Глюки Київстар

Реєстрація
15.03.18
Місто
Харьков
Привіт! Зіткнувся з проблемою, що після розмови по 3G, звʼязок вертається на LTE але нічого не завантажує. Доводиться вимикати мобільний інтернет і потім вмикати. eSIM, iPhone 14 Pro, контракт. Раніше все було ок)

Можливо хтось ще помітив таке?
В мене було що в 3g залип, і 4g вже близько не бачив, після перезавантаження запрацювало, зараз в lte only +volte. Політ нормальний.
Еххх, на iPhone LTE only не вдасться так поставити. До оновлення до iOS 16.4 начебто все було ок. При цьому на lifecell все працює як повинно.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
@LEzhka, в налаштуваннях телефону дивився?
Може там щось є у розділі типу "заборона викликів"?
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
У мене 25 грн не пропало. Сьогодні також за січень нормально показує витрати, бо до цього не правильно показувало витрати. За лютий теж вийшла сума згідно тарифу. От тільки безлім інтернет дивний.
 

Вкладення

  • SmartSelect_20230331_113755_ .jpg
    SmartSelect_20230331_113755_ .jpg
    166.2 КБ · Перегляди: 34

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+
Стосовно зниклих 25 гривень на контракті.
Кінець місяця, на рахунку корекціїї не сталося, тобто маємо -25 грн
Телефоную до котиків, спочатку мороз "нічого не знаємо, сам дурак", але не цього разу...
Заздалегідь виписав свої поповнення з моменту примусової зміни тарифу, разом зі скрінами списань з кабінету по місяцях.
Після того як зачитав все, відразу визнали некорректне МАССОВЕ списання за грудень (тобто заднім числом!)
Вони чудового знають про нього, але морозяться- може проканає... (n)

Заявку на повернення склали (зафіксував номер), подивимось, що буде далі..
 

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+
Скріни зроблені, якщо проблема не буде вирішена, то заява полетить саме туди.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
21.11.18
Місто
Vinnitsa
Для того щоб такого не траплялось, потрібно щоб кс реально був покараний, навіть з гучним судовим процесом з боку регулятора, та з контролем зі сторони держави за наведенням ладу в цій галузі. А так це тільки комарині укуси для кс.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У меня, оказывается, еще по одному номеру списало 25 грн. Но есть нюанс - по этому же самому номеру в декабре сняли на 25 грн. меньше. Дальше мое предположение - видимо, был глюк, из-за которого у некоторых номеров не сняло деньги. И вот когда попробовали "вернуть", как было (то есть списать несписанное), начало списывать по номерам, которые отношения к данному глюку не имели.

Я лично по этому номеру заявку на возврат делать не буду. А по двум другим - буду.

И еще статистика - из четырех номеров с ДомИнетом "четвертак" сняло по трем (у двух тариф "Интернет для родителей", у одного - "4G Extra", не снимали по номеру с тарифа "4G"), по номерам без ДИ не снимало.
 
  • Wow
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
monter, с вф и с лифчика доступны. Киста хотела бы, золотые номера своих реселлеров побанила. Они везде там в контактах.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54

Вкладення

  • Знімок екрана 2023-04-01 131210.png
    Знімок екрана 2023-04-01 131210.png
    243.9 КБ · Перегляди: 60
  • Знімок екрана 2023-04-01 131158.png
    Знімок екрана 2023-04-01 131158.png
    340.1 КБ · Перегляди: 59

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
КС все ж повернув на рахунок контракту кошти, неправомірно списані у грудні 2022 та березні 2023 (навіть з запасом) - за результатами розгляду мого офіційного звернення
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
КС все ж повернув на рахунок контракту кошти, неправомірно списані у грудні 2022 та березні 2023 (навіть з запасом) - за результатами розгляду мого офіційного звернення
А коли повернули, бо теж ходив в ЦОА подавав заявку.
 
Зверху