АТБ маркет

Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
должен быть возврат переплаты, а не товара
Це якщо правильна ціна була б на ціннику, а в чеку ні. А якщо навпаки правильна ціна в чеку, то на касі стандартно кажуть, мовляв, можете або залишити товар за ціною, за якою взяли, або повернути, якщо не влаштовує.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Це якщо правильна ціна була б на ціннику, а в чеку ні. А якщо навпаки правильна ціна в чеку, то на касі стандартно кажуть, мовляв, можете або залишити товар за ціною, за якою взяли, або повернути, якщо не влаштовує.
что за бред ? откуда клиент знает что там будет по факту в чеке, он всегда ориентируется на ценник витрины, поэтому она по закону правильная для пересичного, а дальше 2 варианта, если в чеке больше, то отдайте переплату, а если в чеке меньше, то будь здоров, товар никому отдавать не нужно

P.S. есть другая проблема, когда в более менее большом маркете как минимум на несколько интересующих позиций нет никаких ценников ...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
должен быть возврат переплаты, а не товара
Це якщо правильна ціна була б на ціннику, а в чеку ні. А якщо навпаки правильна ціна в чеку, то на касі стандартно кажуть, мовляв, можете або залишити товар за ціною, за якою взяли, або повернути, якщо не влаштовує.
Это называется мошенничество, Вы выбрали товар, определились со стоимость, она Вас устроила, своего рода делает соглашение на приобретение, а тут бац и Вас имеют на другую цену, в таких случаях Вам должны продать по той цене, что на ценнику, а тех кто не доглядел вжарить на денежку
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
что за бред ? откуда клиент знает что там будет по факту в чеке, он всегда ориентируется на ценник витрины
Саме в цьому і полягає непорозуміння, але я саме про випадок, коли закінчилась акція, чи товар подорожчав, а працівники завтикали змінити цінник. Якщо це, наприклад, АТБ, Рукавичка, чи інша централізована мережа магазинів, вони завжди вибачаються, що хтось десь завтикав вчасно змінити цінник, і стверджують, що не можуть відпустити товар по ціні, по якій він вже не продається і по якій його вже нема в базі. Якщо закінчилась, наприклад, тижнева акція, яка діє хай у Рукавичці на всій території України і роздається в рекламних газетках, то взагалі не варіант, щоб отримати по старій ціні, там теж часто неактуальні цінники.
Я в кількох таких випадках (АТБ, Рукавичка) казав, що бажаю взяти товар по ціні, який на вітрині. Вони стандартно вибачаються і пропонують або залишити товар, або повернути, а одного разу в АТБ, коли я з охоронцем підійшов до полиці з товаром, він продовжував вибачатись за незручності і при мені той цінник забрав. Я в таких випадках завжди повертаю з принципу: навіть якщо різниця 3 грн.
Это называется мошенничество
Може, й справді хтось там хімічить, щоб розводити неуважних покупців, - хз. Але, як на мене, більше схоче на неуважність працівників.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Саме в цьому і полягає непорозуміння
проблема только в том, что ты не до конца отстаиваешь свои права в таких случаях, они нарушают закон и находят решение путем извинений, дело пересичного соглашаться или получить товар законно по ценнику
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
должен быть возврат переплаты, а не товара
Це якщо правильна ціна була б на ціннику, а в чеку ні. А якщо навпаки правильна ціна в чеку, то на касі стандартно кажуть, мовляв, можете або залишити товар за ціною, за якою взяли, або повернути, якщо не влаштовує.
Это называется мошенничество, Вы выбрали товар, определились со стоимость, она Вас устроила, своего рода делает соглашение на приобретение, а тут бац и Вас имеют на другую цену, в таких случаях Вам должны продать по той цене, что на ценнику, а тех кто не доглядел вжарить на денежку
Мопед не мій - перепост з іншої гілки нашого форуму -

LiquidStrm:​

"Був випадок у Фокстроті, коли адміністратор пішов перевіряти ціну по базі, повернувся і сказав, що ціна дійсно неактуальна і чи бажаю я придбати по новій ціні, бо по старій мені типу касса вже не проб'є. Тоді я попросив його почекати хвилину, касир провела товар по новій ціні, я розрахувався картою, а тоді сказав адміністратору повернути різницю між ціною на чеку ціннику і тою, що була сплачена. Він з сумом на мене подивився, але гроші з каси віддав."
 
Реєстрація
14.03.14
Місто
UA
Телефон
Tecno POVA 3
они нарушают закон
Можна детальніше? Який це закон і де в ньому таке регламентовано?
Статтею 633 Цивільного кодексу України визначено, що Публічним є договір, в якому одна сторона – підприємець взяла на себе обов’язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться. Підприємець не має права відмовитися від укладення публічного договору за наявності у нього можливостей надання споживачеві відповідних товарів (робіт, послуг).

Пропонування споживчого товару до придбання є складовою публічного договору.

Відповідно до вимог законодавства про захист прав споживачів, до моменту придбання товару, продавцем повинна бути надана споживачу необхідна, доступна, достовірна та своєчасна інформація про товар з метою забезпечення можливості здійснення свідомого та компетентного вибору. Надання інформації про ціну товару в доступній наочній формі є обов’язковою вимогою визначеною ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Таким чином, ціна товару є однією з істотних умов договору, а цінник являється для споживача єдиним документом котрим визначено та доведено до відома споживача достовірну інформацію про ціну.

Шляхом розміщення товару на вітрині магазину та зазначивши ціну такого товару на ціннику продавець здійснив публічну пропозицію про укладення договору купівлі-продажу та тим самим взяв на себе зобов’язання продати цей товар кожному хто до нього звернеться на запропонованих продавцем умовах.

В разі, якщо на касі магазину Вам повідомляють про нещодавню зміну ціни та пояснюють, що працівники не встигли вчасно змінити цінник, Ви як споживач повинні знати, що це виключно проблема відповідних співробітників магазину та Ви маєте повне право вимагати продажу товару за ціною зазначеною в ціннику, а різниця вартості може бути відшкодовану торгівельному підприємству за рахунок працівника відповідального за розміщення цінників. При чому товар Вам повинен бути безперешкодно проданий згідно ціни на ціннику незалежно від того яка ціна цього товару значиться в комп’ютері (базі) магазину. Забезпечення можливості проведення даної торгівельної операції по касі підприємства є прямим обов’язком суб’єкта господарювання.
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Кто будет покупать продукты смотрите в оба, чел в телеге рассказывал, брал пиво, написано что банка стоит 24.90 а когда пробивает упаковку из 4х штук ценник выскакивал 130гривен а должно быть 99.60гривен, покупатель навел кипеш и администратор пропистонил рабочих

P.S. прошу прощения, в видео, что я видел, был супермаркет РОСТ
Там частенько такое встречается, приходится собачиться
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Там частенько такое встречается, приходится собачиться
Не только там, я постоянно покупаю продукты в Посаде, и иногда вижу несоответствия цены, всегда подхожу к кассиру и они вместе с охраной и администрацией возвращают разницу наличкой
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Тут мне на вторую фишку прилетело:
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-07-19-15-39-58-680_com.myfishka.android.png
    Screenshot_2022-07-19-15-39-58-680_com.myfishka.android.png
    274.5 КБ · Перегляди: 78

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
"У зв’язку зі стрімким загостренням військової ситуації у Донецькій області, компанія АТБ-Маркет тимчасово призупиняє діяльність магазинів торговельної мережі АТБ у регіоні. Таке рішення обумовлене високими ризиками небезпеки життю та здоров’ю відвідувачів та співробітників магазинів, суттєвими труднощами з безперебійним постачанням харчових продуктів та товарів першої необхідності, а також введенням в області особливого режиму руху транспорту на час дії воєнного стану", – заявили в компанії.
На початок повномасштабної війни мережа магазинів АТБ у Донецької області налічувала 57 магазинів, але зараз їх лише чотири: у Покровську, Селидовому, Добропіллі та Новогродівці.

28 були пошкоджені під час ракетних та артилерійських обстрілів, ще 24 захоплені окупантами, які відкрили на їхній базі магазини "Мера", "Ситий маркет", "ТМ Маркет" тощо.
Загалом на даний час понад 1140 магазинів компанії працюють у всій Україні. З травня компанія відновила роботу понад 150 магазинів у Київській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях і продовжує розвиток у мирних регіонах.
Протягом першого півріччя 2022 року підприємствами групи компаній АТБ було сплачено податків і зборів (включно з митними платежами та ЄСВ) на загальну суму 9,79 млрд грн.
 
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
Мені також приходило повідомлення від фішки, але тепер не можу згадати куди. Де його шукати?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Нова акція від АТБ!

Сплачуй карткою Mastercard® в інтернет-магазині АТБ та отримуй безкоштовну доставку!

В період з 15.08.22 по 05.09.22 проводиться акція для всіх держателів платіжних карток Mastercard®

У акції беруть участь замовлення до 15 кг, оплачені карткою Mastercard, але не більше одного замовлення на день.

Пам'ятай, що в АТБ діють знижки до -40% в "Економії", а якщо додати ще безкоштовну доставку, то можна зробити безліч вигідних покупок!​
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Якась зовсім непослідовна мережа: відкрили поруч зі мною суперамркет, кілька тижнів потік клієнтів був нульовий адже всі каси були самообслуговування, жодного касира. А сьогодні зайшов - жодної каси самообслуговування, тільки класичні стрічки з касирами.
 

Asin

Slonorylʹstvo nashe vse
Реєстрація
21.01.11
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi
Українським пенсіонерам дадуть по 500 гривень на покупки в АТБ: як їх отримати:
Українці, які оформлять пенсійну картку в Ощадбанку і будуть нею розраховуватись за покупки, мають змогу отримати сертифікат на 500 грн. Ним можна розрахуватись в мережі АТБ.

Про це повідомили в пресслужбі Ощадбанку.

Акція діятиме до 31 грудня 2022 року. Щоб стати її учасником і отримати сертифікат на покупки в АТБ треба виконати такий алгоритм дій:


  • Оформити в Ощадбанку картку Mastercard для пенсійних виплат.
  • Дочекатись, поки на картку надійде перша пенсія і відправитися з нею за покупками.
  • Цією карткою слід розрахуватись за будь-яку покупку. Вартість покупки має бути не меншою за 100 гривень.
  • Після цього на картку пенсіонеру Ощадбанк надішле сертифікат на суму 500 гривень для покупок в АТБ.
пруф:
056.ua/news/3466256/ukrainskim-pensioneram-dadut-po-500-griven-na-pokupki-v-atb-ak-ih-otrimati
 
Зверху