В магазинах за life:) bonus карту

  • Автор теми sts7
  • Дата створення
Реєстрація
25.11.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon 4/64+h10 4sim
У моего соседа 26000 и куда ему ето всё ?:)Вроде чтото собирается в космо купить на все ети бонусы,но не может договорится с главной:)
 
Реєстрація
30.04.08
Місто
Киевская область
Телефон
Nokia 6630 , Nokia Lumia 800
а я свои бонусы все уже слил в космо , пришлось делать несколько заходов по выносу пакетов с магазина :D , деньги те что раньше космо сожрал , кстати вернули
 
Реєстрація
11.12.08
Місто
K-Sh CHE
Телефон
i4s 29+
вчора нарешті купив собі за бонуси н79, пройшло 5 карточок а шосту не хотіло приймать, довелось доплачувать готівкою, продавець каже що мабуть є якесь обмеження в кількості карток за одну покупку, чи правда це?
 
Реєстрація
22.04.09
Місто
Харьков
Телефон
Nokia
вчора нарешті купив собі за бонуси н79, пройшло 5 карточок а шосту не хотіло приймать, довелось доплачувать готівкою, продавець каже що мабуть є якесь обмеження в кількості карток за одну покупку, чи правда це?

Правда, только не на покупку! Ограничение есть: от одной до пяти карточек в час!
 
Реєстрація
11.12.08
Місто
K-Sh CHE
Телефон
i4s 29+
поняв то в цьому причина а я з картки на якій було 3 грн зняв а 450 не зміг (бо була шоста), тепер буду знать, бідний продавець сам спотів - превіряє баланс картки-показує а знять - не знімає
 
Реєстрація
25.07.09
Місто
Днепропетровск
чет не пойму как можно накопить чтото на бонусную карту если бонуса в месяц приходит 35 грн... к примеру на контракте.?
 

GSM

Местный нищеброд
Реєстрація
04.06.09
Місто
Киев
vitason, это в Юнитрейде ты покупал или в Алло?
 
Реєстрація
11.12.08
Місто
K-Sh CHE
Телефон
i4s 29+
в Юнітрейді в Черкасах хотів купить в Алло - там і ціни нижчі, і вибір більший (хотів 5800 взять) але сказали що покищо не працюють з лайф бонусами і коли будуть працювать не знають
 
  • Like
Реакції: GSM

Advoc@te

Заблокирован
Реєстрація
09.04.08
Місто
Республика Крым, РФ
Телефон
TCL Idol X
хотів купить в Алло - там і ціни нижчі, і вибір більший (хотів 5800 взять) але сказали що покищо не працюють з лайф бонусами і коли будуть працювать не знають

И, скорее всего, уже не будут.
 
Реєстрація
11.12.08
Місто
K-Sh CHE
Телефон
i4s 29+
як писав вище купив телефон у неділю сьогодні думаю поскидаю залишки на рахунку на робокс та й перевірив кількість бонусів на карткі, і що думаєте на одній 130 на другій 170, і в загальній кількості 1000 (на 6 картках):eek: при тому що в неділю всі бонуси з них витратив. подумав що нарахували бонуси за покупку, але ж думаю щось не те, і через кілька хвилин дзвонить телефон (з Юнітрейда) кажуть ми неправильно провели бонуси приїдьте, кажу їм хочете забрать бонуси - кажуть так, ось така історія, що робить??:eek:
 

GSM

Местный нищеброд
Реєстрація
04.06.09
Місто
Киев
vitason, а откуда они узнали твой номер телефона?
 
Реєстрація
11.12.08
Місто
K-Sh CHE
Телефон
i4s 29+
а откуда они узнали твой номер телефона?
а мені дали дисконтну картку і я заповнив анкетку де й вказав номер та адресу, та я також думаю що поїду (совість підказує)
 
  • Like
Реакції: A&S
Реєстрація
09.07.09
Місто
Адисабеба
А почему нельзя расплачиватся по одному счёту несколькими карточьками? Например в сети магазинах левис.
 

GSM

Местный нищеброд
Реєстрація
04.06.09
Місто
Киев
а мені дали дисконтну картку і я заповнив анкетку де й вказав номер та адресу
А что в Юнитрейде есть какие-то дисконтные карты? На каких условиях их выдают?

Добавлено через 4 минуты
ЗЫ. Я бы не поехал. Адрес есть у них, вот пусть сами приезжают и ещё подарок привозят за отнятое время. С чего это я из-за их тупости должен терять своё время и деньги на проезд. :mad:
 
Останнє редагування:
Зверху