Аналоги Microsoft Office

Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
al_yakov йой, тобто у тебе 100% софту ліцензійного і оплаченого, вінду, офіс і ігри ти ніколи не піратив, хабарів не давав, паливо з руснявої нафти не купував?
Податки з усіх доходів платив і платиш?
 
Реєстрація
14.07.11
Місто
Харьковская область
У щоденному використанні у мене "кривий" Linux Mint, який мене, як звичайного користувача, влаштолує на 100% (подобається навіть більше ніж 10 чи 11). Для тих випадків коли потрібен Віндовс та Офіс в мене є ноут на який я купив (зовсім недорого) обидва продукти. Причому я на цьому не заробляю. Раніше використовував піратські версії, але ніколи цим не хизувався і при можливості купив, те що реально потрібно.
До чого тут все інше (бензин, податки...) не знаю, тут розмова йшла про конкретний софт. (Якщо слідкувати за акціями на софт, ти будеш приємно здивований цінами. Офіс мені коштував 1778 грн. Не підписка. Як про мене, можна виділити кошти, навіть якщо ти не "ІТшник і мій час дорогий".
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Раніше використовував піратські версії, але ніколи цим не хизувався і при можливості купив, те що реально потрібно.
По-перше я не хизуюся, а визнаю реальний стан речей і не пробую виглядати янголом там де я ним не є.
По-друге ти ж сам користувався піратками і формулювання "при можливості купив, те що реально потрібно." звучить так що те що не так сильно потрібно модна і спіратити

До чого тут все інше (бензин, податки...) не знаю
Ну як до чого, треба бути або принциповим скрізь, а не там де тобі зручно, або не хизуватися тим що ти купив офіс за 1778грн, при цьому недоплативши на порядки більше податків державі і профінансувавши рф через купівлю палива на значно більші суми.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
al_yakov йой, тобто у тебе 100% софту ліцензійного і оплаченого, вінду, офіс і ігри ти ніколи не піратив, хабарів не давав, паливо з руснявої нафти не купував?
Податки з усіх доходів платив і платиш?
принаймні, люди цим не хизуються ;)
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Пока вы тут ищете аналоговнет, то MS дает 6 месяцев бесплатной подписки на Office 365 действующим клиентам в Украине.
це якщо купувати підписку у них на сайті. я їх клієнт з 2018, але підписка через плей маркет, жодних 6 місяців не дали
 

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
Імхо, піраткою користуються жлоби та недалекоглядні люди - обом категоріям згодом рано чи пізно прилітають трабли.
Це ж в контексті корпоративного використання було сказано?
особисто я різниці не проводжу
Усе життя користуюся піратським офісом і піратським фотошопом. Користуюся ними рідко, сенсу купувати не бачу, а альтернативи то просто дно. Траблів поки не прилітало і не бачу навіть теоретично де може прилетіти.
Віндою в принципі теж користувався піратською, доки вона не йшла у комплекті до ноутів. Теж не прилетіло жодного разу.
У корпоративному використанні - можу погодитись, воно того не варте.
У персональному - купую те що вважаю або вартим підтримки, або якщо вартість на мою думку покриває геморой та витрати часу злам(насправді 90% ПО, але я ІТшник і мій час дорогий).
Аналогично.
Для личного пользования как альтернативу офису использую Softmaker FreeOffice.
Винда пиратская, т.к. её всё равно нужно допиливать (например интерфейс в W11) сторонними инструментами, и она сама может ломаться после обновлений
Интересная стория: был добровольным тестировщиком W10 домашней, чисто для себя. Уже после выхода в продажу, пришло обновление, которое сломало регулировку яркости экрана на ноуте - яркость тупо была на 100%, независимо от положения ползунка, что выжигало глаза и батарею ноута. Проблема была не только у меня, но не очень массовой. Была ветка обсуждения на сайте Майкрософта. Полгода. Итог: компания отрицала проблему - "это не проблема софта, а индивидуальная проблема юзера, комбинации железа, настроек, чужого софта и т.д." Через полгода вышло очередное глобальное обновление, или приблизительно пятое по счёту за этот период, - и чисто случайно (видимо) яркость пофиксилась.
И контора отчиталась об исправлении проблемы, которую не признавала.
Т.е. как признать проблему и заниматься её решением - контора прячем голову в песок
А когда чисто случайно, очередная сборка вышла со старой версией файлов (где всё работало), и проблема "исправилась" - контора наградила себя медалью за исправление.
И как за это платить ещё деньги? )))

Аналогично с кино и музыкой. Как вернуть деньги, если не понравилось, или не оправдало ожиданий? (А таких 9 из 10)
Например неподходящую одежду можно вернуть или не брать после примерки. А как вернуть кино, которое посмотрел, и оно не оправдало ожиданий? Особенно если в зале?
Поэтому смотрю и юзаю пиратки - проблем с возвратом денег за некачественный товар не имею :)
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Как вернуть деньги, если не понравилось
Как вернуть трусы, если трут.
Как вернуть цитрамон, если не помог.
Как вернуть открытую банку кильки в томатном соусе, если она по вкусу оказалась не сёмгой?
 
А чому про WPS ніхто не згадує? Бо він немодний?
Мій головний робочий інструмент вже кілька років, після того як підписку Офіса не продлив.
Формат вордівський, функціонал повний, інтерфейс звичний для колишнього користувача Ворда.
Мук совісті щодо неліцензійності не викликає, бо дармовий.
Москалі до нього ніяким боком, бо китайський.
Має, звісно, свої вади, але незначні, жити з ними можна.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
в LibreOffice є можливість використовувати макроси, якщо так, то чи вони взаємозамінні з мікрософт ворд та ексель ?
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
УП срывает покровы с OnlyOffice:
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
УП срывает покровы с OnlyOffice:
Угу... До речі, є ком'юніті форк ОнліОфіса
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
А чому про WPS ніхто не згадує? Бо він немодний?
Згадаю:

MIT Technology Review: китайский онлайн-редактор WPS заблокировал черновик романа писательницы из-за «запрещенного контента»

Китайскую платформу для написания и редактирования текстов WPS Office обвинили в цензуре из-за блокировки неопубликованного романа пользовательницы. Об этом сообщает журнал MIT Technology Review.
Автор под ником Миту заявила, что программа закрыла ей доступ к собственному роману, состоящему из более чем одного миллиона знаков. 25 июня на литературном форуме Lkong она обвинила WPS в «слежке и блокировке своих черновиков». По словам Миту, поводом для блокировки стал якобы «запрещенный контент».
«Контент чистый и может быть даже опубликован на [литературном] сайте, но WPS решили, что он должен быть заблокирован. Кто дал им право просматривать личные документы пользователей и произвольно решать, что с ними делать», — написала Миту.
После того, как об этой истории узнали местные СМИ, несколько других авторов сообщили о подобных проблемах с WPS: ранее их черновики также блокировали по неясным причинам.
WPS Office утверждает, что файлы, хранящиеся на компьютерах пользователей, не подвергаются цензуре. При этом в заявлении от 13 июля представитель компании сказал, что «все платформы, предоставляющие информационные онлайн-услуги, несут ответственность за проверку контента, который распространяется на их сайтах». На конкретный вопрос о цензуре при редактировании текстов онлайн в WPS не ответили.
В конечном итоге компания извинилась перед Миту и вернула ей доступ к документу в течение двух дней, сообщает газета South China Morning Post.
 
Ото нєфіх свої документи в WPS-івській хмарі (а не на власному диску) тримати.
Бо хмара там глюковата. І мені кілька разів на годину-другу блочила доступ до власних файлів у хмарі. Що, судячи з користувацьких форумів, є відомою проблемою WPSа.
Не здогадався всесвітній хайп підняти, щоправда. А варто б було.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Zoom пиляє свій аналог Google Docs зі спільним редагуванням під час розмови:
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Потрібно набидлокодити складну табличку для домашнього використання.
Колись використовував VBA в Excell для роботи.
Зараз вдома Microsoft Office відсутній.
Чи можливо робити складні обчислення, з умовними умовами і циклами в Libre Basic? Наскільки він адекватний і чи підтримується в Microsoft Office (планується зрідка відкривати той файл на роботі)?

Чи краще не вийожуватися а купити Microsoft Office?
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
доречі, OnlyOffice подобається.

від LibreOffice відмовився через відсутнє автооновлення.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
доречі, OnlyOffice подобається.

від LibreOffice відмовився через відсутнє автооновлення.
Автооновлення чого?
Post automatically merged:

Потрібно набидлокодити складну табличку для домашнього використання.
Колись використовував VBA в Excell для роботи.
Зараз вдома Microsoft Office відсутній.
Чи можливо робити складні обчислення, з умовними умовами і циклами в Libre Basic? Наскільки він адекватний і чи підтримується в Microsoft Office (планується зрідка відкривати той файл на роботі)?

Чи краще не вийожуватися а купити Microsoft Office?
Ці всі функції потрібні дуже обмеженому колу користувачів, зважаючи на те, що складніщі обчислення, форми переважно мігрують до хмар.

Той же Ліброфіс представлено хмарною системою Collabora Online, яке є основним для приватного хмарного вільного рішення Nextcloud, яке розробляється у т.ч. Nextcloud GmbH і яке є одним з основних претендентів на урядові рішення.
Post automatically merged:

Потрібно набидлокодити складну табличку для домашнього використання.
Колись використовував VBA в Excell для роботи.
Зараз вдома Microsoft Office відсутній.
Чи можливо робити складні обчислення, з умовними умовами і циклами в Libre Basic? Наскільки він адекватний і чи підтримується в Microsoft Office (планується зрідка відкривати той файл на роботі)?

Чи краще не вийожуватися а купити Microsoft Office?
Ці всі функції потрібні дуже обмеженому колу користувачів, зважаючи на те, що складніщі обчислення, форми переважно мігрують до хмар.

Той же Ліброфіс представлено хмарною системою Collabora Online, яке є основним для приватного хмарного вільного рішення Nextcloud, яке розробляється у т.ч. Nextcloud GmbH і яке є одним з основних претендентів на урядові рішення.
 
Зверху