Автомобільна тема

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Ну або завжди можна таксиста викликати:)
До Ковіда та повномастшабки так і було. Але починаючи з 2020-го було безліч ситуацій, коли з таксистами повний напряг. Тож краще підстрахуватись. Я цей джампстартер останні 2 роки постійно вожу в багажнику. На всяк випадок. І не тільки для себе, завжди може трапитись ситуація, коли терміново буде потрібна твоя допомога іншій людині. І в такій ситуації запуск авто від джампера - це супер проста та економічна по часу операція в порівняння з прикурюванням іншого авто від свого акумулятора.

Доречі, коли купляв джампстартер, не знав, що вони бувають з компресором в парі. Брав би 2 в одному.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
можна мати дешеві-окремі-великі девайси.
У мене кожен кубічний сантиметр в машині "на вагу золота", тому зекономити місце дуже важливо. Компресор постійно треба, коли він без дротів дуже зручно, коли треба терміново на узбіччі, в дощ/мороз/бруд підкачати, а джампер навіть якщо раз в мороз знадобиться, то вже своє відіграє, таксиста викликати в -15 на замовлення не просто, а тут щоб "прикурив"?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Пориюсь на Алі, почитаю відгуки
Поки усе зводиться до цього варіанту, відгуки непогані, хоча більшість - як завжди на алі - "прийшло, все супер - ще не перевіряв", але є й ті, хто перевірив і компресор, і стартер.

 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Як в принципі портативні джампстартери працюють, норм, вистачає їм соку?
В мене такий. Довелось користуватись всього один раз, але бензинове авто з 2л двигуном, що простояло тижня 2 в мороз -15, завело миттєво. При цьому сам пристрій розрядився зовсім трішечки. Взагалі згідно з інструкцією обіцяють, що заряда вистачить на 50 стартів.
У мене такий самий в користуванні, близько трьох років. Особисто мені, знадобився тільки один раз, але людям допомогав безліч разів. Самий найбільший двигун, на якому мав нагоду випробувати потужність джампстартеру, був 2,7 дизель на Спрінтері з пробігом 700 тис.км, цією зимою. Завівся з другого оберту. Після пуску індикатор заряду показав залишок 86% з початкових 100%.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Пошукав в старих замовленнях на Алло, купляв у вересні 2021 року. Два с половиною роки тому.
1000012581.jpg
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Особисто мені, знадобився тільки один раз
Ну такі штуки в принципі для того, щоб ними, в ідеалі, не користуватися :)
Мені не підійде, треба компактність, бо в мотоцикл, а тут це два пристрої.
Але дякую, не бачив такого, ціна доводить, що воно не має коштувати як той базєус
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Пориюсь на Алі, почитаю відгуки
Поки усе зводиться до цього варіанту, відгуки непогані, хоча більшість - як завжди на алі - "прийшло, все супер - ще не перевіряв", але є й ті, хто перевірив і компресор, і стартер.

Якщо візьмешь цей девайс, напиши потім нам свій огляд. Думаю, багатьом буде цікаво.
Post automatically merged:

Як на мене "ємність 99800мАч" та "термін служби 3000 циклів" при ціні 1600 грн (за такі гроші навіть просто повербанк на 99800 мАч не візьмеш, а тут ще й компресор з джампером) натякає, що в цієї штукенції ну дуже завищені характеристики. Як правило, нормальні виробники так не роблять. То ж, я б не довіряв цьому пристрою.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Яка взагалі у вас статистика використання таких пристроїв? Оскільки я їжджу недавно (трохи більше 10 років) і небагато (якщо не у відпустці, то раз на тиждень), то не можу оцінити, чи потрібно воно мені.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Яка взагалі у вас статистика використання таких пристроїв?
Мені здається, що в більшості випадків воно не треба. Якщо в тебе постійні проблеми з акумом чи колесами, то треба ремонтувати причину в першу чергу. Знову ж в більшості випадків - можна знайти допомогу, викликати таксі, зупинити когось тощо. Або є дешевші і простіші інструменти, яким завжди є місце в машині

Мій досвід - десь з десяток цвяхів в колесі за весь стаж - підкачати і доїхати до монтажа треба, зручно коли своє. Але 15річний віхрь з цим справляється краще ніж компресор від батарейки.

Підкурювати теж не раз треба було, бо іноді дуже рідко їздив. Знову ж - знаходив допомогу, але останні пару разів дроти у таксистів були з дуба чи пластмаси, хвилин 20-30 заряджалося, поки зміг завести. Свої дроти працювали норм. Один раз, акум прям помер з кінцями неочікувано. Але тут вже нічим не допоможеш, мотнувся на вересневий за акумом :)

З мото - інша тема, і їздиш далеко від цивілізації, там де людей небагато, і на трос його не візьмеш, то хочеться трохи більше певності, що доїдеш. Знову ж мені особисто джампстартер треба, бо зʼявився мот в родині з сигналізацією і ЖПСом, які мабуть коштують дорожче ніж той мот і виїдають батарею за тиждень-два в гаражі, до цього ніколи в житті не було потреби використовувати.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
На купленій з салону малолітражці на якій їздять регулярно хоча б пару разів на тиждень - потреби не бачу глобально. Колесо пробивав рази 3 за 8 років і тоді рятувала запаска. Аккум прожив більше 7 років без проблем цієї зими довелось замінити коли тачка не завелась. Ну бо 7 років, то 7 років.
У дружині на 20-річному смарті на якому їздять нерегулярно, воно потрібно. То колесо підспустить фіг знає чому, то після простою машина не заводиться.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
взяв собі нещодавно ось такий компресор портативний за 15$, дуже задоволений- підкачує точно, потужний як на свій розмір, компактний для подорожей. Єдина річ про яку потрібно не забувати- акумулятори бояться холодів і спеки, тому зазвичай тримаю його вдома в кімнаті.
Відносно джамп-стартера- десь погоджусь з попередньою думкою що він потрібен або людям які часто купують чи переміщають чужі автівки, або людям що не слідкують за станом свого акумулятора. Якщо акумулятор новий- вчасно підзаряджати, слідкувати за напругою на клемах зимою- то своїх 5-7 років мав би відслужити спокійно.

 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
тримаю його вдома в кімнаті.
А навіщо тоді він потрібен? Якраз в дорозі підпустило, треба підкачати. Всю зиму возив, якщо замерз, то коли салон прогрівається і акум відходить, качає норм. Але мені вдома теж один потрібен, підкачувати самокат, там треба тримати постійно 50 psi, ручним вже ліньки качати))
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Яка взагалі у вас статистика використання таких пристроїв? Оскільки я їжджу недавно (трохи більше 10 років) і небагато (якщо не у відпустці, то раз на тиждень), то не можу оцінити, чи потрібно воно мені.
В мене акумулятору вже 6 років. Новий акумулятор є, але його тримаю для резервного живлення вдома. Тому на всяк випадок взяв джампстартер. Враховуючи, що він може і як звийчайний повербанк працювати, то вирішив що в умовах блекаутів зайвим точно не буде. За два роки користувався по прямому призначенню лише один раз: машина простояла 2 тижні на морозі, ще й сигналка з GPS та GSM, тож акумулятор достатньо сильно розрядився. І як раз в такий момент сталось, що потрібно було терміново везти родичів в лікарню. Від акумулятора машина на завелась, а джампер завів її моментально. Тож, враховуючи екстреність ситуації, вважаю, що він вже себе окупив. Ну і взагалі в нинішніх умовах кількість позаштатних ситуацій може буде досить великою. Тому підтримую володіння всякими таким штучками, накшталт портативних компресорів чи джамперів.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Єдина річ про яку потрібно не забувати- акумулятори бояться холодів і спеки, тому зазвичай тримаю його вдома в кімнаті.
Важлива річ як на мене. Може просто залишитись в кімнаті коли буде потрібен :(
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
А навіщо тоді він потрібен? Якраз в дорозі підпустило, треба підкачати.
В дальні поїздки беру якщо не забуваю, по місту- ні. Основне призначення- раз в 3-4 тижні перевірити тиск в колесах та якщо потрібно підкачати до потрібних значень. Також нещодавно допоміг з підкачкою розширювального бачка в газовому котлі, іншими насосами було дуже незручно туди підібратись.
 
Зверху