Глюки Київстар

Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Доброго дня!
Зловив глюк на контрактному тарифі Smart. Уже 5-й день не списує мегабайти за користування інтернетом. Як у веб-морді, так і через *112# постійно показує 12000 MБ, а у "Мій Київстар" взагалі показує щось дивне: "10,00 грн/100MБ". Грошей на рахунку достатньо, завжди поповнюю вчасно.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Перевірте інші бонусні рахунки.
Знаю тільки *112#.
Я вважаю, що це 100% глюк, оскільки в МК завжди відображало реальний залишок, а тепер якесь дивне "10,00 грн/100MБ".
Звісно, не критично, але цікаво що і до чого.

Все, відбій тривоги. Виявляється, на контракті ще можна отримати інфу по бонусах за номером *138# - там завалялося кілька Гб.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
17.01.18
Місто
Киев
Вчера перешёл на контракт смарт. Ютуб должен быть бесплатен, но засек тарификацию. Оператор после долгих выяснений сказал,что сейчас наблюдаются проблемы ,извините.

Будьте бдительны!
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Блогер кинув що під час матчу Україна - Франція, ні через сайт, ні через додаток не логіниться, в мене теж саме. P.s уже заходить
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-10-08-00-15-14-956_com.instander.android.png
    Screenshot_2020-10-08-00-15-14-956_com.instander.android.png
    554.2 КБ · Перегляди: 39
Останнє редагування:

Cronprog

Android+Root
Реєстрація
09.08.19
Місто
Kyiv
Блогер кинув що під час матчу Україна - Франція, ні через сайт, ні через додаток не логіниться, в мене теж саме. P.s уже заходить
Так вот почему я не мог войти в мой Киевстар..

Черт, это длится ещё...

Screenshot_20201008-023115__.png

 
Останнє редагування:

Cronprog

Android+Root
Реєстрація
09.08.19
Місто
Kyiv
Сайт Киевстара не грузится, хотя shop работает...😡😡😡
У них со вчерашнего вечера полный <¥©¥©€, система накрылась, комбинации ussd не работают, 477/466 не работает, сайт и приложение мой Киевстар тоже не работает, просто бред, полная жопа.
Мы живём с вами в интересное время, Киевстар делает последние попытки вдохнуть воздух в лёгкие.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Cronprog, можливо учора у Київській обл був якийсь рефармінґ чи якісь інші роботи і щось пішло не так.
У мене теж кс не працював і відповідав мені російською. Потім і лайф зник на 5хв по усіх діапазонах, але хвилин на 5. Звідси думка про рефармінґ.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Cronprog, можливо учора у Київській обл був якийсь рефармінґ чи якісь інші роботи і щось пішло не так.
У мене теж кс не працював і відповідав мені російською. Потім і лайф зник на 5хв по усіх діапазонах, але хвилин на 5. Звідси думка про рефармінґ.
рефармінґ мають робити вночі, в них щось з сервером який за це все відповідає сталось.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
доставкою смс в них вже давно проблеми.
Можна докладніше.
Бо звернувся знайомий. На його телефон смс нормально приходять, а на телефон дружини - не хочуть. А в неї на номер картка приватбанку прив'язана.
Що робити?
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Можна докладніше.
Бо звернувся знайомий. На його телефон смс нормально приходять, а на телефон дружини - не хочуть. А в неї на номер картка приватбанку прив'язана.
Що робити?
Та шо тут детальніше... вже декілька місяців смс приходять хаотично: іноді одразу, іноді через пару годин після відправки, причому з затримкою приходять як сервісні смс (типу для входу в мкс, або підтвердження транзакції в смарт гроші), так і звичайні смс між звичайними номерами. Котики кажуть, що потрібно перезавантажити телефон. Іноді це допомагає, іноді ні.
Для шанувальників зеленого робота: проблема не в яблукофоні, точно такі ж проблеми і на звичайній кнопочній дзвонилці, і на інших номерах.
Що робити? Не знаю, змиритись, і терпіти. Якщо терпіння немає - змінюйте оператора.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Що робити? Не знаю, змиритись, і терпіти. Якщо терпіння немає - змінюйте оператора.
Для чого змінювати оператора? Якщо проблема присутня лише на конкретних номерах, то достатньо поміняти лише номер.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Що робити? Не знаю, змиритись, і терпіти. Якщо терпіння немає - змінюйте оператора.
Для чого змінювати оператора? Якщо проблема присутня лише на конкретних номерах, то достатньо поміняти лише номер.
Я б не сказав що це проблема тільки конкретних номерів, проблема масова. Але трапляється хаотично, з різною періодичністю, як йому (КС) зайде.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Сьогодні в Ocean Plaza з 13.00 по 15.00 для іших абонентів я був поза зоною. Смс-ки, що мені дзвонили, посипалися лише в переході біля дверей станції метро Либідська.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кочевник, в мене таке постійно останнім часом з КС в Києві, мабуть рехфармінг.. :rolleyes:
 
  • Like
Реакції: idea
Зверху