«Київ Цифровий» — електронний квиток у Києві

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Е-квиток

Місто: Київ
Запуск: 1.11.2018 (тест), 1.07.2021 (промислова експлуатація)
Сайт: https://transport.kyivcity.gov.ua
Особистий кабінет: https://id.kyivcity.gov.ua/ui/login.html
KyivApp для iOS, Android: https://app.kyivcity.gov.ua/start
База знань: http://wiki.1551.gov.ua/x/0wGpAg
Види транспорту: метро, швидкісний трамвай, фунікулер (турнікети), автобус, тролейбус, трамвай (валідатори і контролери)
Способи оплати:
  • Картка киянина: для пільговиків поїздки безкоштовні, але картку потрібно прикладати до турнікета чи валідатора
  • Банківська картка: тільки безконтактні MasterCard/Visa/Простір чи Apple/Google/Garmin Pay, 8 грн за поїздку, тільки жовті чи нові високі турнікети метро, а також весь комунальний наземний транспорт
  • Разовий квиток: з QR-кодом, 1 поїздка, ціна 8 грн, короткий термін дії (2 тижні), діють на валідаторах (трамвай, тролейбус, автобус) та на частині турнікетів, обладнаних сканером
  • Смартфон: щоб оплатити проїзд, потрібно придбати квиток у «Київ Цифровий» та просканувати QR-код на екрані смартфону в турнікеті чи валідаторі. Доступні тільки разові квитки за 8 грн
  • Картка Kyiv Smart Card чи «Київ Цифровий» : синя, до 100 поїздок, ціна поїздки від 8 до 6.50 грн (при купівлі 50 шт), ціна картки 50 грн, не повертається, діє всюди, крім жовтих турнікетів для банківських карток
Де купити картку: каси станцій метро, Т-кіоски, термінали
Де поповнити картку: каси та термінали на станціях, застосунок Київ Цифровий, термінали та сайт EasyPay, бот у Телеграм
Гарантії: у транспортної картки є гарантійний строк 12 місяців і у разі виявлення користувачем несправності в роботі користувач має право на заміну картки
Де купити разовий квиток: термінали у метро і сторонніх мереж (паперові квитки), Приват24 (код на екрані), застосунок «Київ Цифровий» (код на екрані)
Термін дії поїздок: 12 місяців з дати останнього використання поїздок на картці, 2 тижні у квитка з QR-кодом
 
Причина: оновлення: +банківські картки в наземному транспорті, -міська електричка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.09.20
Місто
М.Київ
Неожиданно поднятия цен сразу в 2.5 раза я вообще не припомню
Тю, это ж шоу :)
В итоге сделают разовый проезд за 12 грн. И радостный народ, мол, ну хоть не 20 грн. И Виталий Владимирович благодетель и отец родной.
Вот "засранец"!!!
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Неожиданно поднятия цен сразу в 2.5 раза я вообще не припомню
В 4, с 0.5 до 2.
Вот не надо ля-ля, до 1.70! :)

Получается, в 3.4 раза. Но там действительно метро очень уж дешёвым было. Там и маршрутки по 2 грн давно ездили к тому времени.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Чот KyivPayBot не запускается у меня в телеге.

Расскажите как можно затариться билетами со скидкой, если купить сразу пачку до подорожания.
Желательно без головняка и новых пластиковых карточек, если это реально.
Буду признателен за инструкцию.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Новости по теме:
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
debugger, спершу проголосували, а тепер проти :)
Post automatically merged:

tab, а хз. Це залежить у якому тп її зараз випускатимуть.
Мені перевипустили в тп "мій рахунок".
Повезло вам, хороший пільговий тп.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Видать, вместо понижения цен билетов с 20 до 15 они решили задержать повьішение на 4 месяца, но оствить цену в 20...
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Чот KyivPayBot не запускается у меня в телеге.

Расскажите как можно затариться билетами со скидкой, если купить сразу пачку до подорожания.
Желательно без головняка и новых пластиковых карточек, если это реально.
Буду признателен за инструкцию.
Билеты живут 14 дней с момента покупки, поэтому «затариться» ими не выйдет. А так Київ Цифровий, карточка через Мастерпасс и погнали, ничего проще нет.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Через приложение Киев Цифровой имеется 3 варианта: GPay, Masterpass, Номер карты. Если вдруг кто-то захочет пополнять не пакетами по 10-20-30-40-50 поездок, а по одной поездке (для условия под хайдом выше) - то имейте в виду лимит в 10 пополнений одним способом в день (30 тремя). По номеру карты так точно работает тот способ.

P.S. Не факт, что со след месяца тот способ еще будет возможным.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Через приложение Киев Цифровой имеется 3 варианта: GPay, Masterpass, Номер карты. Если вдруг кто-то захочет пополнять не пакетами по 10-20-30-40-50 поездок, а по одной поездке (для условия под хайдом выше) - то имейте в виду лимит в 10 пополнений одним способом в день (30 тремя). По номеру карты так точно работает тот способ.

P.S. Не факт, что со след месяца тот способ еще будет возможным.
вот я как раз пакетом хотел бы. Не очень понял как это сделать через приложение.

И мне обязательно нужна _физическая карта_, чтобы добавить ее в Киев Цифровой?
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Через приложение Киев Цифровой имеется 3 варианта: GPay, Masterpass, Номер карты. Если вдруг кто-то захочет пополнять не пакетами по 10-20-30-40-50 поездок, а по одной поездке (для условия под хайдом выше) - то имейте в виду лимит в 10 пополнений одним способом в день (30 тремя). По номеру карты так точно работает тот способ.

P.S. Не факт, что со след месяца тот способ еще будет возможным.
вот я как раз пакетом хотел бы. Не очень понял как это сделать через приложение.

И мне обязательно нужна _физическая карта_, чтобы добавить ее в Киев Цифровой?
Да. Кусок пластика за 50 грн в метро или автоматах у остановок купить нужно, чтобы добавить в приложение.

Пакет 50 поездок по 6,5 = 325 грн + 50 сама карта. 100 поездок максимум, раз в год нужно пользоваться, иначе сгорит.
 
Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
Возможно привязать КСК к Киев цифровой, на другой номер телефона? Ситуация, КСК был зарегистрирован на ИТ. Номер ИТ капут.
 
Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
Остаток поездок и номер карточки показывает EWay.
 
Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
@Bair, З усіх питань щодо використання електронного квитка громадяни можуть звертатися на «гарячу лінію» КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» за телефоном (044) 366-55-55.
Спасибо, в понедельник попробую. По результату сообщу сюда.
 
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
debugger, У меня такое подозрение, что там хитрый бизнес-план. Пустили слух о подорожании, народ массово побежал скупать поездки, деньги потекли рекой в Киевпастранс. А потом скажут что-то типа "ой, мы тут подумали, мы тариф поднимем, но до 10 грн, мы понимаем что людям дорого ездить" и т.д. Вот смеху-то будет, если так произойдет)
 
  • Like
Реакції: idea

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Перед подорожанием до 10 грн скупать карточки тоже было бы выгодно. Набитая под завязку карточка за 50 грн добавляет к цене поездки 50 коп.
 
Зверху