблокирован
Реєстрація
26.12.10
Місто
Крым/Евпатория
Телефон
Iphone
Menwyy, если не переходишь на контракт кс, - забевай

Добавлено через 5 минут
Menwyy, а ты сумму такую кинь, чтоб до сентября хватило. А в сентябре виднее будет, что они там придумали
ничего уже не придумают. это конец. по бумагам гт gsm уже убили
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Tsa

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Меня больше интересует юридический вопрос...не повесят ли долгов или еще чего...а то мотаться в центр города и тратить уйму времени на расторжение как-то не прельщает.
 

Boss

Заблокирован
Реєстрація
26.12.10
Місто
Крым/Евпатория
Телефон
Iphone
Menwyy, не знаю. это уже как кс решит. у меня 2 номер лежит не пополненыйпол года. время от времени пополняю когда надо.
 

Boss

Заблокирован
Реєстрація
26.12.10
Місто
Крым/Евпатория
Телефон
Iphone
Lawyer, а предоставление услуг? по бумагам - все уже переписано на кс.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
у меня с НЛ смс не отправляются никуда даже на 010 :)
есть еще такие счастливчики ?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
chelavek,
Так давно уже услугу смс на номерах ГТ отлючили.
 

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Tsa, а пример письма случаем не имеется? (чтобы не вести бессмысленную переписку)
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Так давно уже услугу смс на номерах ГТ отлючили.

опаньки ,а где об этом говорилось ? :eek:

Добавлено через 1 минуту
кстати веббилинг тоже что ли отключили
не могу новый пароль подключить
старый с виндой ушел в небытие
 
Останнє редагування:

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Verden, А хто тобі сказав, що я "тільки Лайфом користуюся"?
Начебто суть тарифу "Раціональний" (де переадресація на 068) це спростовує, та й модель телефону у статусі міг глянути, як не ліньки))). Ось тільки 068 - то не контракт, а ще одна сімка за 50 грн. явно забагато)) - 40 грн. щомісяця вже вношу, на КС телефоную і телефонуватиму. Пропонуєш позайматися додатковим мазохізмом до 02.2014?)))
Нагадаю також, що "Голден телеком" згідно договору надає мені послуги мобільного (!) зв'язку, а прямий - додаткова послуга. Тому "переливання" - точно не мій гріх!)))
Я пропонував тобі лише подзвонити оператору дізнатись, але тобі явно лінь - краще тут пороздумувати, як воно буде і що.
Тепер по темі.
За словами операторів:
1. Номери 039 і мережа будуть функціонувати до 04.09.13, потім відключаються.
2. Код 039 повертається державі.
3. Заявки на перерозподіл частот між КС і ГТ були подані в НКРЗ ще в 2012 році. Чекають на результат.
ІМХО: якщо вирішили, що 4 числа мережу відключать, значить, ймовірно, результати розгляду заяв уже відомі або очікуються в скорому часі.
4. ТП "Раціональний": після анулювання якщо не поставити переадресацію на контракт КС, послуга "прямий номер" надаватись не буде. Переадресація на 068 після анулювання 039 працювати не буде.
Ну Лайфу то проще, Астелит он один- номера между DAMPS и GSM несложно перебросить, никакой бумажной волокиты, только трубку заменить.
В случае КС-ГТ- это две разные компании, не может КыСа 039 использовать. И мне чего-то уж очень кажется, что они и рады вслед за 068 и 039 заграбастать, но им не разрешили. Проще же прописать 039 в свой биллинг и на худой конец просто заменить сим-ки абонентам, если старые в КС не зашуршат.
А для чого компанії з 25 мільйонів активних сімок ще один код на 10 мільйонів? Росту все одно не буде. ІМХО код 068 з верхом покриє дефіцит номерного ресурсу, який зараз, можливо, спостерігається. Але в 068 активно не використовують усі діапазони, тільки частину. Можливо, це пов"язано з тим, що частина діапазонів закріплена за номерами Білайн, які ще повністю не інтегровані в білінгові системи КС. В роботі тільки діапазони, де Білайн не випускався: наприклад, я ніколи не зустрічав номери УРС, які б починались на 068-0.
Меня больше интересует юридический вопрос...не повесят ли долгов или еще чего...а то мотаться в центр города и тратить уйму времени на расторжение как-то не прельщает.
Зорієнтуйся, щоб на кінець серпня в тебе було кілька гривень на рахунку, щоб на 4 число номер був у плюсі. Після анулювання номера проблем не повинно бути. Головне, щоб на 1-4 вересня залишок був позитивний.
Lawyer, а предоставление услуг? по бумагам - все уже переписано на кс.
Можна подивитись скан-копії?:feel:
у меня с НЛ смс не отправляются никуда даже на 010 :)
есть еще такие счастливчики ?
Дивно, а в мене забугор ходять, аж свистить:dik:
 
Зверху