Глюки Київстар

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У кого-то было, что шейп включился не на 40 Gb, а на 10 Gb?

Подопечные только перешли на новый контрактный тариф, сегодня пишут, что скорость сильно упала (0.3-0.8 мбит/с), но главное - выпадение пакетов, пинг на 8.8.8.8 с потерями в 20%. Подключили в то же оборудование другую сим киевстар - все в порядке. Вручную посчитал через Мой КС (данные без учета последних двух часов), сколько они интернета взяли - примерно 10Gb. Но по словам подопечных, как раз последние два часа уже интернета считай, что и не было.

"Безлимит", блин.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
"Ваш Оптимум"

Згідно з умовами тарифу, інтернет-трафік надається без обмежень швидкості в межах 40 ГБ. Якщо протягом місяця ви використали 40 ГБ – інтернет далі надається зі швидкістю до 0,8 Мбіт/с.

Зверніть увагу, Київстар не обмежує користування інтернетом, згідно з умовами тарифу, ви отримуєте безлім. Обмеження швидкості може діяти лише за умови, якщо протягом місяця ви використали більше 40 ГБ мобільного інтернету. Проте ви й надалі не сплачуєте окремо за мегабайти, трафік лишається безлімітним.

Щоб поновити швидкість мобільного інтернету зараз, можна підключити послугу Турбо або Турбо-день.

Для подальшого користування інтернетом без обмеження швидкості, можна змінити тариф на той, де обмеження не встановлені. Переглянути актуальні тарифи за посиланням.

Важливо. При підрахунку кількості використаних мегабайтів також враховується трафік додаткових сервісів та додатків, наприклад YouTube, Instagram, Facebook та інші.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Та без разницы, что пинговать (пинговали еще и Киевстаровские DNS, на них сам пинг поменьше, но потери те же). На другой симке все пингуется без потерь.

И шейп налицо, входящая скорость выше 0,8 не поднимается.
Нюанс - на компе speedtest выдает низкие значения и на и входящий, и на исходящий трафик. А вот speedtest на андроиде показывает, что исходящий трафик не ограничен, порядка 10 мбит/с выдает.

Связаться с оператором пока не получилось, нет у меня времени часами ожидать, пока кто-то освободится.
 
  • Wow
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Та без разницы, что пинговать (пинговали еще и Киевстаровские DNS, на них сам пинг поменьше, но потери те же). На другой симке все пингуется без потерь.

И шейп налицо, входящая скорость выше 0,8 не поднимается.
Нюанс - на компе speedtest выдает низкие значения и на и входящий, и на исходящий трафик. А вот speedtest на андроиде показывает, что исходящий трафик не ограничен, порядка 10 мбит/с выдает.

Связаться с оператором пока не получилось, нет у меня времени часами ожидать, пока кто-то освободится.
Как бы это не заруба c TTL ограничением.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Добрался до оператора. "Використання з 01.11 по 05.11 - ~12000 MB., обмеження швидкості за номером не встановлено".
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
t.c., з цією проблемою зіткнувся на контракті ще 27.10.2022. Тоді не знав, що проблема в APN. Деякі сайти працювали, а деякі - ні.

Після заміни APN на всіх пристроях - все гарно працює. Дякую.
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
Знову у цього недооператора проблеми з поповненням. Оператор каже тільки чекати, обіцяний платіж по-ходу не інтегрували в білінг Еріксона.
Ну хай чинять. Думаю абонбаза ще прорідиться
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
Знову у цього недооператора проблеми з поповненням. Оператор каже тільки чекати, обіцяний платіж по-ходу не інтегрували в білінг Еріксона.
Ну хай чинять. Думаю абонбаза ще прорідиться
Контракт
Оплата пройшла і відразу відобразились на рахунку
Послухайте, оператор визнає що є проблеми з поповненнями. Що ви хочете довести тут?
П.С. проблем зберігається і по нині.
В мій київстар і в мене Юху... але кошти не списуються з карти і не зараховуються. Забігаю на перед на ваше запитання по наявності коштів на карті - кошти є.
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
08.11 2G сеть легла и бабушкофоны в отключке... Благо можно подключиться к другим опсосам....
 
Реєстрація
31.08.12
Місто
Одесса
Телефон
OnePlus 6T
Вовремя прочел. Да в Одессе у меня нет 2G.
Уже набежали бабульки в сервис с бабушкафонами
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
Знову у цього недооператора проблеми з поповненням. Оператор каже тільки чекати, обіцяний платіж по-ходу не інтегрували в білінг Еріксона.
Ну хай чинять. Думаю абонбаза ще прорідиться
Контракт
Оплата пройшла і відразу відобразились на рахунку
Послухайте, оператор визнає що є проблеми з поповненнями. Що ви хочете довести тут?
П.С. проблем зберігається і по нині.
В мій київстар і в мене Юху... але кошти не списуються з карти і не зараховуються. Забігаю на перед на ваше запитання по наявності коштів на карті - кошти є.
Ситуацію прояснив самостійно - подано заявку на міграцію до іншого оператора і київстар перестав приймати кошти, хоча заявка в обробці і сімка ще не забрата у реципієнта
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Ситуацію прояснив самостійно - подано заявку на міграцію до іншого оператора і київстар перестав приймати кошти, хоча заявка в обробці і сімка ще не забрата у реципієнта
А я навпаки перейшов з лайфа на кс контракт, налаштував собі в монобанку автоплатіж і взагалі ніяких проблем з оператором не маю. (коли робив міграцію з лайфа то лайфу ні копійки лишньої не хотів платити, дивно що ви мігруєте і ще платите ксу)
 
Зверху