Акційні пропозиції Київстар

Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
А нужно было всего лишь перед подключением оповестить, что она подключается только с оплаченной абонплатой!
Там написано
"Активуйте пакет", як я розумію "оплатіть абонплату". Чи ні?
У мене була подібна ситуація - на абсолютно новий номер, який з дня активації ні разу не поповнювався, використовувався тільки для вхідних, теж надійшла така сама акційна пропозиція. При спробі підключити акції, нічого не виходило і сама акція в системі Мій Київстар та по 477 пропадала, але за кілька днів з'являлася. Таких невдалих спроб у мене було три, після чого я по 466 отримав від оператора роз'яснення, що номер має бути хоч раз поповнений для активації. Тільки після зняття першої абонплати, акційні мегабайти успішно підключилися!
 
Реєстрація
03.04.14
Місто
Kyiv
Для Вашого нoмера є Подарунок від Київстар. Бонусні 50 гривень на 15 днів. Замовте до 19/02/2021. Використовуйте на дзвінки по Україні і SMS замість основних коштів.
Діє до 19.02.2021
Эти бонусы спишутся на абонку?
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Для Вашого нoмера є Подарунок від Київстар. Бонусні 50 гривень на 15 днів. Замовте до 19/02/2021. Використовуйте на дзвінки по Україні і SMS замість основних коштів.
Діє до 19.02.2021
Эти бонусы спишутся на абонку?
Та.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Там написано
"Активуйте пакет", як я розумію "оплатіть абонплату". Чи ні?
Згідно правил семіотики Операція був би правий. Проте, знаючи уже підпільні умови акції вони мають на увазі пакет послуг. Тож вихід тут один: або вони забули дописати одне слово, або той хто вбивав послугу у систему не правильно її ввів.
"Пакет" это 10000 МБ, АП не упоминается.

И эта странная фраза: "...бЭз додаткових плат".
У Київстар тб є теж схожа акція, безмежний доступ, просто активуйте пакет, а от який пакет, не сказано.
Але для оператора, який у пропозиціях забував писати назву тарифа нічого іншого очікувати не доводиться.
 

Svantesson

Заблокирован
Реєстрація
06.04.20
Місто
г. Запорожье
Для Вашого нoмера є Подарунок від Київстар. Бонусні 50 гривень на 15 днів. Замовте до 19/02/2021. Використовуйте на дзвінки по Україні і SMS замість основних коштів.
Діє до 19.02.2021
Эти бонусы спишутся на абонку?
Если у вас тариф из линейки "Все разом", то нет.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
"Активуйте пакет", як я розумію "оплатіть абонплату". Чи ні?
"Пакет" это 10000 МБ, АП не упоминается.

И эта странная фраза: "...бЭз додаткових плат".

Додаткові мегабайти, мається на увазі, додатково до тарифного плану. Тарифним планом можем користуватися при сплаченій абонплаті. Без додаткових плат це не платити 30 грн, за 10 гігабайт.
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
Для Вашого нoмера є Подарунок від Київстар. Бонусні 50 гривень на 15 днів. Замовте до 19/02/2021. Використовуйте на дзвінки по Україні і SMS замість основних коштів.
Діє до 19.02.2021
Эти бонусы спишутся на абонку?
Если у вас тариф из линейки "Все разом", то нет.
На "Все Разом" такое не приходит)

она подключается только с оплаченной абонплатой!
Оплаченной АП во время подключения хватит? Или АП нужно платить все время действия акции (3 мес)?
Для каждых 3 начислений - каждый раз нужна оплата АП ;)

Исключение только пакет "Попробуйте интернет 10000мб", который оператор зачастую сам подключает. Вот там 10ГБ будут приходить раз в 30 дней не взирая на оплату АП.

А да, ещё есть 10000мб за 1грн.. там АП не нужна, но надо 1грн раз в месяц...

И это ещё не всё, но упустим... тут обычному обывателю не разобраться ;)
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
АП нужно платить все время действия акции (3 мес)?
Проводячи аналогію зі схожими пакетом за 1 грн, ап має бути сплачена на момент підключення кожного з 3 пакетів по 10гб. Зуба не даю 🙂
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
johnlife, хочу уточнить условия услуги "Попробуй интернет за 0", подключилась на одном номере, не знаю даже когда.
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
johnlife, хочу уточнить условия услуги "Попробуй интернет за 0", подключилась на одном номере, не знаю даже когда.
Попробуй интернет за 0 или везде онлайн 0?
В любом случае, это вариация услуги 10ГБ.
В мкс видно название. *712*0# - проверка, когда 90 дней с даты подключения "иссякнут" :)

Если подключилось "само", то оплата АП не должна влиять на очередную порцию ГБ раз в 30 дней...
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
На "Все Разом" такое не приходит)
Туди взагалі нічого не приходить. За останні роки не було жодної акційної пропозиції. Крім прохання поповнити рахунок та попереджень про збільшення абонплати.
 

zynq

Пессимист
Реєстрація
10.04.18
Місто
Одесса
На "Все Разом" такое не приходит)
Туди взагалі нічого не приходить. За останні роки не було жодної акційної пропозиції. Крім прохання поповнити рахунок та попереджень про збільшення абонплати.
Анал.огично
 

crocodile

Алігатор
Реєстрація
10.12.15
Місто
Харьков
Телефон
Tecno CAMON 18P
Оплаченной АП во время подключения хватит? Или АП нужно платить все время действия акции (3 мес)?
Платить нужно все время. Если очередная абонплата не спишется, то услуга отключится.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Оплаченной АП во время подключения хватит? Или АП нужно платить все время действия акции (3 мес)?
Платить нужно все время. Если очередная абонплата не спишется, то услуга отключится.
Правило только одно: Никогда не пополнять и баланс всегда нулевой. КС сам всё даст и пополнит.
 
Зверху