Вбудовані SIM-картки: eSIM, iSIM, nuSIM, rSIM

Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Так понял что некоторые операторы распознают такие сим как неизвестное устройство и блокируют скачивание профиля, иностранные профили заливаются с первого раза.
В нас ще ця вся технологія сира, тому і така хрень виходить, один підтримує те другий того не підтримує, в того скануй скільки влізе, а в того лиш раз я про операторів, і головне нема кому дати їм по голові щоб привели послугу до у всіх однаково, хоча б відносно сканування кількості разів.
є Київстар і Водафон,обидва профілі скачалися без проблем, справа була в минулому році.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Так понял что некоторые операторы распознают такие сим как неизвестное устройство и блокируют скачивание профиля, иностранные профили заливаются с первого раза.
В нас ще ця вся технологія сира, тому і така хрень виходить, один підтримує те другий того не підтримує, в того скануй скільки влізе, а в того лиш раз я про операторів, і головне нема кому дати їм по голові щоб привели послугу до у всіх однаково, хоча б відносно сканування кількості разів.
є Київстар і Водафон,обидва профілі скачалися без проблем, справа була в минулому році.
А сканування?? В москальського КС лиш раз тоді як у ВФ п"ять, ось і виходить що єсім КС прив"язана лиш до одного телефона, щоб відвязати і перенести на другий шуруй перенось на фзичну і тоді роби знов єсім ну куди це годиться, в них що нема чим занятись.
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Так понял что некоторые операторы распознают такие сим как неизвестное устройство и блокируют скачивание профиля, иностранные профили заливаются с первого раза.
В нас ще ця вся технологія сира, тому і така хрень виходить, один підтримує те другий того не підтримує, в того скануй скільки влізе, а в того лиш раз я про операторів, і головне нема кому дати їм по голові щоб привели послугу до у всіх однаково, хоча б відносно сканування кількості разів.
є Київстар і Водафон,обидва профілі скачалися без проблем, справа була в минулому році.
А сканування?? В москальського КС лиш раз тоді як у ВФ п"ять, ось і виходить що єсім КС прив"язана лиш до одного телефона, щоб відвязати і перенести на другий шуруй перенось на фзичну і тоді роби знов єсім ну куди це годиться, в них що нема чим занятись.
Так, це нерозумно, але обидва qr сканував камерою і обидва профілю пішли з першого разу.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
П"ять штук + фізична карта.
Замало. У мене тільки Київстар штук 20 і штук 10-12 Водафонів + 2 Лайфи. Ще купка іноземних сім-карток. Ось як тут без костиля?
Так на пень вони мені здались, телефон купувався для двох сімок, вибір впав на піксель так як оті поко сяомі мали купу глюків і їх виробник виправляти не бажав і не буде.
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
клінічні захворювання
На цьому форумі, це явище називається свинорильство.
Post automatically merged:

вибір впав на піксель так як оті поко сяомі мали купу глюків і їх виробник виправляти не бажав і не буде.
А чому IPhone не купив? Він кращий, ніж піксель. Грошей шкода?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Купив ще новий номер Лайф та Київстар. Обидва відсканувалися з першого разу.

:Baks: Чи є тут модератор? Непогано було б зробити в темі шапку та внести туди цю інформацію, що Водафон в 5ber внести не можна. Київстар лише новий номер. Лайф напевно можна як новий номер, так і існуючий?
:Baks: Якби у мене ця інформація була від початку, то не став би купувати 5ber.
Post automatically merged:

До речі, після сканування з'являється таке (на скріні), там треба щось обрати? Я нічого не чіпав, тупо натиснув "Done".2.png
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.08.09
Місто
Киев
Як при переході на eSIM будуть підключати телефони без камер, трекери, гаражні ворота в яких не можна відсканувати QR код?
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Як при переході на eSIM будуть підключати телефони без камер, трекери, гаражні ворота в яких не можна відсканувати QR код?
В 5ber є можливість завантажити файл з QR кодом і нічого не сканувати. У мене після оплати esim Лайфа, одразу з'явився на екрані QR код, я його одразу заскріншотив та згодував 5бер – все пройшло успішно. Напевно, у пристроях без камери теж є така можливість.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Шо ви обоє курите?? Які есім на телефонах без камер?? Тобто я зрозумів ви вже розкатали губу запхати в нокію 1100, схаменіться не несіть дурні.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Непогано було б зробити в темі шапку та внести туди цю інформацію, що Водафон в 5ber внести не можна. Київстар лише новий номер. Лайф напевно можна як новий номер, так і існуючий?
Не знаю що там щодо 5ber, але враховуючи що вони тупо вкрали інтелектуальну власність esim.me - має бути аналогічно.
Заради науки, так би мовити, купив у додатку моно сімку ВФ і у мою esim.me вона встановилась і чудово активувалась навіть у роумінгу
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
А с еSIMme?
хтось намагався заливати водофон у еSIMme? Такий самий результат чи ні?
Так, результат з сімками Водафон такий самий. З осені проблема. Пару сторінок назад про це писав. Треба було додати новий номер. Була помилка. Для тесту видалив номер який був, та спробував його перевстановити, що не вдалося. Після цього ще 2 нових профілі есім намагався встановити, але невдало.
До цього в сім есім.мі втановлював 2 номери водафон 04.02.2022 без жодних проблем.
Зараз спробував видалити та перевстановити профілі лайфселл та кс. Перевстановилися без проблем.
Висновок - Водафон щось на своєму боці накрутив
Post automatically merged:

Так понял что некоторые операторы распознают такие сим как неизвестное устройство и блокируют скачивание профиля, иностранные профили заливаются с первого раза.
Щось схоже на правду враховуючи досвід з Водафон
Post automatically merged:

Заради науки, так би мовити, купив у додатку моно сімку ВФ і у мою esim.me вона встановилась і чудово активувалась навіть у роумінгу
А коли ви встановлювали профіль Водафон?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Так, результат з сімками Водафон такий самий. З осені проблема. Пару сторінок назад про це писав. Треба було додати новий номер. Була помилка. Для тесту видалив номер який був, та спробував його перевстановити, що не вдалося. Після цього ще 2 нових профілі есім намагався встановити, але невдало.
До цього в сім есім.мі втановлював 2 номери водафон 04.02.2022 без жодних проблем.
Це еSIMme, який коштує 70 євро?
 
Зверху