Євробачення

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Шо, какая аудитория просмотра на сегодня?
В последние 3-4 года было забросил, но сейчас делать было нечего, да и всё-таки у нас. Включил от безысходности.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Сцена отличная, ребята-ведущие похожи на геев. В целом все ок
 

andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
Что-то мне кажется, что победит Исайя (Австралия)
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Молдова хороша. В клипе девочка хорошая:rolleyes:
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Не смотрю. Ненавижу попсу, а само шоу (постановка номеров) не интересует.

Зачем тогда вообще нужно было описываться:confused::dash1:

Добавлено через 1 минуту
Сцена отличная, ребята-ведущие похожи на геев. В целом все ок

Кстати, знаю только Мирошниченко. Остальные откуда нарисовались?
 
Останнє редагування:

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Сцена отличная, ребята-ведущие похожи на геев.
На ведущих тоже обратил внимание. Похожи - не похожи, можно размышлять, а женщины среди них нет. Как бы для сомневающихся в этих предположениях :)
И сцена меня "не отпускает". Конечно, про немецкую фуражку я прочитал в комментариях РФ, когда ещё не видел её. Но и сам бы пришёл к этому выводу. И это всё 9 мая. И мужик с косой выступал ... Использовали весь арсенал для активации пуканов :D
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Я дивився лише початок і перше ж запитання: Що за НАХ? Відкривала концерт не Джамала, а якийсь невідомий мужик, який ніколи не брав участі в Євробаченні, потім 3 ведучі і знову жодної жінки... Фемініски всього світу будуть проти.
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганск
Телефон
Samsung Galaxy A30
Мужик уже известен, песня тем более. Он был во втором или третьем X-факторе. Джамала будет на закрытии, наверное.
Видел три первых выступления. Выступление шведа больше всего понравилось.
 

Черниговец

Заблокирован
Реєстрація
28.03.14
Місто
Киев
я думал у нас брутальные мужики-связисты на форуме, а пидаров - геями называют. :(

Добавлено через 2 минуты
Это аналогично тому, что например, я в автомобильной или топливной теме после каждого поста буду отписывать что-то типа "не езжу, поэтому по..."... А чё, тоже ж мнение, имею право?

не совсем ты прав думаю, из-за этого шоу, перекрыли движение маршруток на левобержку, что доставило много неудобств людям. Куча мусоров, нацгвардии и т.д. , мне как налогоплательщику оплачивать доп охрану гостей и тех пидарасов ведущих (но я их не видел, сразу признаюсь) как-то не ахти. Скорее бы уже закончилось все.
UPD.Россиянам можно только позавидовать, что теперь не участвуют в этом лайне или таки принимают участие?
 
Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Мужик уже известен, песня тем более. Он был во втором или третьем X-факторе.
Ясно, я просто дуже давно не стежу за всіма цими Шансами, Фабриками і Факторми... І все рівно не розумію навіщ піарити якогось "лівого" артиста. Мало в нас своїх які мають безпосереднє відношення до Євробачення? Та же Руслана чи навіть Сердючка...
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Я дивився лише початок і перше ж запитання: Що за НАХ? Відкривала концерт не Джамала, а якийсь невідомий мужик, який ніколи не брав участі в Євробаченні, потім 3 ведучі і знову жодної жінки... Фемініски всього світу будуть проти.

Когда платят артисту за выступление - что за нах, почему так дорого, почему не взяли с пгт?
Когда берут с пгт певца - что за нах, кто это, не могли Тимберлейка пригласить?????

И так по любому вопросу (костюмы, сцена, метро, асфальт)
Безнадежно
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Смотрел вчера, правда поздно начинается, но мы ведь всегда все делаем в угоду странам основательницам, да, напомните когда песенный конкурс выиграл фигурист со скрипкой Страдивари, во сколько конкурс начинался на следующий год?
Сравнить дизайн сцены с фуражкой войск СС это клиника, как можно до такого додуматься, но возможно просто я не увлекаюсь кройкой и шитьем, а также историей фирмы Хьюго Босс.
Австралиец, говорят никогда не покидал пределы родины, и вот пожалуйста, первый раз выехал и сразу на конкурс, а может ещё и выиграть.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Если я не ошибаюсь, конкурс начинается всегда в одно и то же время
 

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
tsn.ua

Піар-директор тріумфаторки "Євробачення-2016" Джамали Денис Козловський пояснив, чому зірка не відкрила перший півфінал конкурсу, як належить минулорічному переможцю пісенного змагання.

В коментарі журналісту ТСН Козловський розповів, що їхню команду просто поставили перед фактом, мовляв, Джамала заспіває тільки у кінці шоу.
"Нам в якийсь момент, коли змінили шоу-продюсера (поміняли на шведа, який працює півтора місяця) - нам просто сказали, що номера відкриття з Джамалою не буде і вона співатиме в кінці дві композиції", - прокоментував піар-директор співачки.
Окрім того Козловський поділився, що один з виступів Джамали припав на рекламну паузу. Піар-директор артистки припустив, що глядачі, які дивилися конкурс по ТБ, не побачили її номер на пісню "Заманили".
"Вчора от з'ясувалося, що одна з цих композицій буде в рекламну паузу, тому по телевізору буде тільки одна. Ніхто нічого не пояснює. Ось просто повідомляють, що ось так от. Я так розумію, що саме "Заманили" потрапляє на рекламну паузу. Ми коли вчора дізналися, що одна з пісень буде в рекламній паузі, то, природно, захотіли, щоб обидві пісні побачили в Україні і в країнах "Великої п'ятірки". Скрізь, де ця реклама є. Ми готували три номери для ТВ-шоу. Це величезна робота. Графіка, танцюристи, оркестр. Це все дуже серйозна робота була проведена. І, звичайно, шкода, що після всіх цих старань це побачать лише глядачі, які перебувають в залі", - сказав Козловський.
Зауважимо, що перший півфінал "Євробачення-2017" розпочався з виступу українського мультиартиста MONATIKа, який переклав свій хіт "Кружит" англійською мовою. За традицією, перше шоу мав відкривати минулорічний переможець "Євробачення", тобто Джамала. У прес-службі "Євробачення" ситуацію пояснили тим, що "з року в рік концепція відкриття пісенного змагання змінюється".
"Інколи шоу відкривають минулорічні переможці, а цього року, так само, як було у Данії та Азербайджані – інші талановиті артисти", - сказав шоу-продюсер пісенного конкурсу Крістер Бйоркман.
Нагадаємо, що раніше піар-директор Джамали розкритикував відкриття "Євробачення-2017" і поділився, що зірці заборонили йти на червону доріжку конкурсу.
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
И сцена меня "не отпускает". Конечно, про немецкую фуражку я прочитал в комментариях РФ, когда ещё не видел её. Но и сам бы пришёл к этому выводу.
Хто, що хоче, те і бачить. Я, наприклад, бачу народний вінок, який носили дівчата-українки.
Якщо у вас асоціація лише з німецькою фуражкою, то це ваш діагноз.
За задумкою дизайнера сцени, ця конструкція над сценою символізує Дніпро та його береги.
 

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Якщо у вас асоціація лише з німецькою фуражкою
Не только, но в первую очередь. В основном, из-за похожего положения в 3D пространстве.
то це ваш діагноз
Какой диагноз? Эта ассоциация с фуражкой меня не возбуждает и не угнетает, не вызывает каких-то эмоций и навязчивых идей говорить об этом, хвалить или критиковать. Фуражка та й фуражка ...
(отвечать и развивать тему не нужно)
а меня бельгийка зацепила.
Тоже почти, только голос грубоватый, низкий.
 
Зверху