Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Потрібна допомога залу...
У кого є Xiaomi Mi Router 3 Pro R3P (або доступ до такого) - потрібен дамп розділу з калібровками...
Хто може поділитися?
На штатній паршивці це mtd4/mtdblock4, на альтернативних mtd3/mtdblock3, розділ Factory шо там шо там.

Tsarsky є можливість такого?

ps: для чого це потрібно... у мене зараз максимальна потужність wifi 20 dBm ( 100 mW), бачив згадування що є максимум 27 dBm ( 501 mW)


Проблема вирішена. Треба вибрати країну PA/US і буде доступна максимальна потужність. Вона ще і від каналу залежить... Дивитися iw list в ssh / telnet
 

Вкладення

  • power.jpg
    power.jpg
    135.7 КБ · Перегляди: 19
Останнє редагування:

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Хтось користується салямі 4С ? Є патчик, який розблоковує 1000мВт потужність (і вона там реально є)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Паук, а є патч, щоб додати 5ГГц? Бо без цього роутер - г, навіть з 1000 мВт на всратому 2.4.. :unsure:
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Звісно є.
Код:
Sell 4C -> Buy 4A_GE

Я його поселив на вулиці, шоб у дворі був нормальний вайфай (а не з хати "задувало"). Там вистача і 2.4 (ну і в приватному секторі ефір чистий)
ps: кому не потрібні гігабітні порти - гарний варіант MIR4A_100М або MIR3
Асус АС51Ю теж впоряді, там ще і юсб є, на якому з-пів-тичка завівся інтернет зі смарта (йому б ще гігабіт, був би атлічний варіант...)
Прийде куплений 4A_GE, я асус буду продавати
 
Останнє редагування:

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Цікавий проект від банана... І головне, шо доступні, китайці від 100 до 150$ продають
BPI-R3_interface_750.jpg
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Проект оупенсорсний, там купа інших варіантів.
але не люблю я OpenWRT
Чому? WRT дуже гнучка та потужна ось. На її основі багато інших паршивок, і багато роутерів випускається
І взагалі "можливо ви не вмієте їх готувати"))) З коробки працює все, що треба роутеру. А за рахунок купи софту зробити можна майже все, на що вистачить фантазії.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Останнє редагування:

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
І взагалі "можливо ви не вмієте їх готувати")))
Та я ще більше 10 років тому з ними їбся)) Просто не подобається, і все, а так - чудова ось, нічого не кажу) pfsense на них нема?
Та
І взагалі "можливо ви не вмієте їх готувати")))
Та я ще більше 10 років тому з ними їбся)) Просто не подобається, і все, а так - чудова ось, нічого не кажу) pfsense на них нема?
Звідки йому взятися тому pfsense? Коли він відкритий фактично тільки для intel/AMD, хочеш під arm купуй їх netgate, для інших вони жмуть докумендатацію та сорси. Може хтось щось і колхозить, але не думаю що воно стабільне.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
А є хто дотичний до телекому? Шукаю "універсальний" gpon sfp, на якому можна поміняти mac, sn та ploam, не за всі гроші світу...
так як пров робив мережу десять років тому на дешевому кацапсько-китайському лайні eltex, яке дефолтом працює тільки зі своїми onu'шками та sfp'шками, а для стороннього абонеського обладнання йому треба купувати ліцухи
вони колись були, у длінка, хуйовея та ще у деяких вендорів, але ті модельки навіть бушні в нас навіть не вспливають у пошуку...
 
Реєстрація
07.04.23
Місто
Yagotin
Доброго дня. Потрібна консультація стосовно вибору роутера. Нині існує WF2419R. Його заміна обумовлена в основному тим, що під час відключень перейшов на gpon , і провайдер запропонував нові швидкості, аж до 1Гбіт сек замість нинішніх 100мбіт, і таким чином новий роутер потрібний щоб втілити нову швидкість. Але якщо вже міняти роутер, то існує ще одне очікування - мій гараж в 15 метрах від квартири, вайфай туди дістає слабко, не зважаючи на всі три або дві поділки, київстар значно швидший та стабільніший, тому хотілоося б роутер, який би з 5 поверху через 25 см стіну із плити міг пробитись до гаражу, тобто щоб сигнал був точно сильніший за мобільного оператора. Бюджет не обмежений, але розтягується. Вторинний ринок в основному розглядав. Не завжди український, і також алі та тао.
Кількість абонентів по вайфай - один, зрідка коли бувають гості - до 4-х як правило.
Моделі на вибір
1. AX6000 Xiaomi
2. AX9000 Xiaomi
3. AX11000 (Asus та TP-Link)
4. AX89X (цікавий передусім тим що там два 10Гб порти, якраз на вхід та на вихід, подобається запас на майбутнє)
5. Netgear Nighthawk RAXE500 (привабив 6E - пристроїв немає поки що, але плануються протягом року придбати)

Розумію що ідеальний GT-AXE16000 - але ціна навіть на вторинному ринку завелика.
Я так розумію, що існують альтернативні прошивки роутерів які суттєво піднімають потужність сигналу, і китайці в цьому плані особливо вдалі, тому в переліку моделей вони присутні.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Якщо з ціною необмежено
То покриття квартири і гаража потрібно розділити
В квартирі роутер від нього шнурком ще якийсь на вікно чи балкон
Або на балконі чи вікні наностейшн чи щось таке
Якось так це бачу
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Маю сумніви що будь що буде нормально добивати через стіну до гаража. Бо добивати може тільки 2.4ГГц, а там ефір засраний.
Рішення chelavek більш життєздатне, якщо розташування вікон дозволяє, але як би з кронштейнами і наностейшенами не завітав УДЦР з претензіями.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
webivan, наче з ліцензіями вони
але можна і звичайний роутер на балконі повісити якщо старий з квартири через стінку добивав трішки , то так буде набагато краще
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Kashtan, гараж без світла ? Так би можна було репітером поставити старий роутер. Або на вікно старий роутер, може вистачить. Ну або від акумулятора можна підключити в гаражі репітер, я так знайомому зробив. 2419 дуже мало споживає
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan, наче з ліцензіями вони
Питання в ліцензованості обладнання
В Україні використання Wi-Fi без дозволу УДЦР можливо лише в разі використання точки доступу зі стандартною всенаправленою антеною (<6 Дб, потужність сигналу ≤ 100 мВт на 2,4 ГГц і ≤ 200 мВт на 5 ГГц) для внутрішніх (використання усередині приміщення) потреб організації (Рішення Національної комісії з регулювання зв'язку України № 914 від 2007.09.06).
Тобто буде вже не всенаправлена антена і використання для зовнішніх потреб.
Звісно якщо там ведмежий кут може усім буде пофіг, але якщо там банально вулиця між будинком і гаражем це буде неслабо давати завади на ті ж блютус навушники, тобто помітно навіть звийчайним перехожим + кронштейн привертає увагу. Не знаю як там у нас УДЦР це моніторить і наскільки варто заморочуватись. Але просто зазначаю можливість проблем.
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
з 5 поверху через 25 см стіну із плити міг пробитись до гаражу
Тут важно, что квартира на 5 этаже, а гараж на земле. Перепад высот около 15 м. Все штыревые антенны имеют диаграммы направленности в виде (условно) надетого на них бублика. Т.е. если антенна направлена вверх, то максимальное покрытие будет на одной высоте с ней. А гараж намного ниже.

Для начала, можно попробовать антенны существующего роутера направить так, чтобы максимум смотрел в сторону гаража.
 
Зверху