Глюки Київстар

Реєстрація
19.04.18
Місто
Тернополь
Одноразове списання 25 грн в Мій Київстара у витратах показує? Бо у мене показує, що тільки денну суму знімає.
У витратах показує денне списання абонплати згідно тарифу, а реальне списання 25 грн. Через це служба підтримки спочатку морозилась, а коли явище стало масштабним - визнало проблему.
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Одноразове списання 25 грн в Мій Київстара у витратах показує? Бо у мене показує, що тільки денну суму знімає.
Ні
Крім того тепер неправильно показує "Залишок після:" (у мене завжди 0.00, контракт), хоча раніше все було правильно. Саме завдяки цій інформації я зміг чітко "вирахувати" день, коли так само зникли кошти у грудні 2022 року
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Феєрична відповідь від КС щодо "зниклих" два дні тому 25 грн. з рахунку контракту (див.скріншот)
І пояснення від оператора з 466 - "У Вас не було ніяких 25 грн. Це у нас (КС) баланс неправильно відображався"
1679602235664.png
 

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+
Стосовно зниклих 25-ти гривень.
Оператори морозяться, бо НЕ БАЧАТЬ зайвих списань.
Якщо дійсно перерахувати зняття згідно тарифу, то все співпадає на сьогоднішній день:
тариф 250 грн / 31 день = 8.064
списання 185.61 грн / 23 день = 8.07 грн

Але, де ж тут глюк?
Гадаю все просто, попередній місяць був 28 днів (не стандартний для системи).
Той хто правив базу начислень, не зробив корекцію по лютому.
От система і нарахувала ТРИ зайвих дні по 8.07 грн за лютий, що з округленням (бо кінець місяця) дорівнює 25 грн

Чекатиму кінця цього місяця, гадаю глюк нарешті помітять та зроблять перерахунок.
Нажаль Київстар скотився зовсім до глюкодрому.
 
Останнє редагування:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Зі вчорашнього дня почалися проблеми з інтернетом на модемі MiFi8800l. Після 00:00, перестали відкриватися усі сайти, окрім додатку Telegram на телефоні. Провівши весь день у пошуках проблеми, виявив, що сайти відкриваються на інших браузерах, а на "Хромі" глухо. Змінив налаштування DNS - прибрав 1.1.1.1 на "стандартні". Запрацювало. Але відвалився Telegram і Viber. Тобто усі інші додатки і сайти працюють , але коли заходиш в Telegram і Viber, то треба почекати декілька хвилин, перш ніж там все теж запрацює.

Вставив "сімку" в телефон, на мобільному інтернеті працює все без проблем. Але як тільки починаю працювати через модем, то звичне "Підключено" змінюється на "Підключено, без доступу до інтернету", раніше такого не було. При зміні на будь який інший DNS перестає відкривати усі сайти взагалі. При 8.8.8.8 працюють лише "гугловські" сайти, як мапи і "Ютуб". Лише "стандартні" налаштування DNS дозоляють користуватися інтернетом, окрім Телеграм і Viber.

Оператори не знають в чому проблема, кажуть треба зайти на сайт і там діяти згідно інструкції налаштування мобільного інтернету. Але я вже і APN видаляв, і скидав налаштування мережі на телефоні і на ноуті, скидав до заводських налаштувань модем. Ставив "www.kyivstar.net", "internet", "Kyivstar". До речі, до цього стояв APN на модемі саме "Kyivstar". Усе працювало до вчорашнього дня.
Це ipv6, я помітив що коли стоїть днс сервер не їхній то інтернету немає. Навіть якщо днс ipv6, все одно не робить.
А на їх стандартному днс у мене не працює steam клієнт в автономному режимі, і одна робоча програма не може з'єднатися з сервером, теж їм писав, вони не зрозуміли в чому діло, поки сиджу примусово на ipv4 і тут можна мати свій днс 8.8.8.8 або 1.1.1.1
Post automatically merged:

А чому мовчать всі ті, котрі нахвалювали контракт?
У мене контракт, стоїть авто-поповнення на суму тарифу в кінці місяця в монобанку, вже більше року я взагалі туди не лізу, все само поповнюється і завжди робить. (У мене вимкнений кред. ліміт від оператора). Поки проблем не було.
На модемі треба встановити лише ipv4?
Так, в моєму випадку вилікувало проблему, кастомний днс сервер працює.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
У всіх таке коли запускаєш спідтест, міряє і 4g перезапускається на 2 сек?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
kapetan , вряд ли, у меня сняли по одному номеру, который в отключке с ноября или декабря 2021-го. То есть был себе такой номер,за который платил 10 грн./месяц, а в этом месяце внезапно минус 35 грн. со счета.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
kapetan, у мене в МК показує, що в січні витратив 120 грн, вчора ще було 110 грн витрати. За грудень і лютий вірно показує витрати, згідно тарифу. Березень теж поки нормальний. По тарифу має 233 знімати.
 
Реєстрація
24.03.23
Місто
Одесса
Ребята, у кого списали 25 грн, домашний интернет у вас подключен? Мне оператор сказала, что списали из-за него. Пообещала, что деньги вернутся обратно, так как это суперсила. Тариф - Киевстар 4G
 
Останнє редагування:

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Stiv, Київстар пропустило - і вас пропустить ;)
 
Реєстрація
01.07.21
Місто
Kiev
Телефон
Poco F3
Також випадково, коли зайшов в МКС сьогодні помітив, що списали 25грн. Підтримка через чат включає дурня і каже що все вірно і зайвих списань немає, це я дурень. На моє питання чому тоді за любий день місяця показує нульовий залишок, нічого не придумав як відповісти, що так повино бутиo_O.
 
  • Wow
Реакції: cat
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Також випадково, коли зайшов в МКС сьогодні помітив, що списали 25грн. Підтримка через чат включає дурня і каже що все вірно і зайвих списань немає, це я дурень. На моє питання чому тоді за любий день місяця показує нульовий залишок, нічого не придумав як відповісти, що так повино бутиo_O.
Контракт - це надійно і вигідно, писали деякі форумчани.
 
Реєстрація
19.04.18
Місто
Тернополь
Ребята, у кого списали 25 грн, домашний интернет у вас подключен? Мне оператор сказала, что списали из-за него. Пообещала, что деньги вернутся обратно, так как это суперсила. Тариф - Киевстар 4G
У мене тариф Інтернет для батьків з домашнім інтернетом. У вас на момент списання позитивний баланс був, чи була заборгованість. У мене мінус був, може через це списало. По балансу відображено списання?
Post automatically merged:

Феєрична відповідь від КС щодо "зниклих" два дні тому 25 грн. з рахунку контракту (див.скріншот)
І пояснення від оператора з 466 - "У Вас не було ніяких 25 грн. Це у нас (КС) баланс неправильно відображався"
Переглянути вкладення 53859
У вас баланс "вирівняли", бо в мене без змін?
 
Реєстрація
16.04.20
Місто
Kiev
Телефон
Nokia 1110i
У мене мінус був, може через це списало. По балансу відображено списання?
Баланс був в плюсi. Це вже другий раз за останнi мiсяцi крадуть кошти й кажуть сам дурень. Накатав жалобу, побачимо що вийде.
 
Реєстрація
24.03.23
Місто
Одесса
Ребята, у кого списали 25 грн, домашний интернет у вас подключен? Мне оператор сказала, что списали из-за него. Пообещала, что деньги вернутся обратно, так как это суперсила. Тариф - Киевстар 4G
У мене тариф Інтернет для батьків з домашнім інтернетом. У вас на момент списання позитивний баланс був, чи була заборгованість. У мене мінус був, може через це списало. По балансу відображено списання?
Post automatically merged:

Феєрична відповідь від КС щодо "зниклих" два дні тому 25 грн. з рахунку контракту (див.скріншот)
І пояснення від оператора з 466 - "У Вас не було ніяких 25 грн. Це у нас (КС) баланс неправильно відображався"
Переглянути вкладення 53859
У вас баланс "вирівняли", бо в мене без змін?
Баланс был в плюсе, после списания ушел в минус. Нигде это списание не отображалось. Оператор сказал мне остаток на первое число месяца на 25 грн. меньше, чем он был на самом деле. Само списание было день-два назад. Когда в декабре первый раз украли деньги, оператор тоже сказал неправильный остаток на первое число
Post automatically merged:

Також випадково, коли зайшов в МКС сьогодні помітив, що списали 25грн. Підтримка через чат включає дурня і каже що все вірно і зайвих списань немає, це я дурень. На моє питання чому тоді за любий день місяця показує нульовий залишок, нічого не придумав як відповісти, що так повино бутиo_O.
Контракт - це надійно і вигідно, писали деякі форумчани.
Ну так всегда всё было нормально. В декабре 2022 украли первый раз за 20 лет :)
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Що тут вибирати? :) Щось пороблено у Київстара останнім часом.
Ну очевидно ж, що потрібно обрати "Пропустити" :)
Post automatically merged:

У вас баланс "вирівняли", бо в мене без змін?
"Вирівняли" вони щось тільки у своїй уяві. Баланс залишився без змін і без 25 грн.
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Ребята, у кого списали 25 грн, домашний интернет у вас подключен? Мне оператор сказала, что списали из-за него. Пообещала, что деньги вернутся обратно, так как это суперсила. Тариф - Киевстар 4G
До речі, у моєму випадку "-25 грн." теж на "Київстар 4G" (з ДІ), але от результат інший:
- день 1 - "так, проблема є - все вирішимо і кошти повернемо"
- день 2 - "у нас все правильно, ніяких 25 грн. не було, вам здалось..."
 
Реєстрація
19.04.18
Місто
Тернополь
З допомогою додатку AnyBalance, який стоїть в мене на телефоні вдалось вичислити, коли було списання на 25 грн.
Перше 27.12.2022р. в період з 22:10 по 23:14, друге 21.03.2023р. в період 14:01 по 15:01. Кожного разу по 25 грн списувалось.
Але толку з того, в Київстар все добре(
Подивився, що твориться в їхньому додатку Мій Київстар. Там жуть. Наприклад, витрати за жовтень 2022р. - 72,51 грн., тоді як плата за контрактом становить 100 грн в місяць. тобто витрати мали бути не менше 100 грн.. Аналогічно у січні витрати були 65,04 грн. (абонплата 55,04 грн. та SMS 10 грн.), при тому що тариф за контрактом 100 грн./міс. Не відображаються в додатку суми поповнень за жовтень, листопад, грудень 2022р. та січень 2023р., хоча платежі у зазначені місяці здійснювались і є квитанції.
Короче, щось вони наплужили, коли свій білінг модернізували.
Написав їм про це листа в технічну підтримку з підтвердженнями, скрінами, квитанціями, випискою з AnyBalance. Хай думають, може щось поправлять. Якщо захочуть розбиратись
 
Зверху