Акційні пропозиції Vodafone

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
На 2х закинув поки глухо на 3 не бачу смислу годувати їх грошима.
 

Артем Тимко

Чекаю РБА
Реєстрація
16.03.23
Місто
Короп
Телефон
Huawei p 40 lite
Якийсь цирк відбувся у водафон. Сьогодні вночі закінчився термін дії абонплати, яку я замовляв по акції за 10 грн і звичайно я не збирався нічого поповняти. Значить зайшов я о 00:01 в май водафон, а там показує, що нараховано абонплату і є 30 гб інтернету. Я звичайно покористувався інтернетом до 2 ночі і ліг спати, а зранку хотів зайти в інтернет, але не зміг, бо немає пакету послуг і треба знову поповняти. У мене ніколи такого раніше не було, а у вас?Переглянути вкладення 55366
Краще видали....
Чого?
 

Theos

Заблокирован
Реєстрація
05.08.18
Місто
Харків
Телефон
Ulefone Armor 3t
Це звичайна практика водафону, що в перші хвилини нової доби починає використовуватися пакет послуг без перевірки зняття коштів за нього. Але зазвичай до 2 ночі все стає на свої місця і інтернет зі дзвінками блокується. Для цікавості подивіться к додатку, в який час знімається щомісячна абонплата
 

Артем Тимко

Чекаю РБА
Реєстрація
16.03.23
Місто
Короп
Телефон
Huawei p 40 lite
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
На Анлим прилетело 20% на месячный пакет, через мой vodafone отказался. А эсэмэски до сих пор шлют, с предложением.:mad:
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
На SupernetUnlim за поповнення на 20 дають 370. Як правильно зробити, щоб нарахувався місячний пакет?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
На SupernetUnlim за поповнення на 20 дають 370. Як правильно зробити, щоб нарахувався місячний пакет?
Пополнить на 20 грн, дождаться начисления 370 грн на бонусный счёт и обратиться в чат или на 111 для активации пакета услуг.
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
Реєстрація
02.01.19
Місто
Львів

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Того що про "копійку" (від КС), всі писали-писали, і що сі стало?
До чого тут копійка, така ситуація в водогона давно і вони про це знають, як на мене це маркетинговий хід ми йому бонусом не вимикаєм тирнет і дзвінки мол абонент всерівно заплатить, але як той казав "но нє тут то било" абонент відмовився платити і це все вимикається на ранок.
Post automatically merged:

Просто набрать *101*444#
Если на основном недостаточно средств для начисления пакета, то даже при наличии достаточно денег на доп счете не сработает.
У меня срабатывает последнее время .
Не працює з додаткового рахунку лиш через оператора пробував вже не на одному номері.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
така ситуація в водогона давно і вони про це знають
Справа в тім, що допоки цим користується обмежена кількість користувачів, будь-який опсос не вважає це за проблему. Разом з тим, як тільки це виходить в маси, дірку зашивають.
Як на мене.
Ти рахуєш що то для них великий збиток?? Я впевнений що вони про те добре знають.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Всем добра. Предложили на Vodafone SuperNet Start+ рік без абонплат за 400 грн.
То є добре якщо водафон основий оператор і це є доказ того що за 360-400 дають РБА, а не так як тут вже верещали що "всьо пропало шеф".
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Другий раз на недавно активований джойс старт, пройшло пару днів від такої самої пропозиції, буду думати чи треба вона мені ще на одному така ж пропозиція до завтрашнього дня висить.
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-06-24-13-45-36.png
    Screenshot_2023-06-24-13-45-36.png
    52.4 КБ · Перегляди: 89
Зверху