Газовий котел

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
а как насчёт 12-ти вольтовый насос в котёл вкорячить и юзать его?
В котле есть плата, которая не примет сей колхоз. Имхо.
Платі побарабану який там насос, бо він шурує від 220 змінного струму.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Платі побарабану який там насос, бо він шурує від 220 змінного струму.
Там три провода. Я так думаю один на управление. Хотя могу ошибаться. Я не берусь с котлом делать эксперименты. Кто то попробует, пусть скажет.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Платі побарабану який там насос, бо він шурує від 220 змінного струму.
Там три провода. Я так думаю один на управление. Хотя могу ошибаться. Я не берусь с котлом делать эксперименты. Кто то попробует, пусть скажет.
Запуск конденсаторний через те три провода
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Не пойму, чего должен газовый котел кипеть то?

Можно ли к системе параллельно подключить твердотопливный котел без насоса и будет ли работать такая система отопления на дровах без принудительной циркуляции насосом?

Так разговор то велся подключить твердотоп к системе и его запитать от аккумулятора, систему переделывать никто не будет, значит ищутся другие решения
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Тобі пояснюють, а ти далі вперся в своє і не розумієш. Чим більше води в системі - тим вона більш інерційна. Тобто, нагрівається довго, але й вистигає довго. Відповідно, часто закидувати дрова в топку не треба. Та й коли ти нагрів 300 літрів води, то все тепло з неї піде в будинок, а не в космос, тобто отримане з дров тепло не пропаде даремно. Якщо, наприклад, для обігрівання 10м2 площі, треба 1 кВт енергії, то немає значення, скільки в тебе води в системі, бо більше гарячої води - більша інерційність - рідше підходиш до котла закидувати дрова.
Еще раз говорю грейте на здоровье воду, я не против, но лично я буду греть дом а не воду, так как мне хватило уже бестолковых и глупых идей от якобы в лапках умных диванных экспертов
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Не пойму, чего должен газовый котел кипеть то?

Можно ли к системе параллельно подключить твердотопливный котел без насоса и будет ли работать такая система отопления на дровах без принудительной циркуляции насосом?

Так разговор то велся подключить твердотоп к системе и его запитать от аккумулятора, систему переделывать никто не будет, значит ищутся другие решения
Так речь уже была про газовый. В принципе, я думаю, при принудительной циркуляции кипеть система не должна. Ведь современный ТТ котлы как раз с принудительной циркуляцией.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Так речь уже была про газовый. В принципе, я думаю, при принудительной циркуляции кипеть система не должна. Ведь современный ТТ котлы как раз с принудительной циркуляцией.
Газовому котлу побоку, если пропадет свет то он просто перестанет греть, а вот если на твердотопе пропадет свет и даст збой инвертор то закипеть твердотоп может в легкую
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Есть такой стабилизатор, даже винты там же новые))) Вы считаете, что можно подключать котел? Если да, то огромное. Спасибо за опыт использования.
Я включав, і котел, і циркуляційник ТП (упса - стаб) - працюють норм.

Решение нормальное, вот только если он жрет 60Вт, то котел почти в 2 раза меньше времени будет работать от аккумулятора
Є таке діло. Мій імергаз жере 70-80Вт, плюс стаб майже стільки ж. А саморобний LC-фільтр не жере нічого :) І зробити його дуже легко.

Вы прикалываетесь или шо? Последние пару страниц идёт речь про то что котлу для работы от УСПа нужен модный ток, который сложно намутить. Я и предложил вариант как обойти проблему с другой стороны - просто дать котлу насос на 12в постоянки, чтобы он втупую от авто АКБ херачил.
Котел постійно управляє швидкістю насоса, від найменшої до найбільшої, в різних ситуаціях швидкість буде різною. Навіть якшо із гівна та палок релюх та іншої фігні зробити якусь обхідну схему, щоб замість 220В поставити 12В насос, це потрібно розбиратися в логіці управління такого насоса. Це перше. Друге - це розміри насосів, та підключення до них труб (і це не різьба 1/2" 3/4" чи фланець на 1" або 1,5")
І які є варіанти на 12В ? Помпа для пічки від газєлі? Думаю, там по продуктивності не витягне.
Ще шо є, високотемпературне та на 12В? І шоб тримало 2-3 атмосфери ?

Там три провода. Я так думаю один на управление.
Фаза, нуль та земля
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Газовому котлу побоку, если пропадет свет то он просто перестанет греть, а вот если на твердотопе пропадет свет и даст збой инвертор то закипеть твердотоп может в легкую
Может. Плюс опять же речь про электричество. Поэтому и идея про доп котел не выдержала критики и была откинута сразу. Хотя при условии что есть электричество в современных котлах это решается как то. Но еще раз, идея откинута сразу и мы уже говорили о газовом котле.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Есть такой стабилизатор, даже винты там же новые))) Вы считаете, что можно подключать котел? Если да, то огромное. Спасибо за опыт использования.
Я включав, і котел, і циркуляційник ТП (упса - стаб) - працюють норм.

Решение нормальное, вот только если он жрет 60Вт, то котел почти в 2 раза меньше времени будет работать от аккумулятора
Є таке діло. Мій імергаз жере 70-80Вт, плюс стаб майже стільки ж. А саморобний LC-фільтр не жере нічого :) І зробити його дуже легко.

Вы прикалываетесь или шо? Последние пару страниц идёт речь про то что котлу для работы от УСПа нужен модный ток, который сложно намутить. Я и предложил вариант как обойти проблему с другой стороны - просто дать котлу насос на 12в постоянки, чтобы он втупую от авто АКБ херачил.
Котел постійно управляє швидкістю насоса, від найменшої до найбільшої, в різних ситуаціях швидкість буде різною. Навіть якшо із гівна та палок релюх та іншої фігні зробити якусь обхідну схему, щоб замість 220В поставити 12В насос, це потрібно розбиратися в логіці управління такого насоса. Це перше. Друге - це розміри насосів, та підключення до них труб (і це не різьба 1/2" 3/4" чи фланець на 1" або 1,5")
І які є варіанти на 12В ? Помпа для пічки від газєлі? Думаю, там по продуктивності не витягне.
Ще шо є, високотемпературне та на 12В? І шоб тримало 2-3 атмосфери ?
В мому котлі насос крутить однаково ніяких там більших менших обертів нема, можна відкрити і вручну виставити швидкість, є 3 швидкості.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Кондьори 10мФ*400В, дросель мотається на тороїдальному сердечнику двома метрами "подвійної моножили" 2,5мм (тим же ВВГ або аналогічним). Якшо нема паяльника - зібрати можна навіть за допомогою "лінійки клємнічков"
 

Вкладення

  • sin2.jpg
    sin2.jpg
    136.6 КБ · Перегляди: 7
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Кондьори 10мФ*400В, дросель мотається на тороїдальному сердечнику двома метрами "подвійної моножили" 2,5мм (тим же ВВГ або аналогічним). Якшо нема паяльника - зібрати можна навіть за допомогою "лінійки клємнічков"
Тут все понятно по кондерам..Вот по сердечнику. Какое сечение сердечника в дросселе? Что говорить продавцам на рынке? Да и еще. Мотать нужно с изоляцией или срезать? Еще вопрос первая обмотка метр и вторая метр? Если есть готовый покажи фото самого дросселя.
 
Останнє редагування:

barabas

Гуцул
Реєстрація
05.08.08
Місто
Надвірна коло Станіславова
Телефон
Старий надійний МЕ45 з мультисімом

так вот через 800метров от меня живут начальника родители, которым он сделал все отопление по последнему слову цивилизации, современный газовый котел с мозгами, тонкие трубы полипропилен, современные радиаторы и тд… так вот он два дня пытался запустить котел но так и не смог, привозили бензогенератор Хонду 2.2 кВт, и заземляли и отче наш читали и приседали и в бубен били, а котел не работает, привозили с работы ЮПСы тоже самое не та синусоида, в итоге на третьи сутки его родители замерзли так что растопили печку что была в доме, так как температура в доме опустилась ниже 10 градусов, выводы делайте самостоятельно
Генератор не тільки заземляти потрібно, а ще й зануляти - в більшості котлів давач наявності потум'я іонного типу, а ще деякі динозаври ( котли) навіть при неправильному підключенні в розетку не працюють ( не тим боком вилка вставлена :))
 
Останнє редагування:

barabas

Гуцул
Реєстрація
05.08.08
Місто
Надвірна коло Станіславова
Телефон
Старий надійний МЕ45 з мультисімом
Кондьори 10мФ*400В, дросель мотається на тороїдальному сердечнику двома метрами "подвійної моножили" 2,5мм (тим же ВВГ або аналогічним). Якшо нема паяльника - зібрати можна навіть за допомогою "лінійки клємнічков"
В більшості випадків сам трансформатор живлення котла чи обмотка двигуна неслабо так зглвджує несинусоїдальну напругу в силу своєї великої індуктивності. Є досвід роботи котла від звичайно дешевого комп'ютерного упсика ( з нього видерли перетворювач). До речі, з ККд у нього все нормально.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Какое сечение сердечника в дросселе? Что говорить продавцам на рынке?
Шось типу 6*9*1,5см. Мотаєш зразу подвійним проводом, в ізоляції. Головне відмітити жили (якшо вони як в мене одного кольору). Там вихід одного дроселя підключається до входа іншого.

barabas напряму від упси асинхронні двигуни з короткозамкнутим ротором працюють, але від меандру їм зле - гудять вони дуже, і гріються сильно. З трансформаторами в ланцюгах живлення та ж сама історія, це імпульсним БЖ фіолетово, шо на них подають (навіть 240В постійної напруги переварять чудово і добавку попросять)
 

Вкладення

  • sin1.jpg
    sin1.jpg
    717.7 КБ · Перегляди: 11
  • Like
Реакції: Bair
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Шось типу 6*9*1,5см. Мотаєш зразу подвійним проводом, в ізоляції. Головне відмітити жили (якшо вони як в мене одного кольору). Там вихід одного дроселя підключається до входа іншого.
2м провода это в целом на 2 катушки или на каждую по 2?
 
Зверху