Акційні пропозиції Київстар

Артем Тимко

Чекаю РБА
Реєстрація
16.03.23
Місто
Короп
Телефон
Huawei p 40 lite
А мені пів години тому прийшло SMS про оплату завтра.
Стандартна розсилка. Мені вона прийшла одразу після продовження пакету послуг.
Хочу уточнити чи пройде цей трюк, якщо у мене завтра закінчиться пакет послуг, чи треба щоб був підключений пакет послуг для позачергового зняття ?
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький

Артем Тимко

Чекаю РБА
Реєстрація
16.03.23
Місто
Короп
Телефон
Huawei p 40 lite

shamshyev

LIFECELL_0678,,BOMBA"+KYIVSTAR_0678,,LOVE"
Реєстрація
24.07.19
Місто
Полтава
Телефон
LGV30H930+SAMSUNG M51
Підкажіть чи можливий перехід на контракт "Love UA" з припейду? В мкс немає ніяких заманух. Дякуюн

Я довго чекав такої ідивідуальної пропозиції на обидва номера,врешті решт дочекався перед цим місяців 5-6 не поповнював рахунок тільки весь час емігрував з одного тарифа в інший та ними не користувався,навіть на одному з номерів мені активували безеоштовну послугу,,Всюди безлім"але перейшовши до іншого тарифу вона зникла. Передивляйтесь,частіше заходьте в MY KYIVSTAR та змінюйте тарифи раз-два на місяць,поки вам не надійде ця пропозиція перейти до контрактної форми обслуговування
 

Wolf2000

Безробітний пенс
Реєстрація
25.07.17
Місто
Кривий Ріг
Телефон
MI-9T
Підкажіть чи можливий перехід на контракт "Love UA" з припейду? В мкс немає ніяких заманух. Дякуюн

Я довго чекав такої ідивідуальної пропозиції на обидва номера,врешті решт дочекався перед цим місяців 5-6 не поповнював рахунок тільки весь час емігрував з одного тарифа в інший та ними не користувався,навіть на одному з номерів мені активували безеоштовну послугу,,Всюди безлім"але перейшовши до іншого тарифу вона зникла. Передивляйтесь,частіше заходьте в MY KYIVSTAR та змінюйте тарифи раз-два на місяць,поки вам не надійде ця пропозиція перейти до контрактної форми обслуговування
ви змінювали тариф на +АП ? Тобто зари абонка 150 давало міняти на які?
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Размышляла над "Глюки" и "Свавилля".
Решила ни туда ни туда, а сюда :D

Скажите, пожалуйста, что это за занимательная математика от КС?
Приходит смс с акцией "Попробуй МБ на 90 дней".
И внизу приписка: термин действия 30 дней...
Это так задумано? :unsure:

Поэтому в другие топики и не стала писать. Не красиво это: подарок все же, забота и проявление внимания, что бы ворчать теперь. Однако же любопытно, почему такая разница в цифрах.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Размышляла над "Глюки" и "Свавилля".
Решила ни туда ни туда, а сюда :D

Скажите, пожалуйста, что это за занимательная математика от КС?
Приходит смс с акцией "Попробуй МБ на 90 дней".
И внизу приписка: термин действия 30 дней...
Это так задумано? :unsure:

Поэтому в другие топики и не стала писать. Не красиво это: подарок все же, забота и проявление внимания, что бы ворчать теперь. Однако же любопытно, почему такая разница в цифрах.
Термін дії пропозиції 30 діб. Термін дії мегабайт 90
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Размышляла над "Глюки" и "Свавилля".
Решила ни туда ни туда, а сюда :D

Скажите, пожалуйста, что это за занимательная математика от КС?
Приходит смс с акцией "Попробуй МБ на 90 дней".
И внизу приписка: термин действия 30 дней...
Это так задумано? :unsure:

Поэтому в другие топики и не стала писать. Не красиво это: подарок все же, забота и проявление внимания, что бы ворчать теперь. Однако же любопытно, почему такая разница в цифрах.
Термін дії пропозиції 30 діб. Термін дії мегабайт 90
Может неудачно прописали, что 90 дней будут разделены по 30 дней. То есть каждые 30 дней пакет будет обновляться
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Размышляла над "Глюки" и "Свавилля".
Решила ни туда ни туда, а сюда :D

Скажите, пожалуйста, что это за занимательная математика от КС?
Приходит смс с акцией "Попробуй МБ на 90 дней".
И внизу приписка: термин действия 30 дней...
Это так задумано? :unsure:

Поэтому в другие топики и не стала писать. Не красиво это: подарок все же, забота и проявление внимания, что бы ворчать теперь. Однако же любопытно, почему такая разница в цифрах.
Термін дії пропозиції 30 діб. Термін дії мегабайт 90


Но эта смс уже постфактум пришла. То есть, КС уже включил эти мегабайты и сообщает.
Это не предложение было, а уведомление. :)
Наверно, я как-то коряво написала, но это именно уведомление о случившемся. :)
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Гірше інше. На кількох номерах родичів пропозиція по 10 гіг щомісяця змінилася на Безліміт.
А безліміти мають властивість закінчуватися (багато хто розуміє про що йде мова).
 
Реєстрація
29.05.23
Місто
Kyiv
На давно поличковий "Без меж Lite" замовив послугу "Ми разом" - на наступний день вже пропозиція про знижку 60% на 3 місяці.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Morino, а навіщо ховаєш, якщо є на офіційному сайті?

Суперсила Втричі більше з'являтиметься в тарифах поступово. З 26.01.24 Суперсила буде в тарифах, що вказані нижче, а з 09.02.24 вона буде в усіх інших.

цікаво що буде з хвилинами?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Morino, а навіщо ховаєш, якщо є на офіційному сайті?

Суперсила Втричі більше з'являтиметься в тарифах поступово. З 26.01.24 Суперсила буде в тарифах, що вказані нижче, а з 09.02.24 вона буде в усіх інших.

цікаво що буде з хвилинами?
 
Зверху