Останнє редагування модератором: 
			
		
	
								
								
									
	
								
							
							Ну і який пробіг за ці 17 років? До 300К хоча би добігає?Не путайте "старое" и "большой пробег". Моей машинке 17 лет; к АКПП претензий не имею. К тому же не все коробки одинаково надёжны. Да, ремонт АКПП часто не рентабелен, поэтому рассматривают замену на б/у.
була на росаві вс-11, здається всесезонка
Треба казати "какие ваши доказательства"где ваши доказательства
Ще до 80К не добігло.Ну і який пробіг за ці 17 років? До 300К хоча би добігає?

автомобиль не средство передвижения, а роскошь.Ще до 80К не добігло.Ну і який пробіг за ці 17 років? До 300К хоча би добігає?
Та нормальний пробіг, якщо людина за межі міста особливо не їздить, то такі пробіги навіть при щоденному використані машини можуть бути.автомобиль не средство передвижения, а роскошь.Ще до 80К не добігло.Ну і який пробіг за ці 17 років? До 300К хоча би добігає?
У мене 5-7 тисяч на рік, зараз мабуть ще менше, на роботу їздив машиною кожен будній день, в гіпермаркет також 1-2 рази на тиждень на вихідних, що я роблю не так? Інколи ще в село можу поїхати туди назад 500 км, але не часто.Sanic, ну это если реально только в ближайший магаз и домой ездить
столько пешком надо ходитьУ мене 5-7 тисяч на рік
Пішки теж люблю ходити, треба якось порахувати скільки за рік виходить))столько пешком надо ходитьУ мене 5-7 тисяч на рік
Ну давай рахувати, в нас більшість роботодавців намагаються в центрі орендувати офіс, максимальне віддалення він моєї квартири до офісу було 11 км, мінімальне 5, давай рахувати по максимуму. В середньому 22 робочих дні в місяці це 264 дні загалом на рік. Беремо найдовше віддалення офісу 11 км туди назад 22 км, множимо на 264 виходить 5808км, ну ще на вихідних в гіпермаркет з'їздити ще тисячу накинемо, от до 7000 і виходить, і це Київ.Sanic, не знаю, что не так
Я тоже в такси не работаю, но если совсем не езжу и то выходит 10-12 за год, а если езжу чуть больше, то 15-20.
Тоже дом работа, магаз
Вони вже відбалансовані, навіть якщо міняти зад/ перед. Періодично заїзджаю перебалансовую, особливо коли на швидкості вже відчувається. Але коли черг вже немає.а як щодо балансування? робити потім окремо?
Ну була в мене колишня в Полтаві, тоді пробіги були трохи більші))Sanic, а любовница на другом конце города, а съездить с друзьями перетереть на Сокар на третий конец города
Помиляєтесь. Для мене - це сувора необхідність.автомобиль не средство передвижения, а роскошь.Ще до 80К не добігло.Ну і який пробіг за ці 17 років? До 300К хоча би добігає?
"Засіб", який просто займає місце на парковці. Меблі. Або МАФ..)))автомобиль не средство передвижения, а роскошь
