Відпочинок за кордоном

  • Автор теми sts7
  • Дата створення

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Кочевник, загальна ціна питання та який термін поїздки в тебе був?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Tsa, близько 500 євро за все, включаючі дрібні сувенири, візові питання, готелі в Будапешті, Загребі, на морі..., вартість доріг і нові сім-карти. Тривалість 11 діб.
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Tsa, близько 500 євро за все, включаючі дрібні сувенири, візові питання, готелі в Будапешті, Загребі, на морі..., вартість доріг і нові сім-карти. Тривалість 11 діб.

Хм я в шоке, а сколько отдельно проживание в сутки евро, проезд в евро, и питание в евро в день, есть у вас такие расчеты?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я таких розрахунків не вів. Готелі і апартаменти були від 16 до 38 євро на добу.
Відвідини Плітвицьких озер обійшлися в 29 євро з вартістю стоянки. Це буле єдине місце, яке я відвідав за гроші.
І проїз по автобанам: Угорщина 11 євро, Хорватія 28 євро.
Ціни на дизпаливо я зазначав в темі про пальне.

На колекцію сім-карт тількі близько 20 євро пішло.
Вирішив не економити і придбав за 11 євро від T-Hrvatski Telecom спеціальну сімку з безлімітним серфінгом на 7 діб. Реально був безліміт, торенти качав без проблем. Оператор стверджує, що безліміт навіть в LTE. Єдина проблема - в мене не завелася в модемі. Хоча зараз відчуваю, що скорше проблема в самому модемі.
 

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
Хочу залишити приємний відгук про Хорватію.
Плітвіцькі озера - розвод для лохів.

а мені ці озера дуже сподобалися. хоча людей і правда багатенько. але то було в 2012 може зараз їх ще більше
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
близько 500 євро за все, включаючі дрібні сувенири, візові питання, готелі в Будапешті, Загребі, на морі..., вартість доріг і нові сім-карти. Тривалість 11 діб.
Очень неплохо. Сколько человек было?
ЗЫ: 2взрослых+2дитёв, 7 дней на азове обошлось 4 сотни мертвых президентов...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Це вартість на одного.
Хавчик в супермаркетах приблизно ті самі гроші. Максимум на 10 відсотків дорожчий.
В ресторанах і кафешках ясно, що дорожче.
Піца - 30-50 кун, гамбургер біля моря 30-35 кун. Однак вони такі великі, що відпочиваючі тримали їх в двох руках.
Риба від 50 кун за порцію до 300 за кілограм.
Ну пойло значно дорожче. Пиво в межах 8-10 кун в суперах, до 18-20 в барах і біля моря. Водка абсолют 100 кун за 0,7.
Ну і ще, ніхто не носить з криками по пляжу пиво-рибу-паклаву. Єдиного такого бачив - це продавця кукурузи, який мовчки(!) носив її по краю пляжу.
Одна куна - 3,9 грн (приблизно)

Добавлено через 1 минуту
І ще, вже писав. Дуууже смачна і дешева кава. 5-10 кун.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ще кілька заміток з Хорватії.
Безмежна кількість кафе в самому центрі Загреба. Більшість з них заповнена ввечорі вщент, причому посеред робочого тижня самими хорватами. Ближче до спальних районів і районів індивідуальної забудови кафе набагато менше, хоча також з відвідувачами.
Безмежна кількість маленьких пекарень, які продають власну випечку. Навіть в селах попадаються. Пекарні працюють довше ніж супермаркети (в основному це стосується Загреба). Випічка смачна.
І наявність регулярного, за роскладом, автобусного сполучення із будь-яким забитим селом в горах. Причому автобуси - комфортні Мерседеси та МАНи. Був здивований, поки виїзжав на велосипеді в село Кліс над Сплітом, з періодичністю хвилин 20 проїзжали великі автобуси місцевого сполучення.
 

necovi4

Житель
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Киев
Телефон
OnePlus 7 Pro
necovi4, http://www.beltoll.by/ это система платных дорог в Беларуси.
Да, спасибо, уже ознакомился.
Неделю назад звонил в колл-центр, с жалобой, почему нельзя зарегиться на этом сайте. Говорят, это необязательно, так как договор, в любом случае придётся подписывать. Залоговая стоимость прибора 20 евро + на счёт необходимо закинуть 25 евро, нацепить железку под лобовое стекло и гонять по Белорусским автобанам ))
p.s Через месяц, проверим, как эта штуковина работает :)
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
А в чем трудности и особенности за границей? Придумал маршрут, залил музыки и вперед:) Главное не сбиться с дороги и не заснуть от переутомления.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Черниговец, я тількі тиждень як повернувся з подорожі.
 

Черниговец

Заблокирован
Реєстрація
28.03.14
Місто
Киев
А в чем трудности и особенности за границей? Придумал маршрут, залил музыки и вперед:) Главное не сбиться с дороги и не заснуть от переутомления.

Тоже прохождение границ, не вызывает у пограничников подозрение когда один катаешься?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Кордони - без проблем. Складно недороге житло для одного знайти.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Да и вообще ехать машиной одному накладно - бенз, страховка, виньетки, парковка - на одного.
 

Черниговец

Заблокирован
Реєстрація
28.03.14
Місто
Киев
Кордони - без проблем. Складно недороге житло для одного знайти.

я могу и в машине, жаль что в отелях нет отдельной опции душ-туалет. :)

Добавлено через 1 минуту
Да и вообще ехать машиной одному накладно - бенз, страховка, виньетки, парковка - на одного.

да наоборот, дети-жена ни на что не просят ) как минимум экономия 50% от общего ценника
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Опция душ-туалет есть на приличный заправках. Но что за удовольствие ехать в путешествие как дальнобой, отдыхая в машине и моясь в придорожных банях?
 
Зверху