Відпочинок в Україні

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Дякую, не зайшли ті місця мені.

Хоча сам Трахтемирів - шикарний, але туди мінімум без кросовера не варто суватися.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Бетонка також вже роздовбана. А за бетонкою? Ну нафіг був там раз... Ледве доповз до Григорівки...
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Я заезжал через бобрицу и нормальная там бетонка а за бетонкой грунтовка. Единственное что, как я уже отмечал, если дожди - то на грунтовке будет жопа, а если сухо - то без проблем.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Дивне в тебе уявлення про "нормальну" бетонку. Коли кожних 500 м гальмувати в нуль і переповзати ями.
 

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
Куди краще їхати перший раз у Карпати? Подорож планується потягом. У першу чергу цікавить природа. Говерла це must-see? Я для себе обрав варіанти Ворохта/Яремче, або Воловець. Можливо є населений пункт з якого можна було б сходити на гору 2000 м і при цьому недорого вийняти кімнату?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
2000 м тільки Чорногора. На Чорногору можна виходити з Ясинів, з Квасів. З Верховини і Ворохти необхідно їхати на точку старту.
Високі вершини не завжди мають гарні краєвиди.
Якщо цікавить Ґоверла, то краще зупинитися в Ворохті і взяти машину до Заросляка і звідтам стсртувати на Говерлу.
З Квасів і Ясинів - бажано робити ночівлю в наметах під Петросом.
З Дземброні можна вийти на Піпіван Чорногорський.
 
Останнє редагування:

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Olgen, если в Яремче, то там основная полонина где "типа вход платный" от рынка, рядом с водопадом Пробий. Но если от того "входа" прогуляться вправо (по трассе минут 20 пешком, на маршрутке 1 остановка), перед, да и за кафешкой "Крым" идут дороги, которые дают бесплатный доступ к тому же самому (можно потом спустится и выйти через тот "вход"). Чуть дальше за остановкой мост есть, прямо дорога выводит тоже на отличные виды, где народу практически нет, разве что местные грибы собирают. Подъемы не крутые, это если для новичков, или с детьми идти, то самое оно. Если покруче хочется, то да, это варианты Кочевник озвучил.
 

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
А житло де можна глянути? На місці чи Airbnb? Можливо є який місцевий сайт? Теж саме питання і про Львів( правда на одну ніч)
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
А житло де можна глянути? На місці чи Airbnb? Можливо є який місцевий сайт? Теж саме питання і про Львів( правда на одну ніч)
Та у меня там друзья, поэтому не сложно. Если по бюджетному, то тот же "Крым" в букинге. Остальное дороже, смотрел ради интереса. Мои работают в "Хижки", кухня такое себе, проживание по цене среднее для Яремче, и от туда тропы идут на полонину/ны. В Ворохте, много частников, от туда также много маршрутов, ну и на паровозе через те тоннели проехать, одно удовольствие. В общем если хочешь просто погулять с минимальными напрягами, останавливайся на Яремче. Если хочешь напрячь себя больше физически, ехать дальше.
 
Реєстрація
04.01.19
Місто
Згуровка
Подскажите в районе Полтавы, за Полтавой или между Полтавой и Харьковом место на воде, реке или озере, где можно день-два поплавать, снять домик, порыбачить, покушать на природе?
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
На вихідних буду у Львові три дні. Мешкатиму на вул. Жижки. Ось і питання- де можна смачно, та за недорого поїсти. Бажано обід в одному місці а вечеря в іншому.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
На вихідних буду у Львові три дні. Мешкатиму на вул. Жижки. Ось і питання- де можна смачно, та за недорого поїсти. Бажано обід в одному місці а вечеря в іншому.
Якщо сніданки, то ми ходили в "Корки та Крихти" на Лесі Українки, там близько від Опери. І там ще паб Добрий друг, якщо вам пиво/бургери/піца. Раніще ще рекомендували “Сіли-з’їли”, але шось багато вже відгуків не дуже з'явилося. Сама там не була.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Мені подобався Золотий вепр на пл.Ринок. Довго готують, але смачно. Сіли-встали завжди було недешевою і паскудною їдальнею.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
На вихідних буду у Львові три дні. Мешкатиму на вул. Жижки. Ось і питання- де можна смачно, та за недорого поїсти. Бажано обід в одному місці а вечеря в іншому.
на сніданок однозначно в Бачевських. Ще з цікавих закладів: Цукор, Кулінарна студія Крива липа, Монс Піус, піца Пепероні. По крафтовому пиву- то Човен.
 
Зверху