Газ 104.UA

У кого тоже не принимают показание ни в системе 104 ни в боте 7104

  • Не принимается ни на сайте ни 7104 (пишется что в обработке и совсем проподает))

    Голосів: 17 68.0%
  • 7104 (пишется что в обработке и пропадает)

    Голосів: 2 8.0%
  • Не принимается на сайте

    Голосів: 7 28.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    25
  • Опитування закрито .
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
для возрата переплаты нужно подавать бумажное заявление или можно в электронном виде? у кого есть удачный опыт?
На початку серпня, я відправив підписану КЕП заяву на електронну адресу свого газзбуту. Поки нічого не повернули і в 104 вістить переплата.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
На початку серпня, я відправив підписану КЕП заяву на електронну адресу свого газзбуту. Поки нічого не повернули і в 104 вістить переплата.
А я сходил в газовое и написал заявление на возврат, через месяц все вернули
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
На початку серпня, я відправив підписану КЕП заяву на електронну адресу свого газзбуту. Поки нічого не повернули і в 104 вістить переплата.
А я сходил в газовое и написал заявление на возврат, через месяц все вернули
ксероксы чеков нужно приложить к заявлению?
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
mrfrimen,
Post automatically merged:

А я сходил в газовое и написал заявление на возврат, через месяц все вернули
Я від імені батьків робив і власника о/р КЕП підписав. Там такі черги були і спека, що ніхто не хотів стояти. Також пенсіонерам впарювали обслуговування за 400 грн.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
вони вже не "знайдуть" цей обсяг і я "безкоштовно" використав 10 м3 газу :)
На попередній сторінці описував свою аналогічну ситуацію. 'Безкоштовно' не буде, наступного місяця приплюсують. Я ще оформив в 104.уа звернення на це.
Можливо Вам перерахували саме через те, що Ви оформили звернення?
Я теж намагався добитися від підтримки обох сервісів оформлення якогось "звернення", але вони категорично не хочуть цього робити і відкидають можливість проблеми.
Обсяг споживання невеликий - "тихо" почекаю розвитку ситуації...
Наразі ще нічого не перерахували, а офіційна відповідь буде через 30 днів. Думаю хтось видалив не той рядок в Ексельці і все посипалось :whistle:
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
а подскажите всех клиентов перевели в нафтогаз? а то у меня на 1 квартиру пришла бумажка про перевод, там нет счетчика
а на вторую квартиру ничего не пришло,там счетчик газа +колонка газовая
и в кабинете complatezh не указан нафтогаз где не пришло уведомление
 
Реєстрація
12.10.18
Місто
Киев
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка, що робити. На лічильнику 0, квартира здана в експлуатацію без ремонту. Забув ввести показники, вони нарахувають і нараховують , тепер 0 на сайті неможу ввести, дзвоню в підтримку облгаза сказали зробіть фото лічильника і скоригуємо, відправляю фото, щось їм не подобається і просять відправити ще фото лічтльника на фоні з ГАЗЕТКОЮ або годдиником, кидаю фото ще раз лічильника з годинником і останніми новинами на сматрфоні, теж їм щось не подобається і сказали чекати дзвінка і контролера, чекаю вже півроку, дзвонив ще раз, сказали чекати контролера і дзвінка від нього і все. Як з ними боротись ? Заборгованість уже наростає велика де на лічильнику 0.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
GlobalSMS, яка цифра зараз в системі? То і передавай таку ж. В чому проблема? Тепер тобі треба постійно передавати таку цифру, яку вони тобі виставили. І заборгованість наростати не буде.
 
Реєстрація
12.10.18
Місто
Киев
GlobalSMS, яка цифра зараз в системі? То і передавай таку ж. В чому проблема? Тепер тобі треба постійно передавати таку цифру, яку вони тобі виставили. І заборгованість наростати не буде.
1850. Який сенс платити якщо квартира йде на продаж ? Чи поки вони роздупляться просто вводити цю ж цифру, щоб далі не наростало ?
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
фото лічтльника на фоні з ГАЗЕТКОЮ або годдиником, кидаю фото ще раз лічильника з годинником і останніми новинами на сматрфоні
Логічно, що зображення газети підробити значно складніше, ніж картинку на екрані мобільного, от і не повірили. Ще би якби то було відео, де видно, що відкривається браузер, нова сторінка, вводиться щось на кшталт "новини сьогодні" і браузер видає результат.

Що робити? Іти у облгаз і там писати заяву на контрольний огляд та корегування заборгованності за його результатами.
 

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
Порадники - раби облгазів. Ще аналіз крові та сечі докладіть і відео навколишках. :)

GlobalSMS, напишіть скаргу до Держпродспоживслужби та НКРЕКП і ваша проблема буде вирішена мінімум за місяць, максимум - за три.
 
Реєстрація
12.10.18
Місто
Киев
фото лічтльника на фоні з ГАЗЕТКОЮ або годдиником, кидаю фото ще раз лічильника з годинником і останніми новинами на сматрфоні
Логічно, що зображення газети підробити значно складніше, ніж картинку на екрані мобільного, от і не повірили. Ще би якби то було відео, де видно, що відкривається браузер, нова сторінка, вводиться щось на кшталт "новини сьогодні" і браузер видає результат.

Що робити? Іти у облгаз і там писати заяву на контрольний огляд та корегування заборгованності за його результатами.
Як можна підробити самі майбутні новини ? Ви розумієте що фото було з сьогоднішніх новин, і там були дуже важливі новини, тобто звідки можна знати майбутнє, саму інформацію ? І було пару фоток, і з годинником на сайті онлайн. Можу зняти і відео і в зумі зробити конференцію, але чи це допоможе.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
GlobalSMS, яка цифра зараз в системі? То і передавай таку ж. В чому проблема? Тепер тобі треба постійно передавати таку цифру, яку вони тобі виставили. І заборгованість наростати не буде.
1850. Який сенс платити якщо квартира йде на продаж ? Чи поки вони роздупляться просто вводити цю ж цифру, щоб далі не наростало ?
нормально, з наступного року вже й за доставку будуть немалі рахунки. Мені здається раз в пів року має ходити контролер і так, в моїй області контролер в двері залишає записку з номером телефону і можна зідзвонитись і домовитись.
 
Зверху