PayPass, PayWave и прочие реализации NFC

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
За ініціативою компанії Xiaomi та за підтримки компанії Mastercard, для аксесуару Mi Smart Band 4 з NFC змінюється сервер обробки даних.

Тож якщо ви додали свою картку від Ощаду до Mi Band 4 до 1 жовтня 2021 року, будь ласка, додайте її повторно до кінця листопада 2021. Інакше послуга безконтактної оплати на вашому браслеті перестане працювати.

Як повторно додати картку Mastercard до Mi Smart Band 4 NFC ?

  • Зайдіть у мобільний додаток Xiaomi Wear.
  • Видаліть поточну картку.
  • У вкладці «Xiaomi Pay» знову заповніть дані вашої картки Mastercard від Ощаду та підтвердьте авторизацію через SMS-повідомлення.

Но есть один нюанс...
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Цікавинка польського платіжного функціоналу BLIK. Вони створили можливість платити ним безконтактно, як із гоголь пий. Замість переписування кодів, прикладаєш телефон і оплачено.
У mbank потрібно зробити банківський застосунок основним для оплати через NFC, замість gp. Оплати ідуть завдяки mastercard. Застосунок працює як на андро, так і на хуа.
Не знаю, чи усі банки з системи blik пропонують таку послугу.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Підкажіть, будь ласка, чи можливо і чи хороша практика використовувати Google Pay + NFC за таких умов:
* якщо одна платіжна картка підключена до кількох гаманців Google Wallet;
* якщо до одного гаманця підключені кілька карток.
Наразі використовую з однією каткою, доданою до одного гаманця.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
roman_ternopil Перевірено особисто: карта батька, крім його Google Wallet, також додана в G-PAY мого брата та мій. Політ нормальний, проблем не було. До свого гаманця можна без проблем додати декілька карток. А якщо треба перемикатися між ними (наприклад, я в АТБ хочу за частину товарів сплатити monobank, а за інший товар - карткою Райф-АТБ), то я перехожу на картку і роблю її основною. Для підстраховки.

Кстати, при оплате Google pay нужно учитывать тот факт, что номер карты будет другой. Когда в киевских автобусах можно будет оплачивать телефоном (обещают с октября этого года), то при проверке надо называть контролёру виртуальный номер карты.
Пример: у меня номер карты А-Банк 5375...5247, а номер этой же карты в Google кошельке **7258. Вот для подтверждения оплаты надо указывать именно 7258, если платить через G-Pay. И говорить "5247", если платил пластиком.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
roman_ternopil, мої картки і картки моєї жінки використовую в себе на 2х телефонах - і вона на своєму. Я вже пару років, вона - з півроку. Десь так. Так що тьху-тьху...
 

jarrah

Заблокирован
Реєстрація
15.07.19
Місто
Kharkiv
И как при шаринге карт душевное спокойствие? Я имею ввиду когда пуши приходят со списанием средств - каждый раз обзваниваете родственников?)
 

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
Кстати, при оплате Google pay нужно учитывать тот факт, что номер карты будет другой. Когда в киевских автобусах можно будет оплачивать телефоном (обещают с октября этого года), то при проверке надо называть контролёру виртуальный номер карты.
Пример: у меня номер карты А-Банк 5375...5247, а номер этой же карты в Google кошельке **7258. Вот для подтверждения оплаты надо указывать именно 7258, если платить через G-Pay. И говорить "5247", если платил пластиком.
В нас у контролерів в транспорті мобільні термінали для перевірки оплати (перевірка, як і оплата прикладанням телефону). І не потрібно нічого називати. Невже у вас буде гірше
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
У Львові найпростіше купляти квиток через апку Easypay (знижка 25% від паперового), а еквівалент компостування - валідація через блютус. Контролер, якщо захоче перевірити, сканує QR-код квитка з єкрану вашого смартфону і бачить усю потрібну інфу. А як ви купили той квиток: за реквізитами, гугло чи ябко гаманцем - нема різниці.

Наразі таке працює для трамваїв та тролейбусів, чекаєм на впровадження для маршруток.
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Підкажіть, будь ласка, чи можливо і чи хороша практика використовувати Google Pay + NFC за таких умов:
* якщо одна платіжна картка підключена до кількох гаманців Google Wallet;
* якщо до одного гаманця підключені кілька карток.
Наразі використовую з однією каткою, доданою до одного гаманця.
А чому не можна, в нас в сім'ї 1 картка у всіх прив'язана (бо там кешбек за гпей, 4 людини), в мене і в дружини всі наші картки прив'язані на наших телефонах. Головне не забувати де які кешбеки :)

Після купівель не обзванюю, бо вже пам'ятаю в кого які магазини по дорозі. А якіхось спонтанних дорогих покупок ніхто не робить
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
не забувати де які кешбеки
Иногда в начале месяца переназываю карты в кошельке под кешбек: маркет, для дома, здоровье и т.д. Ну и таблица с КБ от банков постоянно висит в избранном в браузере телефона.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Її видавали тоді, коли телефони з NFC були дуже дорогі і мало поширені.
Наклеюєш на будь-що і використовуєш для безконтактної оплати.

Хтось тут в темі питав, чи буває щось окрім картки і телефона з NFC.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Чи реально налаштувати на Xiaomi з Android 13 роботу безконтактних NFC платежів так, щоб завжди вимагало розблокування екрана для платежу?
Блокування екрана ввімкнуто і все інше необхідне теж, але немає опції щоб завжди треба було розблоковувати екран перед NFC платежем. Інформація яку знайшов розповідає, що до певної суми може проходить платіж і без розблокування, але на іншій прошивці цього самого смартфона точно треба було завжди розблоковувати екран. Чи можна щось зробити не міняя прошивку? Ще Гугл каже "оновіть Андроїд і тоді з'явиться опція завжди вимагати розблокування перед NFC платежем" - це маячня, нема куди оновлювати, і так Андроїд 13 це все що є для цього смартфона (і Андроїд 13 не старий).
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
завжди вимагало розблокування екрана
Ні, лише від суми в 500 грн (іноді - від 1000 грн), принаймі для платіжного профілю нашої країни. Можливо прошивка іншого регіону в салямі таке і дає, або якісь кастом збірки.

Можна хіба що тримати вимкненим NFC, і разом із разблокуванням екрану,- вмикати NFC, а після оплати - вимикати знову. Тоді кожен платіж вимагатиме розблокування.
 
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Ні, лише від суми в 500
Це для пластикових карток. А для NFC на смартфоні (каже Гугл) може бути в налаштуваннях смартфона Безпека -> NFC ввімкнути "потрібно завжди розблокувати екран перед NFC платежем". Проблема в тому, що я таке не знайшов у себе в налаштуваннях. Цікаво, а у когось таке є?
Завжди вимикати NFC в шторці теж не серйозно, бо NFC можна ввімкнути і без розблокування екрану. Достатньо натиснути кнопку живлення або потапати на екран, він засвітиться (без розблокування), відтягнути шторку і ввімкнути NFC. Так може зробити крадій смартфона і потім зробити безконтактну оплату.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
А для NFC на смартфоні (каже Гугл) може бути в налаштуваннях смартфона Безпека -> NFC ввімкнути "потрібно завжди розблокувати екран перед NFC платежем". Проблема в тому, що я таке не знайшов у себе в налаштуваннях. Цікаво, а у когось таке є?
Теж шукав цей пункт і не знайшов де він. Тому я пішов іншим шляхом. У мене за замовчення вимкнутий NFC, але я налаштував сценарій для оплати. На Самсунгах є режим сценаріїв, коли запускаю гуглгаманець, то NFC вмикається, а коли його згортаю чи закриваю, то NFC вимикається.
 
Зверху