debugger, изменения в структуре собственности Зеонбуда намного лучше показывает иллюстрация отсюда:
https://mediananny.com/novosti/2332935/
https://mediananny.com/novosti/2332935/
На засіданні 22 серпня Національна рада переоформила ліцензію цифровому провайдеру ТОВ «Зеонбуд», м. Київ, у зв’язку зі збільшенням передавачів багатоканальної телемережі МХ-1 у 14 населених пунктах Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Луганської областей.
Нові передавачі буде встановлено у таких населених пунктах:
Волинська область
Ратнівський район, с. Кортеліси;
Закарпатська область
смт Великий Бичків;
Воловецький район, смт Воловець;
Тячівський район, с. Глибокий Потік;
Іршавський район, урочище Буськовець;
Тячівський район, смт Дубове;
Тячівський район, с. Калини;
Перечинський район, м. Перечин;
Міжгірський район, с. Сойми;
Івано-Франківська область
Верховинський район, смт Верховина;
м. Калуш;
Косівський район, с. Річка;
Яремчанський район, м. Яремче;
Луганська область
Троїцький район, смт Троїцьке.
Під час розгляду цього питання відповідальний секретар Національної ради Олександр Ільяшенко підкреслив, що регулятор над цією проблемою працював упродовж тривалого часу і доклав багато зусиль, аби ці зміни відбулися. За його словами, провайдер матиме достатньо часу, не більше року, щоб встановити передавачі в цих населених пунктах, та звернувся з проханням не зволікати і якомога швидше їх запустити. Своєю чергою Національна рада має підготувати звернення до ліцензіатів, які мовлять у мультиплексі МХ-1, щодо внесення відповідних змін до їх договорів із «Зеонбудом».
На одному із форумів надибав робочий номер Зеонбуда: (067) 238-31-88. Людина пише, що вчора туда дзвонили і повідомляли про проблеми працівникам. Сьогодні-завтра-післязавтра, можливо, у них там вихідний, але можна спробувати перевірити.Куди звертатися, щоб фахівці Зеонбуду перевірили справність трансляції першого мультиплексу із телевежі у смт Нижні Сірогози, Нижньосірогозького району Херсонської області?
Дякую!
Компания-монополист может лишиться лицензии.
Верховная Рада приняла закон, предписывающий, что конечным бенефициарным владельцем провайдера программной услуги многоканальной цифровой эфирной телесети с общенациональным покрытием может быть исключительно гражданин Украины.
Соответствующий законопроект №2035 были принят голосами 248 депутатов.
Также законопроект предусматривает запрет на владение корпоративными правами на всех уровнях резидентам страны-агрессора, юридическим и физическим лицам, зарегистрированным в офшорных зонах, а также органам власти и юрлицам, в положении о деятельности которых не предусмотрено создание телевизионного провайдера.
Несоблюдение приведенных требований является основанием для отказа в выдаче и продлении лицензии провайдера программной услуги, а в случае если несоблюдение указанных требований обнаружено Национальным советом по вопросам телевидения и радиовещания во время действия лицензии, такая лицензия может быть аннулирована в судебном порядке по представлению Нацсовета.
"Вопрос собственности - вопрос информационной безопасности. В данном случае это не касается ограничения прав и свобод граждан других стран, в частности в контексте нашего Соглашения об ассоциации. Есть достаточно примеров, когда из-за проблемы информационной безопасности и безопасности вообще мы делали такие исключения. Этот закон относится именно к этой сфере", - заявил накануне глава комитета гуманитарной и информационной политики Верховной Рады Александр Ткаченко.
В Украине на рынке цифрового телевидения работает один провайдер-монополист "Зеонбуд", конечными бенефициарами которого, по официальным данным, являются пять граждан Латвии и один гражданин Великобритании.
лучше национализироватьотжать или ликвидировать
А могли?Не створили національного Т2 провайдера на базі Концерн РРТ, тепер маємо єдиного і офшорного провайдера.
А могли?
При януковичі?
Не смішіть
у него другой цифровой провайдер точно естьНе здивуюсь, якщо його доля в Зеонбуд є.
Єдиний провайдер ефірного цифрового телебачення «Зеонбуд» у 2020 році запустить пакет платного телебачення з 24 телеканалів. “Соціальний” пакет у кількості 32 телеканалів залишається у некодованому вигляді. Про це повідомляє прес-служба компанії.
Компанія має намір транслювати у платному пакеті пізнавальні телеканали: «У 2020 році у мережі Т2, на додаток до 32 безкоштовних каналів, запланований пакет із 24 платних пізнавальних каналів. Телеглядачі будуть самостійно вирішувати, чи треба їм користуватися додатковою опцією», – йдеться у повідомленні «Зеонбуду», не уточнюючи, про які телеканали йде мова.
Провайдер акцентує на тому, що супутникове кодування 23 телеканалів медіагруп 20 січня 2020-го не зачепить абонентів ефірного цифрового телебачення: «Найбільші українські медіагрупи заявили про плани з 20 січня 2020 року закодувати свої програми на супутнику, і їх безкоштовний перегляд стане неможливим. Це кодування не вплине на телеглядачів цифрової мережі Т2. Вони і надалі будуть мати можливість безкоштовно дивитися 32 канали, як це і передбачено ліцензійними умовами компанії, затвердженими Національною радою з питань телебачення і радіомовлення», – роз’яснює компанія.
«Зеонбуд» володіє провайдерськими ліцензіями на 4 мультиплекси цифрового телебачення, у яких відбувається мовлення 8 каналів при загальній місткості мережі – до 12 мовників в одному мультиплексі. Можливість створення платного пакету «Зеонбуду» зусиллями Нацради була прописана у документі регулятора – Плані розвитку телерадіопростору. Документ цього літа був зареєстрований у Мін’юсті, після чого він став офіційним. Проти внесення змін до плану розвитку виступали шість асоціацій провайдерів програмної послуги під час громадського обговорення документа, трактуючи це як старт “проекту” гібридного “ефірного цифрового телебачення”.
Зазначимо, 14 листопада регулятор ухвалив рішення замовити у Держцентру радіочастот прорахунок частот для провайдера ефірного мобільного телебачення «Ефір» (ТОВ «Телерадіокомпанія” Етер “») у 166 населених пунктах для мовлення у стандарті DVB-T2 у загальнонаціональному цифровому багатоканальному мультиплексі МХ-6. Ця компанія змінює застарілу технологію ефірного мобільного телебачення DVB-H на DVB-T2. Нацрада продовжила ліцензію «Ефіру» у квітні цього року. Компанія знаходиться в орбіті впливу «Зеонбуду»: компанії в різні роки не раз перетиналися щодо структур власності і керівництва. Ще один мультиплекс може знадобитися «Зеонбуду» для трансляції платних каналів.
Нагадаємо, член Нацради Олег Черниш 7 листопада на конференції # ТIМ 2019: Telecom, IT, Media повідомив, що держвідомства сьогодні розмірковують над звільненням частот першого і другого цифрового дивіденду, на частині яких розгорнута мережа ефірної цифри «Зеонбуду», через що провайдеру доведеться у 2020-му перебудувати свою мережу «з нуля», віддавши свої частоти мобільним операторам. Провайдер і мобільні оператори не можуть домовитися щодо питання, хто повинен сплатити за «перебудову» мережі ефірної «цифри»: “Зеонбуд” наполягає на оплаті операторів мобільного зв’язку. Учасники конференції також торкнулися питання можливого запуску платного пакету “Зеонбудом”, одноголосно вказавши на комерційну неуспішність такого проекту.
всегда думал, что дивиденды это доходы, а оно вон как...розмірковують над звільненням частот першого і другого цифрового дивіденду
Змінять ключи і нічого не підійде. І регулярно будуть їх міняти.Тоді всі тюнери, які купувались і видавались пільговикам на момент кодування Т2 підійдуть.
Змінять ключи і нічого не підійде. І регулярно будуть їх міняти.
а на телевизорах со встоенным т2 можно будет подключать платные каналы ?