PayPass, PayWave и прочие реализации NFC

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Схоже, я знайшов: треба на нижнє поле натиснути, а на наступному екрані є повзунок - платити при відкритій програмі. у мене ввімкнено.
У мене лише спосіб оплати обрати пропонує - ГП або ізіпей
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Я гадаю, що на Андроїді єдине що можна зробити це тримати вимкнений в шторці NFC. Інакше гарантовано уникнути небажаних списань не можна.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Я гадаю, що на Андроїді єдине що можна зробити це тримати вимкнений в шторці NFC. Інакше гарантовано уникнути небажаних списань не можна.
Що заважає його увімкнути при заблок екрані?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Запропонуй гідне рішення.
Кишенька на чохлі, з пластиком, на якому вимкнений пейпас :LOL:
Post automatically merged:

Ну так, просто подививсь своєю мордою обличча на смартфон і плати, інакше зюськи ;)
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Я гадаю, що на Андроїді єдине що можна зробити це тримати вимкнений в шторці NFC. Інакше гарантовано уникнути небажаних списань не можна.
Що заважає його увімкнути при заблок екрані?
При заблокованому телефоні, його в шторці включити не дає, тільки вимкнути можна.

Платив в АТБ, тільки включив екран без розблокування, оплата на приблизно 400 грн пройшла без підтверджень. Тому вимкнув і налаштував сценарій роботи гаманця з оплатою. Для зручності додав гаманець на заблокований екран і завжди при оплаті треба розблокувати телефон.
 

Вкладення

  • Screenshot_20240310_110453_One UI Home.jpg
    Screenshot_20240310_110453_One UI Home.jpg
    180.7 КБ · Перегляди: 33

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Я гадаю, що на Андроїді єдине що можна зробити це тримати вимкнений в шторці NFC. Інакше гарантовано уникнути небажаних списань не можна.
Що заважає його увімкнути при заблок екрані?
При заблокованому телефоні, його в шторці включити не дає, тільки вимкнути можна....
спробував через 5хв після вимкнення екрана - вмикається без розблокування
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
спробував через 5хв після вимкнення екрана - вмикається без розблокування
У мене на А54 і 14 Андроїд не дає включити NFC. Як варіант, забрати з шторки доступ до кнопки NFC, тоді її туди не додати. Ще такі налаштування безпеки включенні.
 

Вкладення

  • SmartSelect_20240310_112938_Settings.jpg
    SmartSelect_20240310_112938_Settings.jpg
    545.3 КБ · Перегляди: 18
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
В магазах ще не перевіряв, але вдома у мене смарт-лок, і якщо екран увімкнений, то значить і розблокований.
Та і вмикаю я екран, зазвичай, відбитком :) тобто розблокуванням.
ГГ сьогодні оновлювався, трохи змінилось розташування налаштувань, але обговорювана функція так і не зʼявилась.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Реєстрація
25.09.16
Місто
Біла Церква
idea, а що Вас розсмішило? Навіщо Вам шторка на заблокованому екрані? У мене, на xiaomi, в налаштуваннях, відключається і на заблокованому екрані доступу до шторки немає.
Про шторку
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
current, тут же обмежена кількість вподобайок. Для мене ця означає усмішку, добру емоцію. А палець вниз, що я не згоден із цілим дописом, або із його частиною.
І у мене, до речі, нема штори на заблокованому екрані - тіки кому дзвонити, у разі якщо знайдуть, і собачка.

Я вже й забув про цю тему, але в мене теж, здається, я перевіряв, при увімкненні екрану платити можна. Будемо сподіватись, що не всі шахраї про це знають.
 
Реєстрація
25.09.16
Місто
Біла Церква
idea, дякую 🙂, я думав, може вона дійсно комусь потрібна. Мені ж, краще відбитком пальця розблокувати і відкривай ту шторку. А за замовчуванням, шторка була доступна на заблокованому екрані, випадково виявив і відключив.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
current, у нас же тут проблема не штор і шпалер, а того, що можна розплатитись заблокованим телефоном. При чому тихенько цю функцію нам підключили, ще й дрібним шрифтом написали
 
Останнє редагування:
Зверху