Майбутнє Інтертелекому

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
ARPU в ті часи який був? Десь в околі $10 в місяць?
Меньше, но всё равно у Интера выше всех.
Показатель \ Оператор«Киевстар»«МТС»life:)«Интертелеком»
Средний доход с абонента (ARPU), грн.364334,361,91
От тепер уявимо як повернути було вкладені інвестиції в LTE за умови що чек якимось чудом би зберігся.
С инвестициями проблема, что абонентов (и денег от них) меньше в 10-15 раз, а сеть была нужна почти такая же.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
а сеть была нужна почти такая же.
я б ще добавив, що в CDMA варіанті опція з вуличною антеною підходила, а от від LTE всі очікують що працюватиме на смартфонах. Відповідно тієї кількості мачт було б не достатньо, навіть якщо на всіх 100% запустити LTE.
Утопія річної давності
 
Реєстрація
30.09.20
Місто
М.Київ
"Прес-служба компанії «Інтертелеком», оператора мобільного зв’язку стандарту CDMA, повідомила про реорганізацію власної телекомунікаційної мережі ще у 12 областях України з 1 липня 2021 року. У цьому переліку є й Полтавська область."

Я думаю, що до осені лишиться тільки Одеська область, там ще до липня можуть передумати і відрубати швидше в з"вязку з непроплатою абонентами абонплати.
Я думаю что все вырубят ..
 

Toyvo

Мммрррммм...
Реєстрація
17.01.11
Місто
Харьков
Телефон
Sony Z5 dual
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Да уж( Основной вывод, который стоит вынести из истории данного оператора: Не верь обещаниям.
На сайте до сих пор висит описание, чем так хорош стандарт CDMA по сравнению с GSM. При этом сеть CDMA сворачивается (да, понятно, что устарела). А в смс-ках за сентябрь прошлого года сохранилась вот такая (да, понятно, что в итоге не шмогли, и сворачивание деятельности было лишь вопросом ближайшего времени). R.I.P.
 

Вкладення

  • ШТЕУКphoto_2021-04-10_16-43-49.jpg
    ШТЕУКphoto_2021-04-10_16-43-49.jpg
    75.7 КБ · Перегляди: 113
  • Like
Реакції: zynq

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Що було такого зроблено ІТ, аби підтвердити свої бла-бла?
Ну що ж , за старим звичаєм, таким балаболам все завжди сходить з рук, а "спеціалістів" з радістю приймуть наші слони, бо репутація в нашій кліматичній зоні -- невідоме слово.
 
  • Like
Реакції: idea

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Почему под хайдом? Да так захотелось)
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

Про будущее еще будем говорить?))) Вопрос - риторика.
Викинули як паршивого пса. От і думай на другий раз як з такою конторою бути, тільки по вовчим законам інакше ніяк.
 

avery

Заблокирован
Реєстрація
18.01.21
Місто
Киев
Телефон
MEIZU 16X
Так, может кому интересно, не знаю:
*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Не хорошо держать в секрете место похорон, дальние родственники усопшего будут не в курсе.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Ну, собственно и все. Доступ к билингу отрублен, кулисы, занавес, поклон. Было интересно, иногда не очень, но как есть. Дилеров у ИТ больше нет. Ну 1 в Одессе, то такое, даже не в счет. Вероломно, без предупреждений, хоть бы подождали 22 июня, чтоб "по Одесски" юмора добавить, ан нет, и здесь уже все плохо)))
 
Зверху