Акційні пропозиції Vodafone

volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Привіт, ----------! Ваша знижка 30% на оплату тарифу щойно відключилась. Підключайте її знову ще на 1 міс - відправте безкоштовне SMS із будь-яким текстом на номер 2045.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
На голодающий Joice Start (щас бесплатный пакет есть до конца февраля) предлагают скидку 30% за пополнение от 210 грн. Скидка действует 22 дня, т.е. на след.пакет хватит срока. Но мне нужен рба :confused:
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
На всех базовых условиях поподключали пакет без моего согласия. Теперь нет у меня ни одной симки с базовыми условиями! Вот такое...
Переведитесь бесплатно в другой доступный тариф, в эту игру можно играть вдвоём:)
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
На всех базовых условиях поподключали пакет без моего согласия. Теперь нет у меня ни одной симки с базовыми условиями! Вот такое...
От пройдисвіти...
І мені 3.02. об 11:21, спаскудили SmartXS...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
От би й мені спаскудили якийсь з номерів. Могли би вчинити як справжнісінькі г...дони - підключить РБА без моєї згоди.
Ну от... Наврочив...😁
Screenshot_20240208-234646_1.jpg
Це через пару годин після дзвінка (та погроз поміняти шини), до шкодних котів...😁
Але куди мені його? Два вже маю...
 
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
На голодающий Joice Start (щас бесплатный пакет есть до конца февраля) предлагают скидку 30% за пополнение от 210 грн. Скидка действует 22 дня, т.е. на след.пакет хватит срока. Но мне нужен рба :confused:
Надо отказываться.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Screenshot_2024-02-09-12-23-11-087-edit_ua.vodafone.myvodafone.jpg
Joice SS
Активований в грудні, була пропозиція рба за 550, не встиг. В січні закинув 5грн. Знову-таки пропонували рба, вже за 770, не взяв. Тепер думаю чи піти з базових чи кращі пропозиції рба приходять на номер, що бачив хоч одну абонку (якщо сьогоднішню пропозицію можна за неї вважати)?
Номер запасний.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Сьогодні після закінчення РБА з"явилась пропозиція перейти з Vodafone Super Net Turbo на, не моє то, буду чекати закінчення пакету і попру міняти колеса, так як РБА на мому тарифі вимкнули.
 

Вкладення

  • Screenshot_20240210-143353.png
    Screenshot_20240210-143353.png
    191.8 КБ · Перегляди: 90

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Сьогодні на основному номері коханої подав заявку на перехід до lifecell - і одразу отримав 3 пропозиції:
1. Перехід в тариф 4G Smart Lite (зараз XS)
2. 100% знижка на абонплату на рік за 499 грн одним поповненням.
3. Рік без абонплат за 540 грн.
Навіть не знаю що обрати.
 
Останнє редагування:

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
protoss, Однозначно РБА або знижку, якщо плануєте користуватися та НЕ класти сімку на поличку.
РБА відображається в додатку, знижка - ні.
При скасуванні РБА шляхом переходу на більш дорогий тариф - частину витрачених коштів повертають. Про знижку - хз.
Щодо РБА вказано:
"Підключити послугу «Рік без абонплат» можливо за умови відсутності підключеної послуги «Подвійні хвилини», «Joice X2»."
Щодо знижки - не маю інфи щодо цих послуг.
Можливо, інші користувачі мають інфу щодо знижки.
 

morpe

Заблокирован
Реєстрація
04.02.24
Місто
Odesa, Tairovo
Телефон
Mi 11 Ultra
Сьогодні на основному номері коханої подав заявку на перехід до lifecell - і одразу отримав 3 пропозиції:
1. Перехід в тариф 4G Smart Lite (зараз XS)
2. 100% знижка на абонплату на рік за 499 грн одним поповненням.
3. Рік без абонплат за 540 грн.
Навіть не знаю що обрати.
Это дорого, нужно с ними разговаривать и демпинговать до 200-300, уж как получится.
Переход в Smart Lite - вообще не вариант, учитывая их подводные камни. Тогда уж лучше дальше сидеть на XS либо перейти в S+ и затем устроить монтаж.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Вибрав таки підключити знижку. Я собі місяць тому РБА підключив за 860, дружині минулого року платив 820 за РБА, тому 499 для мене нормальна ціна. Хай і оператор трохи заробить.
 

morpe

Заблокирован
Реєстрація
04.02.24
Місто
Odesa, Tairovo
Телефон
Mi 11 Ultra
Вибрав таки підключити знижку. Я собі місяць тому РБА підключив за 860, дружині минулого року платив 820 за РБА, тому 499 для мене нормальна ціна. Хай і оператор трохи заробить.
Так, или иначе, это не цена свинорыла, но раз вы уже подключили, то уже деваться некуда с подводной лодки. Просто, на будущее, торгуйтесь до последнего. 400 ещё более-менее, но не больше на XS.
На Smart Light вообще не стоит переходить, а то потом, если не пополнять, то переведут в более невыгодный и более дорогой Joice Start
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
Зверху