Газ 104.UA

У кого тоже не принимают показание ни в системе 104 ни в боте 7104

  • Не принимается ни на сайте ни 7104 (пишется что в обработке и совсем проподает))

    Голосів: 17 68.0%
  • 7104 (пишется что в обработке и пропадает)

    Голосів: 2 8.0%
  • Не принимается на сайте

    Голосів: 7 28.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    25
  • Опитування закрито .

nighthawk

Вуйко Бублик
Реєстрація
03.02.22
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy M51

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Щось в кабінеті Нафтогазу поламалось
Вже пофіксили, плюс мені за останню оплату показує знижку в 1% (раніше ніколи цього не було). Оплата була до 15 числа через монобанк.
Я через приват24 і нема знижки, весело.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Щось в кабінеті Нафтогазу поламалось
Вже пофіксили, плюс мені за останню оплату показує знижку в 1% (раніше ніколи цього не було). Оплата була до 15 числа через монобанк.
включена опція отримувати рахунок онлайн?
 

nighthawk

Вуйко Бублик
Реєстрація
03.02.22
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy M51
Щось в кабінеті Нафтогазу поламалось
Вже пофіксили, плюс мені за останню оплату показує знижку в 1% (раніше ніколи цього не було). Оплата була до 15 числа через монобанк.
включена опція отримувати рахунок онлайн?
Так
Оплата була до 15 числа через монобанк.
Таки помилився, оплата цього разу була 17 червня. Дивина та й годі.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Сьогодні Нафтогаз щось нашаманив і перерахував 8 кубів в 8,04. Відповідно, на рахунку винило 32 копійки боргу
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Сьогодні Нафтогаз щось нашаманив і перерахував 8 кубів в 8,04. Відповідно, на рахунку винило 32 копійки боргу
У мене зарахував стільки скільки вказав до 5 числа на сайті ГРМ (закарпатський облгаз), але платив через монобанк і там теж вказав показники як на сайті, може вони звіряють що дає ГРМ і що вказує людина в платіжці? :unsure:
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
В знайомої показник зафіксувало один, на 2.5куби більше прийшло.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Morino, protoss, Можливо показники передавались 29-30 числа. Тоді облгаз дораховує по середньому показнику за ці дні.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Оплата була до 15 числа
Щось не розумію, щоб отримати знижку - треба оплатити до 15 числа за минулий місяць, чи наперед за поточний? Бо я в цьому місяці заплатив за червень до 15-го (мене, як і багатьох, перевели на Нафтогаз без повідомлення про це), але ніякої знижки немає. Де взагалі можна умови знижки почитати?
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Оплата була до 15 числа
Щось не розумію, щоб отримати знижку - треба оплатити до 15 числа за минулий місяць, чи наперед за поточний? Бо я в цьому місяці заплатив за червень до 15-го (мене, як і багатьох, перевели на Нафтогаз без повідомлення про це), але ніякої знижки немає. Де взагалі можна умови знижки почитати?
Анналогично, думается эта скидка только для настоящих "перебежчиков". чем гасили? ЧАТ-бот, ЛК, или сторонний сервис.
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
В кабінеті Нафтогаза є пункт База знань, ось там є таке-
Знижка за своєчасну оплату
При оплаті спожитого газу до 15 числа у повному обсязі, в наступному місяці ви отримаєте додаткову знижку 1%.
Пам’ятайте, що важливою умовою є відсутність заборгованості за вашим особовим рахунком.
 

Strategist

Vodafone
Реєстрація
04.07.20
Місто
Львів
Телефон
Realme C55 Rainy Night
Якось дивно. Подавав зі знайомою в той же самий час показання 30 червня. Я через сайт, а вона через чат бот там були прийняті. Загалом вийшло так в неї не зарахувались показники и видало 2 куби. А в мене зарахувало. Дивно чого не зарахувались показники по чату боту?
 
Реєстрація
02.06.15
Місто
Николаев
Что странно? - к вам претензий нет, а от знакомой хотят контрольные показания и до получения оных "рисуют" свое вне зависимости вида передачи и от переданных показаний
 

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
Якось дивно. Подавав зі знайомою в той же самий час показання 30 червня. Я через сайт, а вона через чат бот там були прийняті. Загалом вийшло так в неї не зарахувались показники и видало 2 куби. А в мене зарахувало. Дивно чого не зарахувались показники по чату боту?

Читайте свій договір з облгазом, чат-бот не є офіційним способом передачі показань. У разі судової суперечки заявнику на це вкажуть.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Sergiys

У пошуку
Реєстрація
06.04.10
Місто
Київ
Телефон
РОСО X3 Pro
Як повернути кошти?
Документи підготували.

До заяви необхідно додати: копію паспорта (1-6 сторінки), ідентифікаційного коду, квитанції про помилкову оплату, довідку з банку з реквізитами карткового рахунку (може бути автоматично згенерована в мобільному додатку банку і повинна містити IBAN карткового рахунку клієнта).

Як сформований файл підписати ДІЯ.підписом?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Як повернути кошти?
Документи підготували.

До заяви необхідно додати: копію паспорта (1-6 сторінки), ідентифікаційного коду, квитанції про помилкову оплату, довідку з банку з реквізитами карткового рахунку (може бути автоматично згенерована в мобільному додатку банку і повинна містити IBAN карткового рахунку клієнта).

Як сформований файл підписати ДІЯ.підписом?
https://gazpravda.com.ua/novyny/yak...pravda-pidhotuvala-zrazok-zaiavy-do-hazzbutiv (тут є шаблон)
підписати його (і всі файли) можна тут
 
Зверху