Сільпо

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Турбуємося про вашу безпеку та зручність, тому запускаємо нову послугу «Ми зібрали – ви забрали!». Вибирайте на нашому сайті все, що треба, ми не обмежуємо розмір замовлення. А коли зайдете до нас у гості, отримайте готовий пакунок. Ми все дбайливо зберемо заздалегідь і зробимо це від душі. Послуга безкоштовна.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
За пакети доведеться доплатити, різні групи товарів пакуватимуть у різні пакети, як я зрозумів.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Вся просрочка і гнилі овочі у вашому замовленні.
 
  • Like
Реакції: jaks

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Никогда не было таких проблем с заказом
Дужи радий, що я помилився.
да и гнилье с просрочкой в сильпо ещё поискать
Це перебільшення, але в наявності овочі, які суттєво підвяли і більше доби не будуть зберігатися в них завжди є, нажаль.
 
Реєстрація
13.10.19
Місто
Киев
Никогда не было таких проблем с заказом, да и гнилье с просрочкой в сильпо ещё поискать
Вчера ходил в маркет в Киеве. Все в масках, кассиры и охрана в "экранах". Протирают... Фрукты и овощи расфасовали по кулькам.. Если не купят свежими- купят...
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В пакети зараз у всіх маркетах фасують.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ты же ещё сможешь выбирать конкретный магазин. На осокорках в аркадии обычно качество фруктов/овощей почти не прикопаешься
 
Реєстрація
08.09.10
Місто
Херсон
Телефон
Samsung note 20.
Турбуємося про вашу безпеку та зручність, тому запускаємо нову послугу «Ми зібрали – ви забрали!».
Та да, вчера полчаса искали какую-то кашу по поддонам, весь склад перерыли. Это хорошо, что заказов было немного.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Китайські ножі "Маріо Черветті" хтось купляв? Що в них з якістю? Дуже смачна ціна, навіть для китайських виробів.
 

SimonDark

Заблокирован
Реєстрація
05.04.20
Місто
Киев
Телефон
iPhone
Китайські ножі "Маріо Черветті" хтось купляв? Що в них з якістю? Дуже смачна ціна, навіть для китайських виробів.
Купите удобную точилку, и все ножи станут одинаково прекрасны. Просто одни придется подтачивать чаще, другие реже.
 
Реєстрація
13.10.19
Місто
Киев
Китайські ножі "Маріо Черветті" хтось купляв? Що в них з якістю? Дуже смачна ціна, навіть для китайських виробів.
Слугують більше року(брав 2 штуки по акції 13 і 9 см.). Гострі. Я задоволений.
 

SimonDark

Заблокирован
Реєстрація
05.04.20
Місто
Киев
Телефон
iPhone
До того, как я купил на кухню электрическую точилку (у меня это CHEF’S CHOICE) я искал ножи с хорошей сталью, чтобы они по-дольше держали заточку, пробовал альтернативу в виде керамики и тд. А сейчас все иначе - я беру любой нож, уделяю ему 10 секунд два раза в неделю, и он просто прекрасен, потому что остр как бритва. В этом весь секрет. С удобной точилкой процесс быстрый и необременительный, с ним может справиться даже жена.
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
Хто користується карткою а-банк в мобільному додатку Сільпо ?
в мене картка а банк не працює через додаток Сільпо.
інші картки для оплати в Сільпо працюють. маю на увазі картки інших чотирьох банків. В додатку Сільпо працюють ПриватБанк , Альфа Банк , монобанк ,газбанк .
а-банк не працює для оплати через додаток Сільпо.
Сьогодні видалив картку а-банк з додатку Сільпо і додав наново спробую сьогдні ще раз оплатити тому що не зовсім зручно два рази дрочити смартфон спочатку сканувати код з екрана смартфона А потім платити через Google Pay NFC зі смартфона.
Просто при оплаті через додаток Сільпо в півтора рази більше балів дають в Сільпо.
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
В мене ліміт давно піднятий сьогодні запрацювало я видалив картку з додатку Сільпо і встановив заново картку і все запрацювало видно з другого разу треба було робити.
 
  • Like
Реакції: idea
Зверху