Євробачення

Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
Не только, но в первую очередь. В основном, из-за похожего положения в 3D пространстве.
Ну та бо російська пропаганда на цьому вирішила в чергову каку вмакнути України. Крикнули, що то фашистська фуражка, та й багато там ту фуражку й побачили. Впевнений, якщо б рашисти на це увагу не звернули би, то ніхто з тою фуражкою асоціації і не мав би. Хоча нічого сильно не дивує з боку Раші, бо якби не сцена, то вони знайшли до чого ще вчіпитися та надати черговий "доказ" про хунту та нацистів. Мене більше пригнічує те, що наші люди так легко на такі речі ведуться.

Хороша сцена, все ж таки. Шкода, що відмовилися від доповненої реальності. Тоді б взагалі мало бути круто і ця конструкція по іншому виглядала. Даю лінк на цікаве відео про те, як сцену задумали з самого початку.

 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Ясно, я просто дуже давно не стежу за всіма цими Шансами, Фабриками і Факторми... І все рівно не розумію навіщ піарити якогось "лівого" артиста. Мало в нас своїх які мають безпосереднє відношення до Євробачення? Та же Руслана чи навіть Сердючка...
До речі, Руслана, здається, теж має виступати. Принаймні про якийсь її гонорар за Євробачення 2017 казали в ТСН, мабуть, за виступ.
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
До речі, Руслана, здається, теж має виступати. Принаймні про якийсь її гонорар за Євробачення 2017 казали в ТСН, мабуть, за виступ.

Так, і Руслана, і ще раз Джамала, і Сердючка, і Онука. Має бути гарно :)
Буду йти на другий півфінал та генеральний прогон фіналу (ввечері напередодні фіналу), коли будуть судді голосувати.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Останнє редагування:
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
А эту доп.реальность в шлемах смотреть надо было бы, как на презентации Самсунга?
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Есть технология, так бы и выглядело как в новости, без шлемов и СМС
Гугли "галограма майкла Джексона" )
 
Зверху