Бойлер (водонагрівач)

  • Автор теми Irop
  • Дата створення

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Навідміну від "прямокутних" чи "приплюснутих" бойлерів, які мають значно більше сварних швів.
приплюснутий (овальний) бойлер зазвичай має ту ж саму кількість швів, що і круглий
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
аргументація (яку я прочитав) була така, що круглі "бочки" роблять з одного листа сталі
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
круглі "бочки" роблять з одного листа сталі
"овальні" роблять можуть робити так само
та і квадратно-прямокутні теж зовсім не складно штампувати з одного листа, з одним зварним швом
у квадратно-гніздових бідося із лінійними розмірами "під тиском та температурою", тут перевагу мають "округлі форми"
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
В мене прямокутний Арістон. Всередині два циліндричних бака. Маю думку, що в будь якому так саме. Циліндр/куля тиск тримає. Прямокутник від тиску буде деформувати. Шви можуть з часом.....
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 50 Pro

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Порекомендуйте бойлер на 100 л. Якість/ ціна до 12 тис.грн.
Eldom . Tesy. оба болгария,лучшего качества/цена нет.
Купив Елдом
То щось занадто круте ти купив :) Я в листопаді 2020 року придбав такий Елдом за 3900 гривень, працює, я задоволений! Перед цим був Горение, не дожив до 17-річчя пару місяців. Ото була техніка, не те, що зараз!
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Зараз такі ціни. Найпростіший 30-літровий починається від 5 тисяч.
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 50 Pro
Порекомендуйте бойлер на 100 л. Якість/ ціна до 12 тис.грн.
Eldom . Tesy. оба болгария,лучшего качества/цена нет.
Купив Елдом
То щось занадто круте ти купив :) Я в листопаді 2020 року придбав такий Елдом за 3900 гривень, працює, я задоволений! Перед цим був Горение, не дожив до 17-річчя пару місяців. Ото була техніка, не те, що зараз!
Купував по акції з 20%знижкою.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Навідміну від "прямокутних" чи "приплюснутих" бойлерів, які мають значно більше сварних швів.
приплюснутий (овальний) бойлер зазвичай має ту ж саму кількість швів, що і круглий
Овальний має майже втричі більше швів, оскільки в ньому 2 циліндричних (це вже вдвічі) + з"єднання їх між собою. Ніколи їх не купуйте.
Post automatically merged:

Зараз такі ціни. Найпростіший 30-літровий починається від 5 тисяч.
Да ладно. Вот 50л за 3300грн. Ставил такой знакомым(именно такой точно), третий год стоит, хотя никто и не рассчитывал что украинский так долго будет
 
Реєстрація
17.01.20
Місто
RayonD
Навідміну від "прямокутних" чи "приплюснутих" бойлерів, які мають значно більше сварних швів.
приплюснутий (овальний) бойлер зазвичай має ту ж саму кількість швів, що і круглий
Овальний має майже втричі більше швів, оскільки в ньому 2 циліндричних (це вже вдвічі) + з"єднання їх між собою. Ніколи їх не купуйте.
Ну чому,гарантерми,термекси...правда ще тих років випуску,працюють по десять років без проблем,деякі довше,ще досі висять у людей. В мене у товариша термекси вже 12 років працює. Те що зараз якість просто сягнула в прірву і ті ж електролюкси вже зовсім гім.но стало,та і термекси вже не ті.то то таке є ,правда. Треба ставити групу захисту ,клапан,редуктор,по можливості розширювальний бак маленький,тоді і самий дешманський бойлер буде довго працювати.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
17.01.20
Місто
RayonD
Да ладно. Вот 50л за 3300грн. Ставил такой знакомым(именно такой точно), третий год стоит, хотя никто и не рассчитывал что украинский так долго будет
Короче) у моих клиентов ,стоит эпицентровский Атон ( авно редкое) стоит десятый год,при условии что редуктор отрегулирован на 1,8 атмосфер. И 5 литровый расширительный бак под ванну спрятан.я удивлен,что он так долго жив. Обычно третий год у них критический..как и у тех одесских наватеков))
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
У меня дома стоял BOSCH. Ровно 4 года и потек. Ради интереса разрезал - просто прогнил чуть выше середины по высоте
 
Реєстрація
17.01.20
Місто
RayonD
Ну.. у меня Аристон , ещё итальянский на квартире отстоял 19 лет,вот месяц назад заменил.а в доме стоит гарантерм,лет ему 12 ,нержавейка,плоский с механическим термостатом.
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Dаmіеn, У мене стоїть на 150, тому і спитав, але я вже відписув про його чистку. Маю надію на більший термін.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Як впливає на строк служби бойлера інтенсивність його використання?
Умовно, одне варіант коли бойлером користуються кожен день і взагалі немає центрального гарячого водопостачання, і другий варіант, коли бойлер використовується лише влітку, а в інший час він просто підключений до системи (в баці є вода під тиском), але воду не гріє.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Чим менше гріє, тим менше утворюється відкладень на аноді/тені/баку. Чим менше відкладень, тим довше служитиме.
 
Зверху