Так, раніше все працювало, вчора також все пройшло добре. Видно 2 попередні рази в них був якійсь глюк.Sirchyk, лимиты по интернет-платежам выставлены?
Срок действия кью ар кода 2 дня от последнего входа в приложение Сильпо. Предполагаю причина проблемы - недействительный код.Хтось пробував останніми днями розраховуватися додатком на касі? В мене перед новим роком 2 рази не давало оплатити, доводилося розраховуватися окремо картою.
Для меня загадка, почему принято такое решение, особенно учитывая какие у Фуршета долги. Но, видимо, торговые площади достаточно лакомые, чтобы в это ввязаться.
Зокрема, Сільпо-Фуд планує безпосередньо придбати контроль над об’єктами нерухомості, обладнанням і товарними залишками, які в своїй сукупності забезпечують здійснення роздрібної торгівлі переважно споживчими товарами повсякденного попиту, і які знаходяться у групи Фуршет на праві власності і праві користування.
Потому что если Сильпо покупает Фуршет, то он выплачивает и все его долги. Деньгами, конечно же, или как там уже договорятся. Нет нужды ничего изымать.А почему объекты сделки вместо продажи не изъяли в пользу кредиторов? Долги же никуда не испарились
Никогда такого не было, и вот опять:Потому что если Сильпо покупает Фуршет, то он выплачивает и все его долги.
У лютому 2005-го стало відомо про угоду з поглинання восьми магазинів російської компанії Далпорт Сіті (торгова марка Да! Маркет). Всього у Далпорт Сіті було 10 магазинів в Києві і 3 – у Вінниці. Останні цікавили Fozzy Group найбільше, так як з’явилася можливість вийти в Вінницький регіон. На думку експертів, сума угоди могла скласти $3 млн. Втім, не виключено, що замість покупки мала місце переуступка прав оренди мережі, яка заборгувала постачальникам. Ймовірно тому подібні придбання не фігурують в офіційній історії Fozzy Group.
Тоді ж, у 2006-му, відбулося поглинання мережі з 12 дискаунтерів Панич, на площах яких незабаром відкрилися гастрономи Фора. Мережа Панич, засновником якої був Київський універсальний банк, налічувала п’ять об’єктів в Києві (чотири з яких мали площу близько 300-400 кв. м, один – 2000 кв. м), магазин у Вишгороді, а також шість торгових точок в Маріуполі. На момент здійснення операції працювало всього чотири точки, а борги по кредитах перед банком становили 80 млн грн.
За словами учасників ринку, Fozzy Group тільки переоформила на себе права оренди, а не боргові зобов’язання, тому й заперечувала факт покупки. В інтерв’ю ЗМІ Володимир Костельман тоді говорив, що близько 60% нерухомості перебуває у власності Fozzy Group і тільки 40% -це орендовані приміщення. Всі свої магазини розміщували в уже існуючих будівлях.
И в форе, и сильпо сегодня оплата через QR не работала: где-то сразу кнопка неактивна, где-то после попытки связи с сервером выбивало ошибку.Пару часов назад не сработала опция "оплаты додатком"