Акційні пропозиції Vodafone

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Дают скидку 99% на оплату месячного пакета на 7 дней в ТП СуперНетАнлим за пополнение на 160 грн. Дорого .
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Дают скидку 99% на оплату месячного пакета на 7 дней в ТП СуперНетАнлим за пополнение на 160 грн. Дорого .
так просто ж за _пополнение_, т.е. деньги не спишут. И стоить будет 1 копейку. Не так уж и дорого ;)
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Space Cat,
наверно чел обшибся... в основном дают 99.99% скидки (по крайней мере - у меня несколько раз было именно так) и на анлиме это 3.6 коп (снимает 4 коп - жарят на 0.6 коп) :po sekretu:
 

Вкладення

  • Screenshot_20230319-004111_My Vodafone.jpg
    Screenshot_20230319-004111_My Vodafone.jpg
    61.4 КБ · Перегляди: 43
Останнє редагування:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
А этот подключенный пакет сгорает, если подключаешь ГБА? Ведь дата подключения ГБА обозначается с момента подключения и на год без учёта этого пакета!
Ні. Відлік РБА почнеться з наступного нарахування пакету послуг ...якщо діє вже нарахований.
Навіть не знаю. У мене 10.03 вранці зняло абонплату на наступний місяць. 11.03 пізно ввечері активував РБА, то пише ось таке
Screenshot_20230319_165535.jpg
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Андрюх@dp.ua, ГБА - 365 дней. Следующий год высокосный, это нужно учитывать. В твоём случае должен начислиться пакет 10.03.2024.
А потім ще й невикористаний місяць, за який я заплатив абонку, вірно ж?
Это манипуляция)
Просто 12й бесплатный пакет ты получишь в самый крайний день. Вроде как ГБА уже и не будет действовать уже(как услуга), а месяцок пользования у тебя еще впереди.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Андрюх@dp.ua, ГБА - 365 дней. Следующий год высокосный, это нужно учитывать. В твоём случае должен начислиться пакет 10.03.2024.
А потім ще й невикористаний місяць, за який я заплатив абонку, вірно ж?
Это манипуляция)
Просто 12й бесплатный пакет ты получишь в самый крайний день. Вроде как ГБА уже и не будет действовать уже(как услуга), а месяцок пользования у тебя еще впереди.
З цим все зрозуміло, а що буде з тим проплаченим місяцем, абонплату за який я заплатив за день до підключення РБА? В умовах же чітко було прописано

Screenshot_20230311_210208_ua.vodafone.myvodafone.jpg
П. 2 маю на увазі.
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
Тариф 4G Smart XS+ був на базових. Скористалася пропозицією 110 грн на додатковий рахунок за поповнення від 10 грн.; зранку з додаткового рахунку списали абонплату та активували місячний пакет. Зараз прийшли 2 пропозиції: РБА за 399 та перехід на 4G Smart XS.
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
Вибрала РБА, коли краще поповнювати сьогодні чи пізніше(СМС, що заявку прийнято - отримала . дійсно до 24 березня)
 

Артем Тимко

Чекаю РБА
Реєстрація
16.03.23
Місто
Короп
Телефон
Huawei p 40 lite
Привіт. Кілька днів тому в додатку побачив пропозицію про підключення РБА за тарифом Joice Pro за 399 грн. Зараз у мене Vodafone Super net turbo_2021 за 155. Ця акція тривала два дні, але зникла чомусь не о 00:00, а десь о 20 вечора. Я звичайно міг би підключити, але з телефона дивлюся в основному Twitch і 25 гб тарифу на місяць будуть ні про що. Як я зрозумів у водафон лише в звичайному Joice є безлім на ігри(Twitch). Тож акцію з РБА я пропустив і тепер хочу спитати чи бувають такі пропозиції на жирніші тарифи? Наприклад, Joice Max. Буду вдячний за відповідь
 
Реєстрація
11.01.20
Місто
Киев
Очевидно, Вы один из первопроходцев) Интересно, будут ли похожие предложения ГБА на линейку Джойс, но для других тарифов (как-то 4G Smart или SN Start/Pro/Unlim)
 
Зверху