Вбудовані SIM-картки: eSIM, iSIM, nuSIM, rSIM

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Ми з T-Rex пошерили вчора наші QR від сімок Водафона.
Мій QR в його 5ber не встановився але в мій esim.me успішно повторно встав з 2 спроби.
Його безуспішно відсканований 7 разів через 5ber також успішно встав у мій esim.me.
З чого ми зробили висновок, що проблема у 5ber...
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Отримав, буду тестувати
 

Вкладення

  • IMG_20240322_143321.jpg
    IMG_20240322_143321.jpg
    474.4 КБ · Перегляди: 50
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
Ми з T-Rex пошерили вчора наші QR від сімок Водафона.
Мій QR в його 5ber не встановився але в мій esim.me успішно повторно встав з 2 спроби.
Його безуспішно відсканований 7 разів через 5ber також успішно встав у мій esim.me.
З чого ми зробили висновок, що проблема у 5ber...
А можна і я вам пошерю емім водафона для тесту. Після вашого вчорашнього повідомлення про успішне встановлення профілю водафон у есім.ме придбав собі для теста 2 есім профіля: звичайний номер та есім для заміни. Не встановлюються в есім.ме саме профілі Водафон. Інші встановлюються/перевстановлюються, а саме з водафоном проблеми.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Дивлюся на цю тему і якось лячно основний КС в телефон переносити: з мінусів, що з фізичною сімкою ризикуєш лише згубити телефон, а тут — ще й зламати. І доведеться проходити через відновлення номеру. Хоча, і пластикова сімка може померти, але від неї хоч є тримач з цифрами. А що показувати у випадку відновлення eSIM — складно уявити. Записати пуки на папірець?

Шкода, що в Лайки нема підтримки eSim, а в 3моба — лише тариф з абонплатою. Який зараз найдешевший спосіб входу на погратися і як гарячий резерв, з яким оператором? Було б ідеально, якби без абонплати.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Дивлюся на цю тему і якось лячно основний КС в телефон переносити: з мінусів, що з фізичною сімкою ризикуєш лише згубити телефон, а тут — ще й зламати. І доведеться проходити через відновлення номеру. Хоча, і пластикова сімка може померти, але від неї хоч є тримач з цифрами. А що показувати у випадку відновлення eSIM — складно уявити. Записати пуки на папірець?

Шкода, що в Лайки нема підтримки eSim, а в 3моба — лише тариф з абонплатою. Який зараз найдешевший спосіб входу на погратися і як гарячий резерв, з яким оператором? Було б ідеально, якби без абонплати.
Через мій київстар можна витянути всі данні єсімки і збеегти в хмарному сховищі, там є все ісс puk pin.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А можна і я вам пошерю емім водафона для тесту. Після вашого вчорашнього повідомлення про успішне встановлення профілю водафон у есім.ме придбав собі для теста 2 есім профіля: звичайний номер та есім для заміни. Не встановлюються в есім.ме саме профілі Водафон. Інші встановлюються/перевстановлюються, а саме з водафоном проблеми.
Звісно - кидайте в особисті
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
Спробували з webivan, обмінятися профілями есім для тесту. Всі спроби у двох невдалі.
Таким чином проблеми з встановленням профілів есім Водафон не тільки у 5ber трапляються а і у есім.ме
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Провів тест і можу підтвердити, що проблема тільки з водафон, профілі інших операторів, в тому числі іноземних, встановлюються і працюють коректно. Ще хочу додати, що профілі 5ber відмінно перемикаються без підключення до мережі-висновок такий що це більш гарна пропозиція, ніж esim me
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Getcontact роздає промо на 5 баксів для eSIMio. Як користуватися - не розбирався.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Провів тест і можу підтвердити, що проблема тільки з водафон, профілі інших операторів, в тому числі іноземних, встановлюються і працюють коректно
Ну вона і залишиться ніхто її правити не буде.
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Може у кого то є можливість перевірити чи завантажується водафон якоїсь іншої країни-напишіть будь ласка
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Може у кого то є можливість перевірити чи завантажується водафон якоїсь іншої країни-напишіть будь ласка
З європейськими операторами там проблем не буде, то в нас все через сраку робиться.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Провів тест і можу підтвердити, що проблема тільки з водафон, профілі інших операторів, в тому числі іноземних, встановлюються і працюють коректно. Ще хочу додати, що профілі 5ber відмінно перемикаються без підключення до мережі-висновок такий що це більш гарна пропозиція, ніж esim me
В підтримку до єсім не звертався з логом помилки? У мене колись проблема була з безкоштовною єсім єврооператора - підтримка відповіла, що проблем на їх стороні і обіцяли виправити, але я потім вже не тестував
 
Зверху