Акційні пропозиції Vodafone

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Тариф - SuperNetTurbo_2021
Не поповнявся близько року до травня і лише в травні 10 гривень закинув, щоб отримати місяць тарифу.
Рідко використовую, але інколи дзвоню.
До цього вже два місяці тому була така сама пропозиція, але з переходом на тариф Joice Pro, тоді я прозівав його трохи. Також тижнів два тому була така сама пропозиція, як зараз. Але знову ж таки чекатиму кращу пропозицію, бажано на Joice Pro, не дуже у мене є необхідність в цьому номері.
Я б чекав на турбо пропозицію, джойс старт маю також приходила пропозиція РБА 1790 послав лісом, про версія не бачу сенсу для себе.
Що ви маєте на увазі "турбо пропозиція"?
Post automatically merged:

Чекав би пропозиції РБА на SuperNetTurbo_2021 і не переходив ні на які другі тарифи.
 

Артем Тимко

Чекаю РБА
Реєстрація
16.03.23
Місто
Короп
Телефон
Huawei p 40 lite
Тариф - SuperNetTurbo_2021
Не поповнявся близько року до травня і лише в травні 10 гривень закинув, щоб отримати місяць тарифу.
Рідко використовую, але інколи дзвоню.
До цього вже два місяці тому була така сама пропозиція, але з переходом на тариф Joice Pro, тоді я прозівав його трохи. Також тижнів два тому була така сама пропозиція, як зараз. Але знову ж таки чекатиму кращу пропозицію, бажано на Joice Pro, не дуже у мене є необхідність в цьому номері.
Я б чекав на турбо пропозицію, джойс старт маю також приходила пропозиція РБА 1790 послав лісом, про версія не бачу сенсу для себе.
Що ви маєте на увазі "турбо пропозиція"?
Post automatically merged:

Чекав би пропозиції РБА на SuperNetTurbo_2021 і не переходив ні на які другі тарифи.
А вона буває? Можливо вони таким чином хочуть мене перевести з архівного тарифного плану на новий?
 
Реєстрація
18.12.10
Місто
Херсон
Тариф - SuperNetTurbo_2021
Не поповнявся близько року до травня і лише в травні 10 гривень закинув, щоб отримати місяць тарифу.
Рідко використовую, але інколи дзвоню.
До цього вже два місяці тому була така сама пропозиція, але з переходом на тариф Joice Pro, тоді я прозівав його трохи. Також тижнів два тому була така сама пропозиція, як зараз. Але знову ж таки чекатиму кращу пропозицію, бажано на Joice Pro, не дуже у мене є необхідність в цьому номері.
Я б чекав на турбо пропозицію, джойс старт маю також приходила пропозиція РБА 1790 послав лісом, про версія не бачу сенсу для себе.
Що ви маєте на увазі "турбо пропозиція"?
Post automatically merged:

Пропонують рік без абонплати на 365 днів за 399 грн. Скажіть хто підключений, які є нюанси, "підводні камені".
Post automatically merged:
А на який тариф?
Мій тариф 4G SMART XS+, пропозиція прийшла вже вдруге, перший раз прогавив.
 
Реєстрація
18.12.10
Місто
Херсон
Пропонують на недавно активований джойс старт, скористаюсь, то вже на другий активований з трьох.
Если взять пакет за 50грн и не пользыватся, предлагают ГБА за 360-400грн?
Пропонують, головне встановіть додаток на телефон від Водафон.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Пропонують на недавно активований джойс старт, скористаюсь, то вже на другий активований з трьох.
Если взять пакет за 50грн и не пользыватся, предлагают ГБА за 360-400грн?
Ага жди, маю три активовані з них на 2 за 1790.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
На номер з Joice з ГБА до 04.24 надійшло смс пропозиція перейти на 4G Smart XL з абонкою 300 грн.
Зараз на сервері Vodafone ніякої DDoS-атаки немає?


Частина друга:
На іншому номері тариф 4G Smart XL періодично відправляю смс на 7777 очікуючи гарне РБА.
Сьогодні, у відповідь на смс 7777 замість РБА номер був переведений на XS+ за 95 грн. Добре що була можливість відразу повернути знову на XL
 
Останнє редагування:

Артем Тимко

Чекаю РБА
Реєстрація
16.03.23
Місто
Короп
Телефон
Huawei p 40 lite
На мамин номер останнім часом взагалі перестали приходити смаколики. Раніше пропонували РБА зі знижкою. Причому, пропонували майже відразу після поповнення.
Але сенсу в РБА для 4G Smart S+ для мами не бачу, бо просто не вистачає інтернету.
Сьогодні зареєстрував номер на себе і почав блекмейлити, використовуючи ЛС.
Відразу прийшло СМС:
Переглянути вкладення 55211
Ну, чекаю завтра на дзвінок. Все ж хотілось би РБА на Joice Start. Аргумент - ТП 12 на Потужному - 1020 грн/рік
"Зареєстрував номер" це контракт? І що таке блекмейлити? 🤨
 
Останнє редагування:

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
номер з тарифом 4G Smart XS голодує три місяці (до цього також голодує півроку):
четвер вхідний дзвінок від 0501108901 представник Vodafone пропонує безкоштовно змінити на тариф 4G Smart Light. відмовляюсь, бо різниця всього десять гривень але 1Гб замість 3Гб не цікавить, кажу пропонуйте інші варіанти.
субота вхідне SMS повідомлення зі знижкою 99% на абонплату, за поповнення більше 10 гривень.
понеділок (сьогодні) поповнюю на потрібну суму, за одну копійку нормально підключається абонплата, кошти переказую на номер Vodafone що використовується.
отже, за 3грн (сплата переказу) замість 75грн підключив абонплату, та при цьому всі сплачені кошти будуть використані на іншому номері. вигідно.

Screenshot_20230612-114354.jpg
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
поповнюю на потрібну суму, за одну копійку нормально підключається абонплата
як швидко?
дуже швидко, протягом хвилини. там же в повідомленні є зображення скріншот з усіма подробицями.
але я з розумом користувався - коли надійшла перша SMS про поповнення рахунку я одразу вимкнув телефон (перезавантажив) і коли телефон увімкнувся вже надійшли наступні SMS про успішне підключення акції - абонплата за 1 копійку.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
дуже швидко, протягом хвилини. там же в повідомленні є зображення скріншот з усіма подробицями.
на скрншотi "Дочекайтесь автоматичного пiдключення пакета послуг" здивувало, наче як про нiчне списання, а не моментальне
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Evgenii,
после оного смс - можно подтолкнуть списание заказом пакета по USSD... ну а можно просто ждать подключения, к примеру - вчера еще подключил скидку 99.99% на анлиме, смс пришла сразу а пакет сегодня утром еще небыл начислен. Мне просто не горит... :cool:
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Зв'язався з оператором через чат МВФ, хотів попрощатися після 12 років користування ВФ. Але оператор Ігор прощатися не захотів і запропонував Joice Max з першим місяцем за 0₴, а потім 11 місячний дисконт 50%.
Мені видалось дорогувато і оператор запропонував Joice Start на тих же умовах.
Це буде ідеальний по наповненню тариф для Мами та ще й дуже affordable)))
Чекаємо підключення.
Ігор - молодець!
Таки вициганив.
 
Зверху