PayPass, PayWave и прочие реализации NFC

Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
На Самсунгах є режим сценаріїв, коли запускаю гуглгаманець, то NFC вмикається, а коли його згортаю чи закриваю, то NFC вимикається.
ой, а я був упевнений, що розплатитись можна лише розблокованим фоном. Перевірю...
це ж було в інструкції до гоголь-півня ...
Бачу вже зʼявилась примітка.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
На Самсунгах є режим сценаріїв, коли запускаю гуглгаманець, то NFC вмикається, а коли його згортаю чи закриваю, то NFC вимикається.
ой, а я був упевнений, що розплатитись можна лише розблокованим фоном. Перевірю...
це ж було в інструкції до гоголь-півня ...
Бачу вже зʼявилась примітка.
Оце і я так думав завжди.
 
  • Like
Реакції: idea

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Оце така секурність у ваших дирявих відрах?... Можна без розблокування біо або піном оплатити на будь яку суму, really? :oops:
 
  • Dislike
Реакції: jaks

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
В мене на реалмі, наче не оплачує поки не розблокую екран. На днях перевірю
Перевірив щойно сумою до 25₴, дійсно, без розблокування, платить аж гай гудить, головне тільки екран увімкнути, то при вимкненому екрані - не прохолить оплата.

Зи: раніше думав, що необхідно обов'ящково розблоковувати екран перед оплатою і так завжди робив
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
при вимкненому екрані - не прохолить оплата
Бо при вимкненому екрані антена NFC взагалі не активна.

Перевірено - до 500 грн без розблокування смартфона. Можливо з годинників чи кілець - менше.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Перевірено - до 500 грн без розблокування смартфона. Можливо з годинників чи кілець - менше.
Сьогодні не пройшов платіж на 44.40 грн, картка ТАС Мастеркард. Прийшлося розблоковувати телефон.
 
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
Мені здавалося, що від налаштувань терміналу залежить. Завжди намагаюся наперед розблокувати екран, бо не пам'ятаю, де проходить оплата із підсвіткою, а де все одно потрібно буде розблокувати.
Здається, в АТБ, ЕКО достатньо підсвітки, в сільпо-форі тільки розблокування.
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
Перевірено - до 500 грн без розблокування смартфона. Можливо з годинників чи кілець - менше.
Сьогодні не пройшов платіж на 44.40 грн, картка ТАС Мастеркард. Прийшлося розблоковувати телефон.
Я колись давно намагався встановити закономірність. Було щось таке, що і невеликі платежі чомусь не проходили, тоді я пов'язав це з тим, що дозволяється зробити кілька невеликих платежів без розблокування, потім все рівно буде вимагати розблокованого смарта. Останнім часом не заморочуюсь, розблоковую екран завжди перед оплатою.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Розблокований девайс = операція з підтвердженням піну.
вкрай рідко в мене питає пін... лише прикласти палець часом. Так що це вже налаштування банку, а не ГГ
---
Сьогодні пробував 2 рази на заблокованому екрані не працює. Але, здається, екран не світив. Ще пробуватиму.
Post automatically merged:

Можна без розблокування біо або піном оплатити на будь яку суму, really? :oops:
До 100 грн.
написано ж до 500 мк, до 1500 віза. Так що не на будь-яку суму.
 
  • Like
Реакції: Stiv

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Не має налуштування нфс оплата лише при розблок. А13
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Схоже, я знайшов: треба на нижнє поле натиснути, а на наступному екрані є повзунок - платити при відкритій програмі. у мене ввімкнено.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Перевірено - до 500 грн без розблокування смартфона. Можливо з годинників чи кілець - менше.
Сьогодні не пройшов платіж на 44.40 грн, картка ТАС Мастеркард. Прийшлося розблоковувати телефон.
Останні 2 місяці Вєрка від ТАСі в мене основна в Гаманці, любі оплати до 500 - не питає розблокувати, на суми більші - перепитує, хз в чому різниця із вашим кейсом.

Карта - лише віртуалка, смартфон із А13, завжди на зв'язку WiFi/LTE, в Гаманці більше 10 карт, оплачую щодня 3-4 операції NFC.
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
Схоже, я знайшов: треба на нижнє поле натиснути, а на наступному екрані є повзунок - платити при відкритій програмі. у мене ввімкнено.
Це не для того. В деяких випадках не тільки гаманець від гугл може сплачувати. Наприклад, банк може свій додаток створити. В Україні так не роблять, а в інших країнах досить часто. Так ось тут ви можете обрати, як має вести себе смарт під час взаємодії з NFC:
1. Сплачувати завжди додатком за замовчуванням.
2. Сплачувати додатком за замовчуванням завжди, крім випадків, коли відкрито інший додаток для сплати (банківський, наприклад).
Від оплати без розблокування вас не вбереже.
 
  • Wow
Реакції: idea
Зверху