Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
На днях довелось устанавливать 10-ку на новенький acer nitro an515-54. Такого шустрого ноута еще не попадалось в мои руки. 10-ка стала как родимая, сама скачала и установила абсолютно все дрова на этот ноут. Всё на нем летает, ничего не тормозит. До сих пор приятное послевкусие от, хоть и не долгого, знакомства с этой машинкой..
 
Реєстрація
21.11.16
Місто
-
Гріються і відвалюються мости, і там ще як завяжуть проц амд і ката радеон то ховайся сходу, більш менш норм роблять інтел і nvidia, свій асус продав, відробив він у мене 8 років без жодної поломки, працював майже цілодобово, скажу зразу ігр не грав, звязка інтел +nvidia зараз маю HP Probbok 6570b вогонь машинка для моїх задач,
Связки интел+нвидиа греются и ломается с точно таким же успехом, хватит сеять мифы. Могу рассказать такую же классную историю про свой ноут на феноме, которому тоже 8 лет и умирать не собирается, но отдельно взятый ноут вообще не показатель чтобы судить о чем либо.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Є Dell M301z. AMD Athlon II K125 8gb RAM SSD 256. Win7 x64
Нещадно тупить вже під час серфінгу, відредагувати презенташку в ppt без тупняків неможливо.
Сам формат ноута, стан батареі і клава задовільняють. Можна на нього накатити Лінух для менших тупняків? Чи на звалище?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Кочевник,
Лінух накатити можна, але для початку спробував би перевстановити win7
2 рази оновлював. Після збільшення пам'яті і після заміни SSD. Коли встановив всі фреймворки і апдейти нещадно все почало тупити.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Немає драйверів. Я ледве під Win7 знайшов зі старих залежів.
 

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi
Драйвера для 7 на офф сайте твоего ноута все лежат, для 10 уже нет.
Но, попробовать то можно, 10 умеет сама определять и скачивать нужные дрова..
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Драйвера для 7 на офф сайте твоего ноута все лежат, для 10 уже нет.
Но, попробовать то можно, 10 умеет сама определять и скачивать нужные дрова..

Немає драйверів. Я ледве під Win7 знайшов зі старих залежів.
10 ще гірше тупитиме, став лінукс.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Драйвера для 7 на офф сайте твоего ноута все лежат, для 10 уже нет.
Но, попробовать то можно, 10 умеет сама определять и скачивать нужные дрова..
Де? Навесні всі випиляли як неактуальні. Змушений був шукати в архівах в себе.
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
Нещадно тупить вже під час серфінгу
агрегат весьма достойный на свое время - 10 лет назад. А сейчас и сайты стали "потолще" и программы прожористее в плане ресурсов.
Я бы попробовал загрузить в него какой-нибудь user-friendly линукс (выше их советовали) и оценить результат. Возможно, для домашних задач такого решения вполне хватит. Все ж таки это субноут, а не игровая машина.
 

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi
Де? Навесні всі випиляли як неактуальні. Змушений був шукати в архівах в себе.
Оно ? https://www.dell.com/support/home/ru-ua/product-support/product/inspiron-m301z-amd/drivers
Post automatically merged:

10 навіть намагатись не варто.
Дело то на пол часа для ssd, поставить проверить и глянуть как оно..
 
Реєстрація
21.11.16
Місто
-
AngryDen, по своему скромному опыту могу сказать что старое железо плохо переносит десятку, начиная с производительности и заканчивая несовместимостью.
У меня на похожем ноуте после установки десятки не установился (или криво установился) драйвер видеокарты, изображение прыгало как на старом телевизоре:D
 

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
На днях довелось устанавливать 10-ку на новенький acer nitro an515-54. Такого шустрого ноута еще не попадалось в мои руки. 10-ка стала как родимая, сама скачала и установила абсолютно все дрова на этот ноут. Всё на нем летает, ничего не тормозит. До сих пор приятное послевкусие от, хоть и не долгого, знакомства с этой машинкой..
Хотелось бы больше таких постов. Может кто-нибудь ещё поделится удачным опытом покупки или взаимодействия с ноутбуком
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Гріються і відвалюються мости, і там ще як завяжуть проц амд і ката радеон то ховайся сходу, більш менш норм роблять інтел і nvidia,
Не бувє хороших/поганих компаній. Бувають хороші/погані продукти.
Post automatically merged:

Щодо свого Asus X570 і тому подібних тонких ноутів можу сказати одне: фізику не обманеш і нормальну систему охолодження не впихнути в 1 см. Тому такі ноути категорично не підходять для постійних навантажень.
Post automatically merged:

Одноядерні ЦП в 2020 вже не жильці
 
Останнє редагування:
Зверху