Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Порадьте, будь ласка, нормальний новий ноутбук, дуже бажано до 500$, в крайньому разі до 600+, і з чим-побільшим екраном (мінімум 16-17"), і хотілось би на SSD. Планований режим використання: IDE (Microsoft Visual Studio, інколи Netbeans) + браузер + 2 "неважкі" локальні сервери: mysql-сервер і node.js-сервер (вивчаю технології веб-рохробки). Може, галімо дивлюсь, але як глянув на ціни – то очі на лоба полізли...
Моєму теперішньому ноуту 12 років – то біда (коли ще працював виключно в IDE, то в Лінуксі ще якось справлявся, а зараз, коли взявся за бекенд, то все тріщить по швах, половину часу трачу на очікування, коли ж воно, паддо, відглючить. Вже навіть сторінки в браузері по кілька хвилин може грузити).

І ще: як на рахунок стаціонарних ПК? В перерахунок на технічні характеристики, вони дешевші від ноутбуків чи ні? І, якщо так, то на скільки?
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Може, галімо дивлюсь, але як глянув на ціни – то очі на лоба полізли
Рекомендую саме б/в ноут, у перевірених людей.
як на рахунок стаціонарних ПК?
+монік та нормальна клава-миша, UPS, приблизно те саме вийде, але працювати зручніше, мінус мобільність та місце. Можна взяти міні-пк на i5 6 покоління і норм монітор, ще й місце зекономити. Звичайно, теж б/в. (Але монік - новий) Рекомендую комп HP EliteDesk 800 G2 mini i5-6500t
Post automatically merged:

UPD: тільки побачив - 16-17" нормальне б/в не так просто й знайти, переважно везуть 15/14/13, а новий за 500 не знайдеш. Тоді міні-пк.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Дякую за пораду, але б/в брати не буду: хто його знає, як його використовували, і яка причина продажу: тут чималий ризик, не вгадаєш. А то може вийти таке, що ні грошей, ні комп'ютера, а на ще один в мене точно не буде, і тоді гаплик повний.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
і яка причина продажу
Я ж сказав, брати у перевірених, причина продажу - заробіток на завезених з-за кордону, часто після апгрейду великих компаній. Дається час на ретельну перевірку, гарантії повернення грошей або вирішення проблем. Роби як знаєш, я теж брав би нове - але "навіщо платити більше" - нове тільки виніс з магазину - вже мінус 20 або 30% втратило, через рік ще більше, і т.д. Можна взяти туди новий з гарантією SSD - найкритичнішу комплектуючу.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Оце вже цікаво. Як вважаєш, з нових міні-пк можна взяти щось нормальне до 600$?
Post automatically merged:

брати у перевірених
Я ж не знаю, що перевірене, а що ні... І не розбираюся в цьому взагалі, і мене намахати – на раз-два. Так що користовані ноути – не для мене.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
В ноуте стоит сетевая карта mini PCI-e WiFi Atheros AR5B125 802.11 b/g/n 150 Mbit/s
Можно ее сменить на такую, которая поддерживает WiFi 5 (ac)? Может можно и поддержку Bluetooth добавить?
И еще чтобы работала в Linux Mint )
 
Останнє редагування:

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
В ноуте стоит сетевая карта mini PCI-e WiFi Atheros AR5B125 802.11 b/g/n 150 Mbit/s
Можно ее сменить на такую, которая поддерживает WiFi 5 (ac)? Может можно и поддержку Bluetooth добавить?
И еще чтобы работала в Linux Mint )
Сетевую поменять можно , также добавить блютуз ( при наличии свободного слота или через USB ) . Практически всё заведётся в Минте если не совсем ноунейм . Возможно потебуеться самое свежее ядро , но учитывая " свежесть устройств " будет работать со старым . И скорее всего у Вас самое свежее ядро , вы же не отключали обновления ?
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
также добавить блютуз ( при наличии свободного слота или через USB )
на многих современных модулях Wi-Fi и Bluetooth на одной плате :)
Только раньше БТ шел по юсб шине, а вифи по псие. И если в мПСИе не было распаяно юсб (что обычно часто бывало в влан-слоте), то БТ не работал.
Как сейчас ситуация - не знаю)
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
поддержку Bluetooth добавить
Нужно очень постараться, чтобы найти мини писи-е вай-фаину без блютуза. Имею в виду приблуду с поддержкой в 5Ггц, Теоретически конечно можно попасть на такую плату, но только старую, которая со скоростью до 300-450мбит работает в стандарте 802.11n
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
В ноуте стоит сетевая карта mini PCI-e WiFi Atheros AR5B125 802.11 b/g/n 150 Mbit/s
Можно ее сменить на такую, которая поддерживает WiFi 5 (ac)? Может можно и поддержку Bluetooth добавить?
И еще чтобы работала в Linux Mint )
Може свисток візьмете?
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Може свисток візьмете?
Для отпугивания акул? Со свистком неудобно, я какое-то время мучался, в итоге купил таки карту вай-фай c 5Ггц для одного ноута и переходник RJ45 на USB для второго(у него нет входа под RJ45), стоящего рядом с роутером, но по Wi-Fi 2.4Ггц дающему 25-30мбит...
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
В ноуте стоит сетевая карта mini PCI-e WiFi Atheros AR5B125 802.11 b/g/n 150 Mbit/s
Можно ее сменить на такую, которая поддерживает WiFi 5 (ac)?
Советую найти Service Guide к этому ноуту, там должен быть список совместимых WiFi-модулей.
"Что попало" может не заработать.
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
В ноуте стоит сетевая карта mini PCI-e WiFi Atheros AR5B125 802.11 b/g/n 150 Mbit/s
Можно ее сменить на такую, которая поддерживает WiFi 5 (ac)?
Советую найти Service Guide к этому ноуту, там должен быть список совместимых WiFi-модулей.
"Что попало" может не заработать.
да? у меня ноут асус x55v и что-то я не нахожу своего модуля intel ac (изначально вроде такой же азерос стоял) в списке поддерживаемых))
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
у меня ноут асус x55v и что-то я не нахожу своего модуля intel ac (изначально вроде такой же азерос стоял) в списке поддерживаемых))
Можно действовать разными путями:
1. найти сервис-мануал на свою модель и выбрать гарантированно совместимый модуль из списка, как, например, здесь
HP ENVY dv7 Maintenance and Service Guide p65.png Lenovo Y480&Y580 Hardware Maintenance Manual p83.png
2. узнать на технических форумах или у знакомых о работоспособности интересующего модуля в конкретной модели ноута.
3. перешить BIOS для расширения / отключения white-листов.
4. воткнуть "наудачу" первый попавшийся wlan-модуль, наплевав на white-листы и совместимость вообще.
 
Зверху