У мене в школі на паралелі були А...-...К класи. Потім в 0х школа біла пуста - А і Б, в 10х дійшли до А-Г. Зараз мабуть на спад пішло.
В Києві теж таке було, теж до К, дві зміни. Потім яма, ніхто в 90их на дітей не наважувався.Про К не чув, яке місто?
Залежить від області і району.От тільки в Європі дороги, а наших селах напрямки.
Міністерство освіти і науки України своїм наказом призначило з 10 квітня в.о. ректора Національного авіаційного університету Ксенію Семенову.
Згідно із повідомленням на сайті університету, Семенова до останнього часу обіймала посаду в.о. проректора НАУ з наукової роботи та інноваційного розвитку. Вона також є депутаткою Київради від фракції "Слуга народу".У повідомленні зазначається, що призначенню кандидатури з боку МОН передувало обговорення та голосування наглядової ради НАУ, яку з січня очолює колишній президент "Київстару" та радник міністра освіти і науки Оксена Лісового з питань корпоративного управління в університетах Петро Чернишов. Сам Чернишов зауважив, що у травні наглядова рада НАУ планує оголосити конкурс на посаду ректора університету. За його словами, конкурс триватиме три–чотири місяці. До Семенової посаду в.о. ректора НАУ обіймав Володимир Шульга. З 9 квітня він покинув роботу в університеті й очолюватиме інший університет, розповів Чернишов українській редакції Forbes.
Тут більше питань не до депутатства (міськради) і навіть не до міста народження (вгадайте), а що в неї навіть кандидатської нема, хоча аспірантуру ще в 2016 в тому ж НАУ закінчила. Хоча це не завадило дослужитись з помічниці засновника «Мамахохотала» до в.о. проректора з наукової роботи, а тепер і в.о. ректора.А тут навпаки, і ні в кого жодних питань...
з іншого боку – усі ми знаємо, як цсі ці к.н. отримуються в "пенітенціарних внз"...у зачуханому приватному вузі - це обов'язково к/н
справедливості ради, ректор(-ка) це ж управлінська посада (з високим авторитетом). Тобто він(вона) має бути перш за все хорошим менеджером(-кою), а не науковцем(-вицею), хоч і "обирається" серед наукового колективу...а що в неї навіть кандидатської нема
ну не знаю. Щось робити все одно треба. Вітаю і укрупнення, і перегляд акредитацій, як і підходів до навчання.Спізнились вони з цим... Т.з. "Болонська система", яка впроваджувалась ще з 2000-х років, апріорі повинна була надавати оці можливості. Але в українській версії на це було марно сподіватися - багато кому це було як серпом по найдорожчому. А тепер, коли й багато студентів, і т.з. майбутній "контингент" вже як 2 роки за кордоном, МОНівці прокинулись. Те боржомі вже до сраки - не буде діла.
Інтерв'ю з нею:Керівницею Національного авіаційного університету призначили депутатку від "Слуги народу" Семенову
Також Управління освіти Васильківської міської ради закупило телефонний апарат CDMA звʼязку HUAWEI ETS 2208 за 2 297 грн. Навіщо зараз такий «стаціонарний» телефон, і хто буде ним користуватися — окреме і дуже цікаве питання, однак це не наш профіль, тому пропонуємо перейти до реальної вартості. «Інтернет смартфони та аксесуари» продає його за 1 299 грн, а найбільший в Україні оператор CDMA-зв’язку «Інтертелеком» — за 1 099 грн. Це у два рази менше заявленої вартості.
В когось лишився, вирішили спихнути як непотріб.тільки незрозуміло, навіщо їм у Василькові стаціонарний CDMA-апарат
В тендері не вказано, що ним повинні користуватися.Так а як ним користуватися, якщо покриття немає?