Акційні пропозиції Vodafone

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Не долго осталось подождать и получить ответ .
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Kseniya,
чет дешево золотой номерок продаван отдал... остаетси надеяться что коллехторы домагатси небудут, как и какуют "марусю" на вечерок... :pop:
 
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
На первом номере SuperNetUnlim (360 грн/мес) пополни на 10 и получи 380 бонусными после пополнения и начисления бонусов появился ГБА за 1980 грн, предложение до 5.10 включительно.
На втором номере в этом же ТП за двое суток до окончания пакета, который также был получен по акции, пришло предложение о переходе в ТП 4G Smart XS+ (95 грн/мес) с первым бесплатным месяцем обслуживания.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
На голодающем анлиме давали 7 дней на раздумья, брать ли бесплатный пакет за смс - пошла вторая неделя ))
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Рано они что-то в этом году день захысныка начали праздновать, никто не пробовал пресловутый номер?
Ничего не обещали, не-ну-а-вдруг-то?!:yy:
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Щось розщедритися. На NetTurbo прилетіло спочатку знижка 99% на місяць, після шантажу повторно прийшло 99%, а на наступний день з'явилося РБА за 399.
По такій схемі навесні на анлімі за 360 давали РБА.
Люди спеціально переходили на анлім з нижчих тарифів, в тому числі і я. Так само,- знижка (в мене за 10 грн), наступного дня РБА.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Щось розщедритися. На NetTurbo прилетіло спочатку знижка 99% на місяць, після шантажу повторно прийшло 99%, а на наступний день з'явилося РБА за 399.
По такій схемі навесні на анлімі за 360 давали РБА.
Люди спеціально переходили на анлім з нижчих тарифів, в тому числі і я. Так само,- знижка (в мене за 10 грн), наступного дня РБА.
Покищо це не спрацьовує
 
Реєстрація
06.02.23
Місто
Одеса
Smart XS, основний, але трохи голодаючий номер (лише акційні пропозиції активовую час від часу)

9.08.2023 дзвонив оператор, пропонував перейти на Smart Light. Відмовився, бо 3 гигабайти за 75 цікавіше ніж 1 гігабайт за 65 для мене
12.08.2023 активував пропозицію 99% знижки при поповненні від 40 грн
Зараз бачу пропозицію на РБА за 599 (загальне заощадження 301 грн). Слабенько, відмовлюсь
Знову РБА за 599:(
Як писав вище, поповнив на 40 заради 99% знижки. В вересні поповнив на 35 та за повну суму проплатив тариф на місяць (інакше спалив би перші 40). Тобто вийшло 1 місяць безкоштовно, 1 по повній ціні. Лише зараз в середині другого місяця прийшла пропозиція РБА
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
Smart XS, основний, але трохи голодаючий номер (лише акційні пропозиції активовую час від часу)

9.08.2023 дзвонив оператор, пропонував перейти на Smart Light. Відмовився, бо 3 гигабайти за 75 цікавіше ніж 1 гігабайт за 65 для мене
12.08.2023 активував пропозицію 99% знижки при поповненні від 40 грн
Зараз бачу пропозицію на РБА за 599 (загальне заощадження 301 грн). Слабенько, відмовлюсь
Знову РБА за 599:(
Як писав вище, поповнив на 40 заради 99% знижки. В вересні поповнив на 35 та за повну суму проплатив тариф на місяць (інакше спалив би перші 40). Тобто вийшло 1 місяць безкоштовно, 1 по повній ціні. Лише зараз в середині другого місяця прийшла пропозиція РБА
Чтобы пришёл самый дешёвый ГБА, нужно как больше, чтобы по номеру не было никаких вытрат.
 
Останнє редагування:

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Гудвин, необязательно. В топике валом примеров, когда деешвый гба приходил на пополняемые номера, и столько же примеров - как ни хрена не приходит на долго голодающие.

нет прямой зависимости.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
На анлиме кстати предложили Smart L за 250, но видно только если перейти в Мой тариф - Сравнить тарифы.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
ну или тогда изложи народу, як правильно дьоргати за потрібні ниточки в потрібни моменти ))
Тут в цій темі я вже "ізлагав", і ще інші добрі люди "ізлагали" методи "возбуждєнія" РБА. В далекому 2019-му, коли ще я був молодий, прочитав всю тему "Акції Київстар", щоб зрозуміти що то за свинокоїн і куди його пхати. :chit3:

Шукайте і знайдете, стукайте і вам відчинять. Бо кожен, хто просить, — отримає, хто шукає, — знайде, а двері завжди відчиняться тим, хто стукає.
Матвія 7:7
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Літьоха - то вже офіцерський склад)
Починав з рекрута, і то з другого разу. З першого не пройшов фейс-контроль, модери чогось забракували мою реєстрацію))
 
Зверху