Газ 104.UA

У кого тоже не принимают показание ни в системе 104 ни в боте 7104

  • Не принимается ни на сайте ни 7104 (пишется что в обработке и совсем проподает))

    Голосів: 17 68.0%
  • 7104 (пишется что в обработке и пропадает)

    Голосів: 2 8.0%
  • Не принимается на сайте

    Голосів: 7 28.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    25
  • Опитування закрито .

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Як мені подобаються контролери газу: сьогодні дзвінок із невідомого номеру 067:
-Доброго дня, це село номер ?
- так
- я контролерка, а де у Вас лічильник?
- я в Ужгороді, нікого нема дома
- це не важливо, я уже у Вас в дворі. Де лічильник?
- Почекайте, поліція про пограбування вже повідомлена. Оперативна група виїхала.
 
Реєстрація
17.06.22
Місто
Lviv

З наведеного скріну можна зробити висновок, що, нібито, ви не передавали показання за вересень з 1 по 5 жовтня і тому вони поставили розрахунок але ж це не так, правильно? Якщо ж ви передавали показання, а ставлять розрахунок зверніться з офіційною заявою до свого облгазу і одночасно до НКРЕКП, щоб у них було більше стимулів виправлятися.

Контролер має право ходити ОДИН РАЗ НА ПІВРОКУ, в усіх інших випадках споживач може його не допустити.
Після фіксації показань лічильника контролером до першого числа ці показання вже вносяться і фігурують на 104, після чого встановити інші з 1 по 5 мені неможливо.
Про НКРЕКП та місцеві гази: НКРЕКП після написання офіційного звернення відповіло купою інформації із законів і щодо питання звернення – дослівно: Фірма "роги та копита" на наш запит щодо вашої ситуації не надало відповіді.
От якось так.
Вот саме тому і було питання.
 

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
встановити інші з 1 по 5 мені неможливо
Це порушення вашого права на передачу показань. Зверніться з офіційною письмовою заявою на ім’я голови правління вашого облгазу, можете зробити це і в електронному вигляді. Писати треба саме до облгазу, а не лише на 104. У разі отримання негативної відповіді щодо відновлення вашого порушеного права оскаржіть її до контролюючих органів, зокрема до НКРЕКП, доклавши відповіді облгазу. Напишіть офіційне звернення до "Нафтогазу", що обласний оператор ГРМ навмисно спотворює показання і що ви просите їх залучити НКРЕКП для перевірки.

НКРЕКП після написання офіційного звернення відповіло купою інформації із законів і щодо питання звернення – дослівно: Фірма "роги та копита" на наш запит щодо вашої ситуації не надало відповіді.

Замалюйте свої персональні дані та викладіть своє звернення до них та їхню відповідь.

Окрім НКРЕКП ще є Держпродспоживслужба і АМКУ, куди ви також можете звернутися, хтось з них точно спрацює на вашу користь. Варто формулювати звернення "за профілем органу" до якого звертаєтесь. Держпродспоживслужбі - за порушення вашого права споживача, АМКУ - щодо зловживання монополістом своїм становищем тощо. Вимагайте проведення перевірки, вимагайте письмового звернення контролюючого органу до порушника з вимогою надання пояснень, вимагайте залучення інших контрольних органів у разі якщо порушені вами питання перетинаються з їхніми повноваженнями, попросіть залучення органів прокурорського реагування тощо.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
І знову всім привіт. минулого місяця 104 не прийняв показань. А цього місяця взагалі увесь обліковий рахунок зник: історія показань, рахунки, дані ОР тощо. На сайті лише інформаційні повідомлення, одне з них за 31 число таке:
Особовий рахунок *** недоступний з 01.09.2023 через відмову оператора від сервісів 104.ua. Для отримання інформації звертайтесь до Оператора ГРМ – контакти на офіційному сайті компанії, у рахунку за розподіл газу
Ситуація доводить, що паперові квитанції наше все.... Та все ж куди подавати дані для Київоблгазу рекомендуєте? У них зареєструватись також неможливо...
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
І знову всім привіт. минулого місяця 104 не прийняв показань. А цього місяця взагалі увесь обліковий рахунок зник: історія показань, рахунки, дані ОР тощо. На сайті лише інформаційні повідомлення, одне з них за 31 число таке:
Особовий рахунок *** недоступний з 01.09.2023 через відмову оператора від сервісів 104.ua. Для отримання інформації звертайтесь до Оператора ГРМ – контакти на офіційному сайті компанії, у рахунку за розподіл газу
Ситуація доводить, що паперові квитанції наше все.... Та все ж куди подавати дані для Київоблгазу рекомендуєте? У них зареєструватись також неможливо...
В сервіси нафтогазу: сайт, смс, чатботи
 
Останнє редагування:
  • Love
Реакції: idea

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
і як надавати показники цьому нафтогазу?
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
І знову всім привіт. минулого місяця 104 не прийняв показань. А цього місяця взагалі увесь обліковий рахунок зник: історія показань, рахунки, дані ОР тощо. На сайті лише інформаційні повідомлення, одне з них за 31 число таке:
Особовий рахунок *** недоступний з 01.09.2023 через відмову оператора від сервісів 104.ua. Для отримання інформації звертайтесь до Оператора ГРМ – контакти на офіційному сайті компанії, у рахунку за розподіл газу
Ситуація доводить, що паперові квитанції наше все.... Та все ж куди подавати дані для Київоблгазу рекомендуєте? У них зареєструватись також неможливо...
Для Вас тепер доступний функціонал внесення показників в особистому кабінеті "Нафтогазу"
1693831265111.png
 
  • Love
Реакції: idea

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
І знову всім привіт. минулого місяця 104 не прийняв показань. А цього місяця взагалі увесь обліковий рахунок зник: історія показань, рахунки, дані ОР тощо. На сайті лише інформаційні повідомлення, одне з них за 31 число таке:
Особовий рахунок *** недоступний з 01.09.2023 через відмову оператора від сервісів 104.ua. Для отримання інформації звертайтесь до Оператора ГРМ – контакти на офіційному сайті компанії, у рахунку за розподіл газу
Ситуація доводить, що паперові квитанції наше все.... Та все ж куди подавати дані для Київоблгазу рекомендуєте? У них зареєструватись також неможливо...
Подавати через https://my.gas.ua, за розподіл газу не платіть поки що, у вашій області тепер уже київська філія, буде після 15.09 новий кабінет та нові реквізити за доставку. Сервіси 104 у вашій області уже більше недоступні.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Evgenii, @Samsung,Morino, дякую, панове. Дійсно НГ почав приймати наші покази і щойно успішно подав дані навіть на 5 кубів менше, ніж нарахував попередньо КОГ.
Це такий кайф не мати із Фірташем нічого спільного, а ще й без глюків передати покази. Ван лав! Історії правда шкода, хоча частково у мене збережена.
Пис. Пис. а я то думав, чого вони попередні місяці так настійливо вимагали клікнути на додаткову згоду обробки персональних даних, видно комусь злили усю базу...
 
Зверху