Сільпо

Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Кочевник, так там же ціни навіть із хвантиками вищі за ринкові. У мене їх стільки, що десятками можна купувати, тільки навіщо переплачувати?
А ні, украли бали, тепер лишилось 3😀 певно, або є періоди акцій, або при оновленні застосунку корова злизала.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В них фантики окремо на кожну акцію. Я подивився на ті Черветті, за 499 грн брати ніж за "акційною" ціною мене не вразило. Взяв перевірений Tescoma до пари, великий вже був на господарстві.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Зробив замовлення. Звісно деяких товарів не було. Замовив о 14. Десь через годину зателефонували і запропонували заміну товарам, яких нема. Після 17 мають доставити. От тепер не зрозуміло яким чином зменшиться ціна, яку я вже сплатив. Прийде інша авторизація?
Ви ж усі в курсі, що зараз сьомгу продають там по 190 грн? А в Новусі - від 136.
Онов: бонуси і спец пропозиції нараховують.
Товари кладуть хорошої якості, пакують акуратно, телефонують якщо мають сумніви, якщо товару нема - пропонують заміну. Мені щодо вина навіть брали консультацію у сомельє, на що замінити.
 
Останнє редагування:

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
А що, коли робиш інтернет-замовлення то фантікі не нараховують? 😥
Мені нараховували. Мінус лиш в тому, що нема х1,5 за QR.
яку я вже сплатив.
Саме тому у випадку інет-замовлення надаю перевагу оплаті через термінал після того, як все огляну. А який сенс платити наперед? Укрсибівський кешбек?
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
idea, делают отмену и списывают новую сумму.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
На счете баллов есть копейки, срок действия до 11.01.2021. Как их использовать? При обычной покупке не списывает. Большую сумму списало, а копейки не хочет.
 

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
cuser, сделай так, чтобы сумма копеек чека была равна сумме бонусных копеек - тогда снимет с бонуса. Например, у тебя на счету 0,99 бонусных копеек - купи, допустим, пирожок за 5,99 грн.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Або потрібно вимкнути автоматичний запит і при наступній оплаті сказати, щоб їх використали, якщо оплата картою.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Точно, мне ж на днях автоматическая касса предложила списать 26 копеек с бонуса - автоматическое списание в приложении как раз отключено. Но что примечательно - на бонусе было 35 копеек, осталось 9, которые списать не предложило.
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Або потрібно вимкнути автоматичний запит і при наступній оплаті сказати, щоб їх використали, якщо оплата картою.
А як вимкнути автоматичний запит? В додатку на бонусах такого не бачу.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Kritik, воно ж пропонує так, щоб потім готівкою можна було розплатитись
Post automatically merged:

cuser, меню> бонус
 

burn

що нового?
Реєстрація
15.03.09
Місто
Одесса
Телефон
Ace&Base Плюс
Или по виду определил, что мне уже 18, или инфа из моей учетной записи Сильпо.
Врядли из учётки, потому что на самокассе если тоже с учёткой пробивать алкоголь, всё равно зовёт ассистента
Китайські ножі "Маріо Черветті" хтось купляв? Що в них з якістю? Дуже смачна ціна, навіть для китайських виробів.
Порахував, як довго ті фантики збирати і плюнув. Нещодавно побачив: Tescomа Home Profi 13 см за 179 грн. Взяв без вагань. Заточка, форма - супер. Для овочів ідеальний, для мяса трохи завеликий кут заточки.
Судя по фотке, меня смущает пластиковая (она же пластиковая?) ручка. Да, вижу там насквозь выведены три круглых металлических элемента, но я видел как похожие ножи именно возле них и ломались -- там слабые места.

По своему опыту могу смело советовать ножи Richardson Sheffield серии Sensei, которые покупал по акции в Новусе. Схема та же: фантики, скидка. Акция повторяется раз в пару лет. Первые служат с 2015, оставил у родителей, вторые с 2019 держу у себя. Оба раза брал почти полный комплект, с магнитом. Будет следующая - ещё куплю.

Ножи хорошие, почти не затупляются. Полностью металлические, литые вместе с ручкой. Лезвие сквозное, хорошо углубляется в ручку..

Я большим кокосы открываю (обратной стороной), которые молоток не берёт. Ножу вообще ничего, даже сколов нет.

Фотка не моя, отсюда. У меня оба комплекта точно такие же. Не сомневаюсь что есть и другие хорошие ножи, но я для себя остановился на этих.
 

Вкладення

  • 9D8B6ED9-1274-47C7-9326-910AE5554132.jpeg
    9D8B6ED9-1274-47C7-9326-910AE5554132.jpeg
    97.9 КБ · Перегляди: 20
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Врядли из учётки, потому что на самокассе если тоже с учёткой пробивать алкоголь, всё равно зовёт ассистента
Тоді йшлося про доставку. Перед замовленням алкоголю треба клікнути, що тобі уже можна 😉 скільки нам приносили, ніколи питань не виникало. Зараз вони власну доставку замінили на ipost, який доставляє для варус та атб, то з ними гєморно, бо треба код казати, який, як виявилось, Сільпо вислав на вайбер іншого номера...
 
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
Хтось пробував останніми днями розраховуватися додатком на касі? В мене перед новим роком 2 рази не давало оплатити, доводилося розраховуватися окремо картою.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хтось пробував останніми днями розраховуватися додатком на касі? В мене перед новим роком 2 рази не давало оплатити, доводилося розраховуватися окремо картою.
Вчора, в пятницю, все ок.
 

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
Хтось пробував останніми днями розраховуватися додатком на касі? В мене перед новим роком 2 рази не давало оплатити, доводилося розраховуватися окремо картою.
Бывают такие глюки
 
Зверху