Вибір месенджера

Якими месенджерами ви користуєтеся?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    158

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Когда падали сервера аськи, а связь держать нужно было.
Помню, QIP прикрутил работу связи между своими клиентами с учётками ICQ в обход их серверов через свои как раз для таких случаев.
Да и все нынешние программы аналогично «паразитируют» на мобильных номерах, избавляя от платных внешсети и ромуминга.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
інтернет означало виключно скайп
NetMeeting же :)
Им у нас кто-то пользовался?
Да, если были собеседники зарубежом. Я работал "около" турагентства, msn стоял у всех менеджеров.
єлектронка тільки для бізнесу
Это в Украине так.

И одна моя давняя знакомая 24-го февраля написала мне в мессенджер свою почту - "потому что мессенджер сегодня есть, а завтра симку отожмут - и гудбай. Почта - надежней". Сейчас знакомая зарубежом, говорит, если надо что-то кому-то выслать, что может понадобится позже, то постоянно слышит - "вышли на почту, а то whatsapp сообщения может удалить".
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Не смійтеся, але вперше чую))
И одна моя давняя знакомая 24-го февраля написала мне в мессенджер свою почту - "потому что мессенджер сегодня есть, а завтра симку отожмут - и гудбай. Почта - надежней". Сейчас знакомая зарубежом, говорит, если надо что-то кому-то выслать, что может понадобится позже, то постоянно слышит - "вышли на почту, а то whatsapp сообщения может удалить".
В тій же Канаді пошта дуже часто використовується для особистого листування. А у нас пересічні дивуються, що тією ж поштою можна файл надіслати
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Не смійтеся, але вперше чую))
Неудивительно. Я сам не общался, когда программа была актуальна, у меня интернета не было :)
Из Вики
Несмотря на свою успешность и удобство использования, Microsoft в 2001 году объявила этот проект завершенным
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Не смійтеся, але вперше чую))
Неудивительно. Я сам не общался, когда программа была актуальна, у меня интернета не было :)
Из Вики
Несмотря на свою успешность и удобство использования, Microsoft в 2001 году объявила этот проект завершенным
ха, я впервые интернет в глаза увидел в 2003, и то, в клубе. более-менее свободный доступ появился в 2010, а домой интернет провел уже в 2011. тогда как раз разгар скайпа и кипа был
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Переходити на інший месенджер для дзвінків (Вотсап, Сигнал, Гугл Міт). У Вайбері навіть простий голосовий виклик при відмінному інтернеті йде з жахливою якістю
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Переходити на інший месенджер для дзвінків (Вотсап, Сигнал, Гугл Міт). У Вайбері навіть простий голосовий виклик при відмінному інтернеті йде з жахливою якістю
Це найкраще рішення, але люди ліниві та консервативні за своєю природою: хочеться одного комбайну, в якому читати новини, чатитися з сусідами та спілкуватися з бабцею/дядьком/батьками тощо. Цю нішу у нас зайняли вібер та телега.

Сиґнал є дуже класним рішенням, але в ньому немає ботів, публічних каналів, легкого перенесення чатів, фотки з міркувань безпеки не зберігаються в галереї...

Дуо він же Міт не вміють текстом писати.

Вазззап якось у нас не прижився взагалі, плюс з цими витоками даних..
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Вазззап якось у нас не прижився взагалі, плюс з цими витоками даних..
А хто сказав, що у Вайбері такого немає, чи в тієї ж корпорації бобра?

В плані стабільності (принаймні, голосового) зв'язку Вацап - найкраще, чим я користувався. Міт та Сигнал чутливі до якості інтернету, хоча при гарному інеті у Сигналі мабуть краще якість голосового зв'язку, ну й нічого нікому не зливає
 
  • Like
Реакції: Inn@
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Сигнал - єдиний месенджер, де я мав дзвінок тривалістю 8 (вісім) годин, без розривів, із чистим звуком без дефектів чи випадінь голосу.
Привіт! ого, реально спілкувались чи тест? wifi чи мобільний інтернет?
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
8 годин на яку тему можно лялякати
Спеціально рекорда ніхто не ставив, почалося з робочих питань, потім "що в тебе нового", потім за ситуацію в країні ну і далі поміж балачок попутно робочі моменти, так і затягнулося. В якийсь момент побачили, що вже 6+ годин іде з'єднання, стало цікаво скільки протримається, але до розриву з технічних причин так і не дійшло. Завершили розмову, коли вже змучилися теревеніти :)
 
Зверху